укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Хмельницькій області
  24.05.2018  Проведено громадську експертизу діяльності Держлікслужби
За ініціативи громадської спілки "Українська асоціація досконалості та якості" було проведено громадську експертизу діяльності Держлікслужбищодо загального управління якості процесів і послуг. Метою громадської експертизи визначено здійснення оцінки діяльності Держлікслужби із зазначених питань та внесення пропозицій щодо поліпшення якості рішень, що приймаються, і послуг, що надаються, шляхом вдосконалення системи управління якістю.
  24.05.2018  МОЗ України затвердив нові правила виписування рецептів на ліки
Нова форма рецепту є передумовою для впровадження електронного рецепту, який буде зручнішим як для медзакладів, так і для пацієнтів. Також нові зміни дають право виписувати рецепти лікарям, що здійснюють медичну практику як ФОП.
  24.05.2018  Надання неонатологічної та нейрохірургічної допомоги, а також фінансово-господарські питання проаналізували на черговій колегії ДОЗ
22 травня у конференц-залі Департаменту охорони здоров'я Хмельницької ОДА провели чергову колегію. Участь у якій взяв начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Хмельницькій області І. Мілінчук. На ній розглянули стан надання неонатологічної та нейрохірургічної допомоги в області. Крім того, проаналізували результати ревізій фінансово-господарської діяльності ЛПЗ області у 2017 та 2018 роках.
  18.05.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції "Біотехнологія та її роль в забезпеченні здоров'я людей та тварин"
16 травня 2018 року Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь взяла участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції "Біотехнологія та її роль в забезпеченні здоров'я людей та тварин", яка була організованаДержпродспоживслужбою України та Державним науково-контрольним інститутом біотехнології і штамів мікроорганізмів - провідною установою в галузі розробки, експертизи, реєстрації та контролю якості ветеринарних імунобіологічних препаратів, 20-ти річчю якої і було присвячено конференцію.
  17.05.2018  Вітання Голови Держлікслужби до Всесвітнього дня вишиванки
Шановні колеги, дорогі українці! Від імені Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Всесвітнім днем вишиванки!

Гідність, воля і перемога
Гідність, воля і перемога