укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
в Івано-Франківській області
    Всеукраїнський тиждень права
Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційним стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України "Про Всеукраїнський тиждень права" № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року. Відповідно до зазначеного указу Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається на згадку проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
  14.12.2017  Голова Держлікслужби взяла участь у бізнес семінарі "Індія - глобальна сила у фармацевтиці. Надійний партнер для України"
На запрошення Його Високоповажності Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні пана Маноджа Кумара Бхарті 12 грудня поточного року Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь взяла участь у бізнес семінарі "Індія - глобальна сила у фармацевтиці. Надійний партнер для України", який було організовано Посольством Республіки Індія в Україні за сприяння Асоціації індійських фармацевтичних виробників.
  13.12.2017  В Україні переглянули норми харчування
З 7 грудня вступив у дію наказ МОЗ, який затверджує нові норми фізіологічних потреб в основних харчових речовинах і енергії. Вперше за 18 років переглянуто добові потреби для різних груп: калорійність харчування дітей та підлітків, дорослих, вагітних жінок та працівників особливо важкої фізичної праці.
  13.12.2017  Громадська рада при Держлікслужбі надала пропозиції щодо удосконалення регулювання цін
5 грудня 2017 р. відбулося засідання Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Під час засідання серед іншого розглянуто питання щодо удосконалення державного регулювання цін на лікарські засоби, які включені до програми «Доступні ліки».
  08.12.2017  Традиційний, 10-й Аптечний саміт України.
7 грудня в столичному «Mercure Kyiv Congress Centre» розпочався традиційний, 10-й Аптечний саміт України. Цього року масштабний захід зібрав більше 250 представників фармацевтичного ринку: виробників, дистриб’юторів, аптечних мереж, профільних громадських об’єднань. Участь у саміті взяли керівники МОЗ України, ДП «Державний експертний центр МОЗ України», Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
  08.12.2017  Європейська комісія опублікувала керівні принципи GMP для лікарських засобів передової терапії
Європейська комісія опублікувала перелік керівних принципів належної виробничої практики (GMP) для лікарських засобів передової терапії. Лікарські засоби для передової терапії створені на основі генів або клітин. Їх використання відкриває нові можливості для лікування. Це особливо важливо для тяжких, невиліковних або хронічних захворювань для яких звичайні підходи виявилися неефективними.
  20.10.2017  До уваги провізорам та фармацевтам, які бажають атестуватися на присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії !
  08.09.2017  Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 22.09.2017 р. взяти участь у семінарі "Система управління якістю, ДСТУ ISO 13485:2005 "Вироби медичні. Система управління якістю. Вимоги щодо регулювання" та практичне застосування вимог Закон України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" в частині застосування обмежувальних заходів".
ДП "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 22.09.2017 р. взяти участь у семінарі «Система управління якістю, ДСТУ ISO 13485:2005 «Вироби медичні. Система управління якістю. Вимоги щодо регулювання» та практичне застосування вимог Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» в частині застосування обмежувальних заходів».
  22.08.2017  Керівникам аптечних закладів, які припинили діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової або роздрібної торгівлі лікарськими засобами
  15.03.2017  Контроль — це закон і порядок, або До чого призводить мораторій на перевірки аптек?
На думку начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надії Шпур, мораторій на перевірки призводить до збільшення кількості порушень в аптечних закладах
  02.02.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Фрагнківській області давала інтерв'ю телеканалам з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків.
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Н.Т. Шпур давала інтерв’ю телеканалам 1+1, ІНТЕР, ISTV, 24-канал, Україна з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків. Місцеве телебачення 3-студія транслювала дане інтерв’ю у повному об’ємі в прямому ефірі.
  01.02.2017  Ціна здоров'я: хто диктує ціни на ліки
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області дала інтерв'ю журналістам народного контролю
  15.12.2017  14.12.2017 року відбувся семінар-навчання для керівників та уповноважених осіб аптечних закладів міста Коломиї.
14.12.2017 року головні спеціалісти відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області провели семінар-навчання для керівників та уповноважених осіб аптечних закладів м. Коломиї.
  14.12.2017  Всеукраїнський тиждень права
  13.12.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надія Шпур взяла участь у нараді щодо забезпечення населення інсулінами.
11 грудня 2017 року в ДОЗ ОДА Івано-Франківської області відбулася нарада щодо забезпечення населення інсулінами. З представниками аптечних закладів, які беруть участь у відпуску таких препаратів, було обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення.
СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ'ЯТКА ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ДОСТУПНІ ЛІКИ
Ів.ФР.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Івано-Франківськ
Для використання в роботі
До відома СГД! Можливості в розділі "Розпорядження" на сайті Держлікслужби України
КОРУПЦІЯ
Івано-Франківськ
АПТЕЧНИЙ ЗАКЛАД ЄВРОПЕЙСКОГО ЗРАЗКА
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ