укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
в Івано-Франківській області
  29.03.2017  Голова Держлікслужби та Посол Республіки Індії провели робочу зустріч
22 березня Голова Держлікслужби Наталя Гудзь та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні пан Манодж Кумар Бхарті провели робочу зустріч, у ході якої обговорили низку питань, що стосувались роботи індійських фармвиробників в Україні.
  29.03.2017  НАКАЗ МОЗ України від 19.01.2017 р. № 40 "Про внесення змін до Переліку лікарських засобів, заборонених до рекламування, які відпускаються без рецепта"
Наказом МОЗ України від 19 січня 2017 р. № 40 затверджено зміни до Переліку лікарських засобів, заборонених до рекламування, які відпускаються без рецепта (далі — Перелік). Документ набуде чинності з дня його опублікування в офіційному друкованому виданні.
  29.03.2017  МОЗ затвердив низку наказів, спрямованих на забезпечення програми відшкодування вартості ліків
З метою інформування суб’єктів ринку, що мають намір взяти участь у програмі відшкодування вартості лікарських засобів, МОЗ України розмістило низку затверджених нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію державної програми «Доступні ліки»
  29.03.2017  ПОСТАНОВА від 10 березня 2017 р. № 181"Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань"
  27.03.2017  Перелік зареєстрованих торгових найменувань лікарських засобів, на які розповсюджуватиметься державне регулювання цін відповідно до постанови КМУ від 09.11.2016 р. № 862 із зазначенням наявності в аптечних продажах за 2016 р.
  27.03.2017  Про затвердження Переліку лікарських засобів, дозволених до застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек та їх структурних підрозділів
Новий перелік ліків, які відпускаються без рецептів
  29.03.2017  Суб'єктам господарювання, які бажають брати участь у програмі "Доступні ліки"!
Для участі в програмі "Доступні ліки" для здійснення відпуску лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, керівникам аптечних закладів необхідно звернутися до розпорядників бюджетних коштів за місцем провадження діяльності (ЦРЛ та ЦМЛ) для укладення договорів про відшкодування вартості лікарських засобів. Також аптечний заклад, що бере участь у програмі “Доступні ліки” повинен мати спеціальну наліпку.
  29.03.2017  До уваги суб'єктів господарювання. Інформація щодо здійснення заходів державного ринкового нагляду в 2017 році територіальними органами Держлікслужби
Держлікслужбою отримані роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (лист від 21.03.2017 № 3633-06/9130-03) та Державної регуляторної служби України (лист від в 07.03.2017 № 1466/0/20-17).
  24.03.2017  Звіти
Нагадуємо, що відповідно до пункту 18 Порядку провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом , затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 р. N 589 , суб'єкти господарювання, які провадять діяльність, пов'язану з обігом засобів і речовин, включених до таблиць II і III та списку 1 таблиці IV переліку препаратів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори в кількості, що перевищує гранично допустиму, зобов'язані подавати звіти за формою згідно з додатками 7, 8 і 9 Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками за адресою: проспект Перемоги, 120, м. Київ, 03115
  15.03.2017  Контроль — це закон і порядок, або До чого призводить мораторій на перевірки аптек?
На думку начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надії Шпур, мораторій на перевірки призводить до збільшення кількості порушень в аптечних закладах
  02.02.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Фрагнківській області давала інтерв'ю телеканалам з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків.
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Н.Т. Шпур давала інтерв’ю телеканалам 1+1, ІНТЕР, ISTV, 24-канал, Україна з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків. Місцеве телебачення 3-студія транслювала дане інтерв’ю у повному об’ємі в прямому ефірі.
  01.02.2017  Ціна здоров'я: хто диктує ціни на ліки
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області дала інтерв'ю журналістам народного контролю
  29.03.2017  27 березня 2017 року для оптимізації спільної роботи Міністерства охорони здоров’я України та розпорядників бюджетних коштів по впровадженню положень постанови Кабінету Міністрів України відбулась селекторна нарада, яку провели заступники міністра охорони здоров’я Роман Ілик, Олександр Лінчевський та Павло Ковтонюк.
Селекторна нарада відбулась за участю директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Мирона Матейка, Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області та профільних спеціалістів, яку провели заступники міністра охорони здоров’я Роман Ілик, Олександр Лінчевський та Павло Ковтонюк.
  22.02.2017  21 лютого 2017 року відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я за підсумками діяльності галузі охорони здоров’я області за 2016 рік
21 лютого за участю заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка, директора ДОЗ ОДА Мирона Матейка, його заступника Віталія Федоріва, голови постійної комісії облради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолія Піцуряка, а також головних лікарів ЦРЛ, ЦМЛ, їх заступників з медичного обслуговування населення та медичної частини, головних лікарів обласних та міських лікувальних закладів, голів профспілкових комітетів закладів охорони здоров’я відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я за підсумками діяльності галузі охорони здоров’я області за 2016 рік та завдання на перспективу.
  14.02.2017  ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ
З глибоким сумом повідомляємо, що передчасно пішов з життя Феодосій Павлович Менделюк, директор Комунального підприємства "Обласний аптечний склад", голова Івано-Франківської обласної фармацевтичної асоціації.
СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ
НОВИНИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ'ЯТКА ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ПОСТАВИТИ ЗАПИТАННЯ
Ів.ФР.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Івано-Франківськ
Для використання в роботі
До відома СГД! Можливості в розділі "Розпорядження" на сайті Держлікслужби України
КОРУПЦІЯ
Івано-Франківськ
АПТЕЧНИЙ ЗАКЛАД ЄВРОПЕЙСКОГО ЗРАЗКА
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ