укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
в Івано-Франківській області
  22.05.2017  Аспекти ведення реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів обговорили в Держлікслужбі
19 травня 2017 року за участі Голови Держлікслужби Наталії Гудзь відбулась робоча нарада з питань застосування наказу МОЗ України від 10.02.2017 №122 "Про затвердження порядку ведення реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг, форми повідомлень, переліку відомостей, які зберігаються в ньому, та режиму доступу до них" (далі - наказ) та обговорення можливих змін до нього.
  19.05.2017  Використання продуктів коноплярства обговорили в Держлікслужбі
15 травня 2017 року під головуванням Голови Держлікслужби Наталії Гудзь відбулась робоча нарада, присвячена вивченню реального стану використання продуктів коноплярства у медицині, фармації, косметології та харчовій промисловості. У нараді взяли участь науковці, аграрії, селекціонери, представники громадських організацій та правоохоронних органів
  19.05.2017  Розроблено новий Порядок перевірки перед видачею ліцензії на обіг лікарських засобів
Оприлюднено проект наказу МОЗ України, яким передбачається затвердити Порядок перевірки перед видачею ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами та з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) (далі — проект Порядок).
  05.05.2017  Вимоги до осіб, які безпосередньо здійснюють виробництво (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, роздрібну торгівлю лікарськими засобами
Вимоги до осіб, які безпосередньо здійснюють виробництво (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, роздрібну торгівлю лікарськими засобами згідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України 30.11.21016 № 929
  28.04.2017  Наталя Гудзь провела робочу зустріч з представниками ЄБА
26 квітня відбулась зустріч Голови Держлікслужби Наталії Гудзь з представниками Комітету з охорони здоров'я Європейської Бізнес Асоціації присвячена обговоренню питань про заплановану нормотворчу діяльність, структурні зміни, удосконалення комунікації та координації з територіальними органами, зміни до Ліцензійних умов (постанова КМУ від 30.11.2016 р. № 929) та змін до Порядку здійснення державного контролю якості лікарських засобів, що ввозяться в Україну (постанова КМУ від 14.09.2005 р. №902).
  21.04.2017  До уваги суб'єктів господарювання, які є виробниками медичних виробів або їх уповноваженими представниками
  25.04.2017  До уваги провізорам та фармацевтам, які бажають атестуватися на присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії !
  29.03.2017  Суб'єктам господарювання, які бажають брати участь у програмі "Доступні ліки"!
Для участі в програмі "Доступні ліки" для здійснення відпуску лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, керівникам аптечних закладів необхідно звернутися до розпорядників бюджетних коштів за місцем провадження діяльності (ЦРЛ та ЦМЛ) для укладення договорів про відшкодування вартості лікарських засобів. Також аптечний заклад, що бере участь у програмі “Доступні ліки” повинен мати спеціальну наліпку.
  29.03.2017  До уваги суб'єктів господарювання. Інформація щодо здійснення заходів державного ринкового нагляду в 2017 році територіальними органами Держлікслужби
Держлікслужбою отримані роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (лист від 21.03.2017 № 3633-06/9130-03) та Державної регуляторної служби України (лист від в 07.03.2017 № 1466/0/20-17).
  15.03.2017  Контроль — це закон і порядок, або До чого призводить мораторій на перевірки аптек?
На думку начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надії Шпур, мораторій на перевірки призводить до збільшення кількості порушень в аптечних закладах
  02.02.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Фрагнківській області давала інтерв'ю телеканалам з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків.
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Н.Т. Шпур давала інтерв’ю телеканалам 1+1, ІНТЕР, ISTV, 24-канал, Україна з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків. Місцеве телебачення 3-студія транслювала дане інтерв’ю у повному об’ємі в прямому ефірі.
  01.02.2017  Ціна здоров'я: хто диктує ціни на ліки
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області дала інтерв'ю журналістам народного контролю
  12.05.2017  10 травня, відбулась чергова робоча відео-селекторна нарада за участю представників робочої групи області з питань впровадження заходів стосовно реалізації Урядової програми «Доступні ліки».
  20.04.2017  19 квітня 2017 року відбулась нарада по Урядовій програмі «Доступні ліки».
За участю в.о. директора департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Миколи Стовбана, його заступника Віталія Федоріва, заступника начальника - начальника відділу Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Світлани Подорожної та профільних спеціалістів відбулась нарада з керівниками аптечних закладів комунальної та приватної форм власності і відповідальними особами на місцях в районах по Урядовій програмі "Доступні ліки". Присутні обговорили стан використання бюджетних призначень.
  11.04.2017  10 квітня відбулась селекторна нарада за участю керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій
З метою обговорення реалізації Урядового проекту «Доступні ліки», а також оптимізації спільної роботи Міністерства охорони здоров’я України та розпорядників бюджетних коштів по впровадженню положень постанови Кабінету Міністрів України від 17 березня 2017 року №152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів», 10 квітня, відбулась селекторна нарада за участю керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій. Нарада пройшла під головуванням заступника в.о. міністра охорони здоров’я України Романа Ілика.
СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ
НОВИНИ ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ

ДОСТУПНІ ЛІКИ
Ів.ФР.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ'ЯТКА ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Івано-Франківськ
Для використання в роботі
До відома СГД! Можливості в розділі "Розпорядження" на сайті Держлікслужби України
КОРУПЦІЯ
Івано-Франківськ
АПТЕЧНИЙ ЗАКЛАД ЄВРОПЕЙСКОГО ЗРАЗКА
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ