укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Чернівецькій області
   
  16.04.2018  Представники Держлікслужби взяли участь у семінарі з питань відомчого та державного контролю при ввезенні ліків в Україну
13 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: "Особливості здійснення відомчого та державного контролю при ввезенні лікарських засобів в Україну", організований Державним підприємством "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: уповноважені особи суб'єктів господарської діяльності (як виробників так і імпортерів), науковці, юристи фармацевтичної спеціалізації та інші зацікавлені представники українського фармацевтичного бізнесу.
  12.04.2018  Перший заступник Голови Держлікслужби взяв участь у семінарі з питань застосування технічних регламентів
12 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: "Практичні аспекти застосування технічних регламентів щодо медичних виробів сьогодні та погляд у майбутнє. Ринковий нагляд - ключові питання та відповіді", організований державним підприємством "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: аудитори з оцінки відповідності та сертифікації систем управління якістю, уповноважені особи імпортерів, науковці, юристи фармацевтичної спеціалізації.
  11.04.2018  Суб'єктам господарювання, які на території Чернівецької області здійснюють діяльність з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області з метою належного виконання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №929 (далі - Ліцензійні умови), повідомляє наступне.
  06.04.2018  Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області вітає колег із Великодніми Святами!
  23.03.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у ІІ-му Legal Pharma & Medicine Forum
Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь взяла участь ІІ-му Legal Pharma & Medicine Forum, який відбувся 21 березня.
  21.03.2018  61-а сесія Комісії ООН з наркотичних засобів
Представники Держлікслужби взяли участь у 61-й сесії Комісії ООН з наркотичних засобів у м. Відень 12-16 березня 2018 року. Понад 100 делегацій представляли країни світу та міжнародні організації. Чергова сесія Комісії надала можливість неупереджено і прагматично обговорити питання щодо глобального прогресу у боротьбі проти відмивання грошей, корупції, незаконного обігу наркотиків та міжнародної злочинності, забезпечення доступу до наркотичних засобів і психотропних речовин у медичних і наукових цілях.
  19.03.2018  Інформація щодо введення в дію Доповнення № 2 до Державної Фармакопеї України (II видання), затверджене наказом МОЗ України від 14.03.2018 № 476
З 16 березня 2018 року наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14.03.2018 № 476 затверджено та введено в дію Доповнення № 2 до Державної Фармакопеї України (ІІ видання), яке розроблено Державним підприємством "Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів" та Державною службою України з лікарських засобів і контролю за наркотиками.
  07.03.2018  Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Чернівецькій області вітає дорогих жінок із Святом Весни!
  06.03.2018  Угода про взаємне визнання інспекцій регуляторних органів ЄС і США поширюється ще на чотири країни ЄС
Дія Угоди про взаємне визнання інспекцій виробничих майданчиків лікарських засобів, призначених для людського застосування, яка укладена між ЄС і США, тепер поширюється ще на 4 держави - члена ЄС. Так, Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами (FDA), США, підтвердило можливість для національних регуляторних органів Чехії, Греції, Угорщини і Румунії проводити інспекції виробничих майданчиків підприємств на відповідність їх діяльності вимогам належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice - GMP) на рівні, еквівалентному для регуляторного органу США.

Інформація для споживача