укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
в Івано-Франківській області
  18.05.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції "Біотехнологія та її роль в забезпеченні здоров'я людей та тварин"
16 травня 2018 року Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь взяла участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції "Біотехнологія та її роль в забезпеченні здоров'я людей та тварин", яка була організована Держпродспоживслужбою України та Державним науково-контрольним інститутом біотехнології і штамів мікроорганізмів - провідною установою в галузі розробки, експертизи, реєстрації та контролю якості ветеринарних імунобіологічних препаратів, 20-ти річчю якої і було присвячено конференцію.
  17.05.2018  Шановні колеги, зі святом Вознесіння, любові добра і світла в серці! Щирі вітання. З Днем вишиванки! Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.
Шановні колеги, зі святом Вознесіння, любові добра і світла в серці! Щирі вітання. З Днем вишиванки! Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області.
  16.05.2018  Голова Держлікслужби взяла участь в українсько-італійському бізнес-форумі
9-10 травня 2018 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь перебувала з робочим візитом у м. Флоренція, Італія, де взяла участь в українсько-італійському бізнес-форумі "Партнерство України і Тоскани в галузі фармацевтики та охорони здоров'я". Захід був організований за участі та сприяння посольства України в Італійській Республіці, Торгово-промислової палати України, об'єднання промисловців і підприємців Тоскани "Confindustria Firenze". У роботі бізнес-форуму взяли участь представники італійських виробників фармацевтичної продукції, медичних виробів, технологічних рішень для медичної та фармацевтичної галузей.
  16.05.2018  Затверджено десятий випуск Державного формуляра лікарських засобів
Наказом МОЗ Украї­ни від 10.05.2018 р. № 868 затверджено десятий випуск Державного формуляра лікарських засобів (далі — Державний формуляр), який визначає перелік зареєстрованих в Україні лікарських засобів, що включає ліки з доведеною ефективністю, допустимим рівнем безпеки, використання яких є економічно прийнятним, як складової системи галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
  11.05.2018  Новий перелік ліків, які відпускаються з аптек без рецептів, містить більше 3 тис. позицій
8 травня 2018 р. на сайті Парламенту оприлюднено текст наказу МОЗ України від 02.04.2018 р. № 599, яким затверджено новий Перелік лікарських засобів, дозволених до застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек та їх структурних підрозділів (далі — Перелік).
  02.05.2018  Представники Держлікслужби взяли участь у науково-практичному семінарі в рамках Міжнародного форуму "Менеджмент в охороні здоров'я"
26 квітня 2018 року відбувся науково-практичний семінар в рамках Міжнародного форуму "Менеджмент в охороні здоров'я" на тему: "Практичні аспекти менеджменту та економіки аптечної мережі", організований державним підприємством "Український фармацевтичний інститут якості" за сприянням Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: суб'єкти господарської діяльності аптечних мереж, завідуючі аптечними закладами, експерти з питань фармацевтики та фармакології та інші зацікавлені представники українського фармацевтичного бізнесу.
  13.02.2018  Чергове засідання Атестаційної комісії
Нагадуємо, що чергове засідання Атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області відбудеться 29 березня 2018 р.
  13.02.2018  ПЛАН проведення навчальних нарад-семінарів Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області на 2018 рік
  06.02.2018  УВАГА СЕМІНАР!
23.02.2018 року відбудеться безкоштовний семінар « Належна фармацевтична практика. Імплементація протоколів провізора / фармацевта»
  15.03.2017  Контроль — це закон і порядок, або До чого призводить мораторій на перевірки аптек?
На думку начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надії Шпур, мораторій на перевірки призводить до збільшення кількості порушень в аптечних закладах
  02.02.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Фрагнківській області давала інтерв'ю телеканалам з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків.
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Н.Т. Шпур давала інтерв’ю телеканалам 1+1, ІНТЕР, ISTV, 24-канал, Україна з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків. Місцеве телебачення 3-студія транслювала дане інтерв’ю у повному об’ємі в прямому ефірі.
  01.02.2017  Ціна здоров'я: хто диктує ціни на ліки
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області дала інтерв'ю журналістам народного контролю
  18.05.2018  Заключено договір про співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області та Державною установою "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України"
  18.05.2018  17.05.2018 року головні спеціалісти відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичниз засобів, психотропних речовин і прекурсорів провели семінар-навчання для керівників та уповноважених осіб аптечних закладів міста Коломиї.
На семінарі-навчанні спеціалістами відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області обговорено актуальні питання державного регулювання фармацевтичного ринку.
  13.04.2018  Семінар-навчання для керівників та уповноважених осіб Городенківського району провели головні спеціалісти відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

ДОСТУПНІ ЛІКИ
Ів.ФР.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ'ЯТКА ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Івано-Франківськ
Для використання в роботі
До відома СГД! Можливості в розділі "Розпорядження" на сайті Держлікслужби України
КОРУПЦІЯ
Івано-Франківськ
АПТЕЧНИЙ ЗАКЛАД ЄВРОПЕЙСКОГО ЗРАЗКА
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ