укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Черкаській області
  19.05.2017  Атестація провізорів та фармацевтів
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області повідомляє, що атестація провізорів та фармацевтів відбудеться 15 червня 2017 року об 10-00 год. у Черкаській медичній академії за адресою (м.Черкаси, вул. Хрещатик, 215) в аудиторії № 17.
  16.05.2017  15 травня 2017 року відбулася відеоселекторна нарада під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка щодо впровадження урядової програми "Доступні ліки"
15 травня 2017 року начальником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області Мехлик Т.М. взято участь у відеоселекторній нараді під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка щодо впровадження урядової програми "Доступні ліки".
  27.04.2017  Керівникам суб'єктів господарювання, які ввозять активні фармацевтичні інгредієнти (субстанції) та продукцію "in bulk"
На виконання вимог пункту 6 Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2005 №902 (зі змінами) та з метою удосконалення процесу своєчасного надання інформації від суб'єктів господарювання, які ввозять активні фармацевтичні інгредієнти (субстанції) та продукцію "in bulk", Держлікслужбою розроблений механізм внесення інформації через Веб-портал Держлікслужби.
  26.04.2017  25 квітня 2017 року відбулася відеоселекторна нарада під головуванням заступника Міністра МОЗ України О. Лінчевського
25 квітня 2017 року начальником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області Мехлик Т.М. взято участь у відеоселекторній нараді під головуванням заступника Міністра МОЗ України О. Лінчевського "Виконання нормативно-правових документів щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів в закладах охорони здоров'я" щодо організації роботи медичних закладів всіх рівнів із наркотичними засобами, психотропними речовинами та їх прекурсорами та забезпечення доступу до контрольованих лікарських засобів хронічнохворих пацієнтів.
  26.04.2017  Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області продовжує цикл тематичних семінарів