укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Херсонській області
  04.08.2017  Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 17.08.2017 р. взяти участь у семінарі "Практичне застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів органами з оцінки відповідності та органами державного ринкового нагляду"
  19.05.2017  Доступність осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень
Ліцензіат, який провадить діяльність з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, повинен створити необхідні умови для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень відповідно до державних будівельних норм, правил і стандартів ("ДБН В.2.2-17:2006. Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення")
  27.03.2017  До уваги суб'єктів господарювання. Інформація щодо здійснення заходів державного ринкового нагляду в 2017 році
Заходи державного ринкового нагляду в 2017 році Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області будуть здійснюватись відповідно до Плану здійснення ринкового нагляду на 2017 рік, розміщеного на офіційному веб-сайті Служби.

НОВИНИ РЕГІОНУ
Херсонська обл.
ГАРЯЧІ ЛІНІЇ
Херсонська обл.
"Гаряча лінія" Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації
Захист прав підприємців (Прокуратура Херсонської області)
"Гаряча лінія" МОЗ України
Урядова телефонна "Гаряча лінія"
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
Херсонська обл.
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Херсонська обл
Департамент охорони здоров`я
Херсонська ОДА
Херсонська обласна рада
ДП УФІЯ