укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Донецькій області
  27.09.2018  Представники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області взяли участь в семінарі, який проводився Головним територіальним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій та Луганський області та Норвезькою Радою у справах біженців в Україні
Під час семінару обговорювалися актуальні та проблемні питання, наданні роз'яснення чинного законодавства за такою тематикою: 1. Порядок припинення державної служби у разі втрати державним службовцем права на державну службу. 2. Припинення та набуття права власності на нерухоме майно, яке перебуває на неконтрольованій українською владою території. 3. Припинення трудових відносин між роботодавцем та працівником, що залишився на неконтрольованій українською владою території. 4. Про протидію насильству в сім'ї. 5. Актуальні питання щодо необхідності проведення передплати інформаційного видання Міністерства юстиції України "Офіційний вісник України".
  19.09.2018  До відома заінтересованих громадян!
Держлікслужба висловлює стурбованість у зв'язку з багаточисленними випадками невірного тлумачення працівниками деяких ЗМІ змісту розпоряджень Держлікслужби щодо тимчасової / повної заборони обігу лікарських засобів, і наголошує на неприпустимості повторення вищезазначеної ситуації в майбутньому та настійливо рекомендує журналістам припинити практику публічного розповсюдження в інформаційному просторі України викривленої, спотвореної та непідтвердженої інформації про дії Держлікслужби в питаннях тимчасової / повної заборони обігу відповідних лікарських засобів.
  23.08.2018  Привітання з Днем Незалежності України!
Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Донецькій області вітає Всіх з національним святом!
  23.08.2018 
  21.08.2018  В.о. Голови Держлікслужби Владислав Цілина взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності Індонезії
На офіційне запрошення Посольства Республіки Індонезія в Україні в.о. Голови Держлікслужби Владислав Цілина 17 серпня 2018 року взяв участь у дипломатичному прийнятті з нагоди 73-ї річниці Дня Незалежності Республіки Індонезія.
  13.07.2018 
Створення спеціальної навчальної програми для осіб, які претендують на отримання (підтвердження) статусу уповноважених осіб з управління системою якості лікарських засобів суб'єктів господарювання, які займаються імпортом лікарських засобів в Україну, на сьогоднішній день є назрілою необхідністю - вважає Голова Держлікслужби Наталія Гудзь - адже саме уповноважена особа імпортера відповідає за здійснення вхідного контролю якості імпортованих ліків, а у разі виявлення невідповідностей, повинна відбракувати такі лікарські засоби, чітко їх ідентифікувати, зберігати окремо в зонах з обмеженим доступом до прийняття рішення про подальші дії з ними та повідомити про це регуляторний орган. Розслідування ситуацій щодо виявлених невідповідностей теж належить до компетенції уповноваженої особи.

НАДС
Волинь
Президентський кадровий резерв «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»