укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Хмельницькій області
  10.09.2018  До відома заінтересованих громадян!
Держлікслужба висловлює стурбованість у зв'язку з багаточисленними випадками невірного тлумачення працівниками деяких ЗМІ змісту розпоряджень Держлікслужби щодо тимчасової / повної заборони обігу лікарських засобів, і наголошує на неприпустимості повторення вищезазначеної ситуації в майбутньому та настійливо рекомендує журналістам припинити практику публічного розповсюдження в інформаційному просторі України викривленої, спотвореної та непідтвердженої інформації про дії Держлікслужби в питаннях тимчасової / повної заборони обігу відповідних лікарських засобів.
  27.08.2018  Пам`ятка з питань дотримання належних умов зберігання під час транспортування від виробника до імпортера та здійснення вхідного контролю якості Уповноваженою особою вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного
Ця пам`ятка - рекомендація розроблена з метою інформування імпортерів щодо створення належних умов зберігання під час транспортування від виробника до імпортера вакцин, анатоксинів, алергену туберкульозного та здійснення вхідного контролю якості Уповноваженою особою імпортера та для використання в роботі територіальними органами Держлікслужби при здійсненні державного контролю якості зазначених лікарських засобів.
  27.08.2018  В Державній службі змінено електронну пошту
Державна служба з шкарських засобiв та контролю за наркотиками у Хмельницькiй областi повiдомляе про змiну електронної поштової скриньки для службового листування на dls.km@dls.gov.ua.
  25.07.2018  Доступні ліки: У серпні безоплатних препаратів може стати більше
23 липня 2018 року, МОЗ України затвердив попередній реєстр препаратів урядової програми "Доступні ліки", які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримуватимуть в аптеках за рецептом лікаря вже наступного місяця (Наказ МОЗ України від 23.07.18 № 1367).
  25.07.2018  Набула чинності нова редакція Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах
Правила зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах, затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16.12.2003 р. № 584, викладено в новій редакції наказу МОЗ України від 03.04.2018 р. № 610.

Гідність, воля і перемога
Гідність, воля і перемога