укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у м. Києві
  31.07.2017  Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 17.08.2017 р. взяти участь у семінарі "Практичне застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів органами з оцінки відповідності та органами державного ринкового нагляду"
Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 17.08.2017 р. взяти участь у семінарі "Практичне застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів органами з оцінки відповідності та органами державного ринкового нагляду". Про час та місце проведення семінару буде повідомлено додатково. Семінар відбуватиметься за підтримки та участі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
  20.07.2017  Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії "В"
1. Наказ № 59-к від 19.07.2017 про оголошення конкурсу; 2. Додаток 1 на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" головного спеціаліста відділу державного нагляду (контролю) у сфері виробництва, дистрибуції та роздрібної торгівлі лікарськими засобами та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві; 3. Додаток 2 на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" головного спеціаліста сектору державного нагляду (контролю) за якістю ввезених в Україну лікарських засобів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у м. Києві (2 вакансії).
  22.06.2017  УВАГА! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ДО ДЕРЖЛІКСЛУЖБИ
Також інформація буде надана в Амплітуда_22
  19.06.2017  ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар
Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут якості» за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками 7липня 2017 року проводить семінар на тему: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РИНКОВОГО НАГЛЯДУ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ
  14.06.2017  До уваги осіб, відповідальних за введення медичних виробів, медичних виробів для діагностики in vitro та активних медичних виробів, які імплантують в обіг!
  28.04.2017  Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець
  01.03.2017  Оцініть роботу служби
Дякуємо Вам за плідну співпрацю та бажання працювати разом з нами на фармацевтичному ринку в правовому полі!
  10.02.2017  Керівникам суб`єктів господарювання та лікувально-профілактичних закладів, що здійснюють свою діяльність у фармацевтичній сфері на території міста Києва

Для споживача
Пам'ятка для споживача