укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
в Івано-Франківській області
  19.09.2018  Інформація Держлікслужби щодо лікарських засобів, які виготовлялись з використанням субстанції ВАЛСАРТАН, виробництва (Zhejiang Huahai Pharmaceutical Co., Ltd)
  19.09.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у церемонії нагородження професіоналів фармацевтичної галузі України "Панацея"
13 вересня 2018 року, напередодні Дня фармацевтичного працівника, відбулася церемонія нагородження переможців XIX конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України "Панацея 2018".
  19.09.2018  АМКУ надав рекомендації МОЗ щодо необхідності створення рівних правил промоції ліків
З метою унеможливлення спотворення конкуренції на ринку лікарських засобів внаслідок використання маркетингових інструментів при оптовій та роздрібній торгівлі лікарських засобів
  19.09.2018  Щодо проблемних питань дотримання окремих вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)
  19.09.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у 18-й Міжнародній конференції регуляторних органів
З 2 по 9 вересня 2018 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у 18-й Міжнародній конференції регуляторних органів (ICDRA) на тему: "Належний безпековий нагляд: Підхід щодо підвищення безпеки лікарських засобів протягом усього життєвого циклу", яка відбулась у місті Дублін, Ірландія. В заході взяли участь більше 500 делегатів із 94 країн світу, зокрема представники від національних регуляторних органів, фармацевтичної індустрії, медичної спільноти та міжнародних організацій: Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Європейської медичної агенції (ЕМА), Європейського директорату з якості лікарських засобів (EDQM), Міжнародної коаліції регуляторних органів з лікарських засобів (ICMRA) Асоціації виробників фармацевтичної продукції (IFPMA).
  14.09.2018  Шановні колеги!
Від щирого серця вітаємо Вас з Днем фармацевтичного працівника - святом високоосвідчених, самовідданих і відповідальних людей! Бажаємо всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у Вашій важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день Вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі і добробуту Вам і вашим родинам!
  22.08.2018  Чергове засідання Атестаційної комісії
Нагадуємо, що чергове засідання Атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області відбудеться 28 вересня 2018 р.
  30.05.2018  УВАГА СЕМІНАР!
  13.02.2018  ПЛАН проведення навчальних нарад-семінарів Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області на 2018 рік
  15.03.2017  Контроль — це закон і порядок, або До чого призводить мораторій на перевірки аптек?
На думку начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надії Шпур, мораторій на перевірки призводить до збільшення кількості порушень в аптечних закладах
  02.02.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Фрагнківській області давала інтерв'ю телеканалам з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків.
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Н.Т. Шпур давала інтерв’ю телеканалам 1+1, ІНТЕР, ISTV, 24-канал, Україна з питань виявлення у с. Гончарівці Тлумацького району Івано-Франківської області великої кількості фальсифікованих ліків. Місцеве телебачення 3-студія транслювала дане інтерв’ю у повному об’ємі в прямому ефірі.
  01.02.2017  Ціна здоров'я: хто диктує ціни на ліки
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області дала інтерв'ю журналістам народного контролю
  29.08.2018  28.08.2018 року головні спеціалісти відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів провели семінар-навчання для уповноважених осіб відповідальних за вхідний контроль лікарських засобів, медичних виробів в лікувально-профілактичних закладах смт. Солотвино.
28.08.2018 року головні спеціалісти відділу державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів провели семінар-навчання для уповноважених осіб відповідальних за вхідний контроль лікарських засобів, медичних виробів в лікувально-профілактичних закладах смт. Солотвино. Було обговорено внесення змін до Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах, затверджених Наказом МОЗ України від 03.04.2018р. №610.
  20.08.2018  14.08.2018 року відбулася селекторна нарада щодо урядової програми "Доступні ліки"
Цьогоріч за час дії урядової програми реімбурсації, – механізму повної або часткової оплати лікарських засобів, які включені до деталізованого опису з бюджету, - 41 тисяча прикарпатців отримали рецепти лікарських препаратів для лікування серцево-судинних хвороб, бронхіальної астми та діабету ІІ групи.
  30.07.2018  20 липня 2018 року відбулось засідання колегії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації
20 липня 2018 року відбулось засідання колегії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації щодо підсумків діяльності галузі охорони здоров'я області за І півріччя 2018 року та стан організації травматологічної допомоги населенню області.
СУБ'ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ

ДОСТУПНІ ЛІКИ
Ів.ФР.
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ІНФОРМАЦІЙНА ПАМ'ЯТКА ДЛЯ СПОЖИВАЧА
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Івано-Франківськ
Для використання в роботі
До відома СГД! Можливості в розділі "Розпорядження" на сайті Держлікслужби України
КОРУПЦІЯ
Івано-Франківськ
АПТЕЧНИЙ ЗАКЛАД ЄВРОПЕЙСКОГО ЗРАЗКА
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ