укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Донецькій області
  12.01.2018  До уваги суб'єктів господарювання які здійснюють діяльність на ринку медичних виробів
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками інформує суб'єктів господарювання (лист від 29.12.2017 № 8883-1.2/3.3/17-17), які здійснюють діяльність на ринку медичних виробів, стосовно здійснення нею та її територіальними органами заходів щодо перевірок характеристик продукції на відповідність вимогам Технічних регламентів щодо медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro, щодо активних медичних виробів, які імплантують та вжитих обмежувальних (корегувальних) заходів.
  30.01.2018  29.01.2018 Центр досліджень і розробок відвідала делегація Держлікслужби
Голова Держлікслужби Наталія Гудзь, начальник Управління якості лікарських засобів Людмила Горова та завідувач Сектору по роботі з рекламаціями на якість лікарських засобів Марина Таран відвідали Центр досліджень і розробок Корпорації "Артеріум" та ознайомились з роботою аналітичної та технологічної лабораторій. Центр розпочав роботу в 2014 році сьогодні має головними завданнями створення нових препаратів, накопичення доказової бази для виходу на нові ринки, розробку сучасних генериків, удосконалення лікарських засобів, що є в портфелі корпорації. "Провідні вітчизняні виробники інвестують значні ресурси не тільки у виробничі потужності, але й дослідницькі проекти. Сучасні оснащення та організація роботи центру - це яскравий приклад відповідальної стратегії розвитку фармпідприємтва, що зрештою, позитивно позначається на перспективи української фармації та вказує на її високий потенціал", - зазначила Наталія Гудзь.
  12.01.2018 
Управління з контролю за харчовими продуктами та лікарськими засобами Ірану (Iran Food and Drug Administration, IFDA), Турецьке Агентство з лікарських засобів та медичних виробів Туреччини (Turkish Medicines and Medical Devices Agency, TMMDA) та Мексиканська федеральна комісія захисту від санітарних ризиків (Mexico's Federal Commission for the Protection from Sanitary Risks, COFEPRIS) стали відповідно 50, 51 та 52 членами PIC/S з 1 січня 2018 року. Прийняття нових членів відбулось на 95-му засіданні Комітету PIC/S, яке проходило у вересні минулого року у м. Тайбей, Китайський Тайбей.
  28.12.2017  Голова Держлікслужби виступила на форумі правників
20 грудня 2017 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у роботі II Полтавського медико-правового форуму "Реформування системи охорони здоров'я: корупційні ризики та способи їх усунення", який було організовано Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого спільно з Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. До участі у форумі запрошувались науковці, представники регуляторних органів, практичні працівники закладів охорони здоров'я та правоохоронних органів.
  28.12.2017  Інформація щодо поточного перебігу процесу реалізації пілотного проекту з відстеження обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача
В рамках пілотного проекту з відстеження обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача ТДВ "ІНТЕРХІМ" було передано до ТОВ "БаДМ" 1000 упаковок лікарського засобу "Аміксин ІС, табл. вкриті оболонкою по 0,125 г № 3" виробництва ТДВ "ІНТЕРХІМ" з відповідним маркуванням GS1 Datamatrix. Зазначений лікарський засіб був прийнятий, інформація про індивідуальний код кожної упаковки (GS1 Datamatrix) була відсканована та завантажена до бази даних ТОВ "БаДМ".
  28.12.2017  Представники Держлікслужби взяли участь у Координаційному круглому столі, який проводило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України під головуванням Першого заступника Міністра Нефедова М.Є.
14.12.2017 Мінекономрозвитку проведено Координаційний круглий стіл "Ринковий нагляд в Україні: проблеми та шляхи їх вирішення" за участі представників Мульти-донорської платформи "The Professionals for Reform Support Mechanism" (PRSM), Мінекономрозвитку, Державної фіскальної служби України, органів державного ринкового нагляду, зокрема і Держлікслужби: Перший заступник Голови Цілина В.В., начальник відділу державного ринкового нагляду Козодой Ю.А., головний спеціаліст відділу державного ринкового нагляду Несторук В.В.
  28.12.2017  Голова Держлікслужби взяла участь у бізнес семінарі "Індія - глобальна сила у фармацевтиці. Надійний партнер для України"
На запрошення Його Високоповажності Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні пана Маноджа Кумара Бхарті 12 грудня поточного року Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь взяла участь у бізнес семінарі "Індія - глобальна сила у фармацевтиці. Надійний партнер для України", який було організовано Посольством Республіки Індія в Україні за сприяння Асоціації індійських фармацевтичних виробників.

НАДС
Волинь
Президентський кадровий резерв «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»