укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Хмельницькій області
  20.03.2018  Інформація щодо введення в дію Доповнення № 2 до Державної Фармакопеї України (II видання), затверджене наказом МОЗ України від 14.03.2018 № 476
З 16 березня 2018 року наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14.03.2018 № 476 затверджено та введено в дію Доповнення № 2 до Державної Фармакопеї України (ІІ видання), яке розроблено Державним підприємством "Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів" та Державною службою України з лікарських засобів і контролю за наркотиками.
  12.03.2018  Павло Розенко відзначив позитивну динаміку виконання Урядової програми "Доступні ліки"
06 березня Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко провів всеукраїнську відеоселекторну нараду з представниками областей. Основними питаннями, які обговорили на нараді, були стан реалізації в державі Урядової програми "Доступні ліки" та забезпечення виконання заходів з планової імунізації населення.
  07.03.2018  BIOGEN І Abbvie відкликає з ринку препарат для лікування розсіяного склерозу ZINBRYTA
Американські компанії Biogen Idec і Abbvie оголосили про добровільне відкликання з продажу на всіх ринках препарату для лікування розсіяного склерозу Zinbryta.
  07.03.2018  Угода про взаємне визнання інспекцій регуляторних органів ЄС і США поширюється ще на чотири країни ЄС
Дія Угоди про взаємне визнання інспекцій виробничих майданчиків лікарських засобів, призначених для людського застосування, яка укладена між ЄС і США, тепер поширюється ще на 4 держави - члена ЄС. Так, Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами (FDA), США, підтвердило можливість для національних регуляторних органів Чехії, Греції, Угорщини і Румунії проводити інспекції виробничих майданчиків підприємств на відповідність їх діяльності вимогам належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice - GMP) на рівні, еквівалентному для регуляторного органу США.
  05.03.2018  МОЗ проаналізувало проблеми реалізації програми "Доступні ліки"
2 березня представники Міністерства охорони здоров'я спілкувалися з регіонами у режимі відеоселекторного зв'язку. На порядок денний винесли питання реалізації Урядової програми "Доступні ліки". Головував на засіданні заступник Міністра охорони здоров'я України Роман Ілик.

Гідність, воля і перемога
Гідність, воля і перемога