укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Чернівецькій області
   
  17.11.2017  Голова Держлікслужби Наталія Гудзь провела нараду з вітчизняними виробниками медичних газів на тему "Регуляторні вимоги щодо виробництва та якості кисню медичного"
16 листопада 2017 року в Держлікслужбі відбулась нарада з обговорення проблемних питань державного регулювання виробництва та контролю якості медичного кисню в Україні. До дискусії, яка була зініційована Держлікслужбою, були запрошені заступник Міністра охорони здоров'я України Роман Ілик, керівники підприємств-виробників вітчизняних газів, їх уповноважені особи з якості та представники Держлікслужби.
  15.11.2017  В США вперше схвалено таблетку з мікрочіпом
Адміністрація з контролю за продуктами харчування та медикаментами США (Food and Drug Administration, FDA) вперше в історії видала дозволи на продаж лікарського засобу у вигляді таблетки з вбудованим мікрочіпом, пише Financial Times.
  03.11.2017  Новини FDA
Управління з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами (FDA) визнало, що регуляторні органи з лікарських засобів восьми європейських країн, а саме Австрії, Хорватії, Франції, Італії, Мальті, Іспанії, Швеції та Великобританії відповідають вимогам FDA щодо проведення інспекцій виробничих потужностей.
  31.10.2017  Перевірка інспекторами Держлікслужби наслідків пожежі та діючого виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю "Фармацевтичний завод "БІОФАРМА"
Інспекторами Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фармацевтичний завод "БІОФАРМА" з 18 жовтня по 20 жовтня 2017 року проведена перевірка додержання вимог Ліцензійних умов провадження діяльності з виробництва лікарських засобів за місцем провадження місто Біла Церква, вулиця Київська, 37. Основна мета інспектування - перевірка фактичного стану виробництва лікарських засобів, організації зберігання сировини, матеріалів та готової продукції після пожежі, що сталася 25 вересня 2017 року.
  30.10.2017  УВАГА! Держлікслужбою проводиться Всеукраїнський тиждень права.
На виконання пункту 2 розпорядження КМУ від 23 серпня 2017р. №579-р "Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права" та пункту 9 Положення про Держлікслужбу затвердженого постановою КМУ від 12 серпня 2015р. №647
  25.10.2017  Інформація про вакцини проти грипу, які пройшли лабораторний контроль та доступні до обігу на території України
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками інформує, що станом на 25 жовтня 2017 року пройшли лабораторний контроль та доступні до обігу на території України наступні вакцини для профілактики грипу, що містять інактивований спліт-вірус грипу штамів [A/California], [A/Hong Kong] та [B/Brisbane]:
  25.10.2017  Голова Держлікслужби відвідала урочистості з нагоди відзначення Дня ООН
На запрошення Представництва ООН в Україні Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь в урочистому заході з нагоди святкування Міжнародного дня ООН та 25-річчя діяльності Офісу ООН в Україні.
  23.10.2017  Держлікслужба розпочинає реалізовувати Пілотний проект з відстеження в обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача
З 24 жовтня 2017 року Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками запроваджує реалізацію першого етапу Пілотного проекту з впровадження автоматизованої системи відстеження в обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача з використанням маркування (кодифікації) та ідентифікації (далі - Пілотний проект).
  17.10.2017  Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у засіданні "круглого столу" на тему "Проблемні питання державного регулювання виготовлення та обігу продуктів донорської крові в Україні"
10 жовтня 2017 року в Міністерстві охорони здоров'я відбувся "круглий стіл" з проблемних питань державного регулювання донорської діяльності та використання її компонентів в Україні. До дискусії, в якій брала участь Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками були залучені науковці, громадськість та керівники служб крові з усіх куточків України.

Інформація для споживача