укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Черкаській області
  10.09.2018  До відома заінтересованих громадян!
Держлікслужба висловлює стурбованість у зв'язку з багаточисленними випадками невірного тлумачення працівниками деяких ЗМІ змісту розпоряджень Держлікслужби щодо тимчасової / повної заборони обігу лікарських засобів, і наголошує на неприпустимості повторення вищезазначеної ситуації в майбутньому та настійливо рекомендує журналістам припинити практику публічного розповсюдження в інформаційному просторі України викривленої, спотвореної та непідтвердженої інформації про дії Держлікслужби в питаннях тимчасової / повної заборони обігу відповідних лікарських засобів.
  06.09.2018  Пам'ятка!
  15.08.2018  14 серпня 2018 року начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області Мехлик Т.М. прийняла участь у селекторній нараді, ініційованій Міністерством охорони здоров'я України. На нараді розглядались питання реалізації Урядової програми "Доступні ліки" в регіонах та проблемні питання реалізації програми.
  22.06.2018  Від конструювання мікроорганізмів до стовбурових клітин - дослідники випробовують нові стратегії лікування кишечника
Університет Торонто Девід Макміллен та його дослідницька група створюють нову форму життя для запобігання захворюванню - це індивідуальний мікроорганізм, що живе в кишечнику, вирощений з метою вивільнення дії ліків, за необхідності.
  31.05.2018  30 травня 2018 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Черкаській області проведено семінар з керівниками аптечних закладів та уповноваженими особами ЛПЗ Черкащини на тему "Актуальні питання контролю якості лікарських засобів в аптечних закладах, ЛПЗ та особливості обігу медичних виробів"