укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Херсонській області
  12.09.2018  УВАГА! Підвищення кваліфікації провізорів та фармацевтів
З 08 жовтня по 02 листопада 2018 року буде проведено курси підвищення кваліфікації - передатестаційний цикл для провізорів з фаху "Організація і управління фармацією", "Загальна фармація" та для фармацевтів з фаху "Фармація". З 01 жовтня по 23 листопада 2018 року відбудеться вторинна спеціалізація для провізорів з фаху "Організація і управління фармацією".
  15.08.2018  УВАГА! Зміна електронної адреси Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області
  13.08.2018  Інформація Держлікслужби щодо лікарських засобів, які виготовлялись з використанням субстанції ВАЛСАРТАН, виробництва (Zhejiang Huahai Pharmaceutical Co., Ltd)
Держлікслужба своїм розпорядженням від 13.07.2018 № 6217-1.1/4.0/17-18 заборонила використання у виробництві готових лікарських засобів, реалізацію, зберігання та застосування всіх серій лікарського засобу ВАЛСАРТАН, порошок (субстанція) у пакетах поліетиленових для фармацевтичного застосування, виробництва Жейзян Хуахай Фармасьютікал Ко., Лтд, Китай (Zhejiang Huahai Pharmaceutical Co., Ltd)
ПЛАНИ ПЕРЕВІРОК
Херсонська обл.

НОВИНИ РЕГІОНУ
Херсонська обл.
ГАРЯЧІ ЛІНІЇ
Херсонська обл.
"Гаряча лінія" Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації
Захист прав підприємців (Прокуратура Херсонської області)
"Гаряча лінія" МОЗ України
Урядова телефонна "Гаряча лінія"
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
Херсонська обл.
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Херсонська обл
Департамент охорони здоров`я
Херсонська ОДА
Херсонська обласна рада
ДП УФІЯ