укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Харківській області
  25.04.2018  Прорив у діагностуванні раку простати
Новий ультразвуковий процес, що пропонує більш успішну діагностику та лікування раку передміхурової залози, був визначений дослідниками університету Данді. Університет заявив, що неінвазивна еластографія (SWE) забезпечує набагато більшу точність та надійність, ніж поточні випробування, і є менш дорогим.
  24.04.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у засіданні Комітету PIC/S
З 16 по 19 квітня 2018 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у 45-му засіданні Комітету Міжнародної системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (Pharmaceutical Inspection Co-operation Scheme - PIC/S), яке відбулось у місті Женева, Швейцарія. В заході взяли участь члени Комітету від п'ятдесяти двох країн, а також представники міжнародних та асоційованих партнерських організацій.
  19.04.2018  "Ізолюючі технології - сучасне виконання "чистих" приміщень. Концепція "Steritest" в контролі лікарських засобів за показником "Стерильність"
  17.04.2018  Безумовно, рак мутує, але він має інші способи протистояти лікуванню
Завдяки досягненням у розробці лікарських засобів та прецизійній (точній) медицині, вчені змогли зосередити певні молекули всередині клітини саме на корені хвороби та розробити спеціальні методи лікування, щоб, таким чином, оздоровити пошкоджені клітини. Сьогодні точне таргетування поєднує в собі терапевтичні рішення з молекулярним розумінням клітин, що дає надію на життя хворому після діагностування раку.
  16.04.2018  Представники Держлікслужби взяли участь у семінарі з питань відомчого та державного контролю при ввезенні ліків в Україну
13 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: "Особливості здійснення відомчого та державного контролю при ввезенні лікарських засобів в Україну", організований Державним підприємством "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: уповноважені особи суб'єктів господарської діяльності (як виробників так і імпортерів), науковці, юристи фармацевтичної спеціалізації та інші зацікавлені представники українського фармацевтичного бізнесу.
ОГОЛОШЕННЯ
АТЕСТАЦІЯ ПРОВІЗОРІВ

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ