укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
у м. Києві
  20.05.2015  Увага! До відома провізорів та фармацевтів!
Увага! До відома провізорів та фармацевтів. 26 травня 2015 о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. І. Франка, 38б (у приміщенні КП "Фармація") буде проходити засідання атестаційної комісії при Державній службі з лікарських засобів у м. Києві з атестації провізорів та фармацевтів на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії.
  15.05.2015  Представництво Держлікслужби України в м. Київ відновило роботу
  13.05.2015  З 14 травня Державна служба з лікарських засобів у м. Києві працює у звичному режимі
У зв'язку з необхідністю забезпечення безперервності державного контролю якості, Державна служба з лікарських засобів у м. Києві (далі-Служба) з 14 травня працює у звичному режимі. Одночасно інформуємо, що оскільки кошторис Служби та план асигнувань загального фонду бюджету затверджений Головою Держлікслужби України лише на І квартал 2015 р., Служба зверталася до Держлікслужби України за роз'ясненням стосовно порядку організації діяльності Служби в умовах відсутності бюджетного фінансування. В квітня 2015 року забезпечення діяльності Служби та виплата заробітної плати працівникам Служби здійснювалася із заощаджених коштів. Ми і зараз чекаємо підтверджень від Держлікслужби України щодо створення можливостей для здійснення оплати праці залучених працівників Служби у травні 2015 р.
  12.03.2015  План роботи Державної служби з лікарських засобів у м. Києві на 2015 рік
  11.03.2015  Начальник нашої Служби Гудзь Н.Я. прийняла участь у обговорені проекту "Стратегії розвитку охорони здоров'я" та надала дорадчої групі свої пропозиції та зауваження (файл додається)
  14.02.2015  Доповідь головного спеціаліста сектору організації державного контролю за якістю лікарських засобів, що ввозяться в Україну, Михальчук Марії Віталіївни на семінарі 13 лютого 2015 року в рамках внутрішніх навчань Державної служби з лікарських засобів у м. Києві
Доповідач: Михальчук М.В.
  14.02.2015  Державна служба з лікарських засобів у м. Києві висловлює вдячність суб'єктам господарювання, які не байдужі та надають допомогу для лікування військових та цивільних, поранених терористами в Донецькій та Луганській областях.
Державна служба з лікарських засобів у м. Києві висловлює вдячність суб'єктам господарювання, які не байдужі та надають допомогу для лікування військових та цивільних, поранених терористами в Донецькій та Луганській областях. Допомогу надали: - Фізична особа - підприємець Марченко Елеонора Володимирівна; - Товариство з обмеженою відповідальністю "Сіріус-95"; - Приватне акціонерне товариство "ЕКСІМЕД"; - Товариство з обмеженою відповідальністю "Альго-Фарм".
  17.12.2014  Увага! До відома провізорів та фармацевтів!
Увага! До відома провізорів та фармацевтів. 22 грудня 2014 о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Київ, вул. І. Франка, 38б (у приміщенні КП "Фармація") буде проходити засідання атестаційної комісії при Державній службі з лікарських засобів у м. Києві з атестації провізорів та фармацевтів на присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії.

Для споживача
Пам'ятка для споживача