укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Хмельницькій області
  08.12.2017  Генезис прав людини
Права людини є складним, багатовимірним явищем. У різні епохи проблема прав людини, незмінно залишаючись політико-правовою, набувала релігійно-етичного, філософського звучання.
  08.12.2017  Реабілітація бійців АТО - якою вона повинна бути?
7 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права на базі Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна» відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Підтримка та реабілітація учасників АТО в Україні: досвід та перспективи». Співорганізаторами заходу було Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області.
  07.12.2017  Права людини і громадянина в Україні
За 25 років Незалежності України принципи прав людини, закладені в законодавстві, міжнародних зобов'язаннях та Конституції України, поки що так і залишилися проектами та дороговказами державного й соціального будівництва, але не стали реальними підвалинами громадянського суспільства та механізмами державного управління.
  07.12.2017  Права людини та їх захист як один із фундаментів державності!
Захист прав людини на сьогодні є одним з ключових понять формування свідомого суспільства. Адже знання своїх прав та їх усвідомлення дає змогу рухатися вперед і щось змінювати.
  06.12.2017  Права людини

Гідність, воля і перемога
Гідність, воля і перемога