укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
у м. Києві
  24.07.2014  Увага! Керівникам суб'єктів господарювання
Просимо терміново розмістити на видному місці в торгівельних залах аптечнихї закладів контантний телефон та відповідальну особу з питань наявності та рівня цін на лікарські засоби, які задіяні в Пілотному прооекті для лікування осіб з гіпертонічної хвороби: 1. Державна служба з лікарських засобів у м. Києві - тел. 550-11-66 відповідальна особа - Шмакова Наталія Євгенівна
  22.07.2014  Увага! Повідомляємо, що 25.07.2014 року в Державній службі з лікарських засобів у м. Києві буде проходити семінар внутрішнього навчання.
Повідомляємо, що 25.07.2014 року в Державній службі з лікарських засобів у м. Києві буде проходити семінар внутрішнього навчання по темі "Застосування положень GSP - належної практики зберігання при інспектуванні СГД", на якому в якості доповідача/лектора виступить головний спеціаліст відділу організації державного контролю якості лікарських засобів. Доповідач Діброва Валентина Миколаївна
  15.07.2014  УВАГА! Інформація для провізорів та пацієнтів!
В розділі "Пілотний проект" (підрозділ "РЕЄСТРИ") розміщено оновлену інформацію «Реєстр граничного рівня оптово-відпускних цін та порівняльних (референтних) цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, станом на 05 липня 2014 року»
  23.06.2014  Увага! Інформуємо, що в розділі "Діяльність" з'явився підрозділ "Внутрішні навчання персоналу Служби"
В якому буде розміщуватися інформація щодо внутрішнього навчання персоналу Державної служби з лікарських засобів у м. Києві. Зокрема інформуємо про підсумки вже проведених навчань за 2 квартал 2014 року 20 червня 2014 року начальником Служби Гудзь Н.Я. було проведено заключний семінар внутрішніх навчань в цьому кварталі, на якому розпочалося опрацювання нових об'єктів контролю: Кваліфікація/Валідація обладнання та/чи процесів. Тема заняття № 1: "Валідація, кваліфікація - дещо з історії, теорії та термінів. Об'єкти валідації".
  17.06.2014  Увага! Часткове відшкодування вартості ліків для осіб хворих на гіпертонічну хворобу: актуалізовано порядок надання субвенції
В розділі "Пілотнй проект" - гіпертонічна хвороба - (нормативна база) розміщено постанову КМУ від 11.06.2014 р. № 183 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. № 982"
  26.05.2014  УВАГА! Інформація для провізорів та пацієнтів!
В розділі "Пілотний проект" (підрозділ "РЕЄСТРИ") розміщено оновлену інформацію для провізорів та пацієнтів станом на 25.05.2014 р.
  26.05.2014  УВАГА! В розділі "Доступ до публічної інформації" (підрозділ Закон України "Про доступ до публічної інформації") розміщено оновлену інформацію щодо змін в Законі України "Про доступ до публічної інформації"
1. ЗАКОН УКРАЇНИ Про доступ до публічної інформації 2. ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України Про інформацію та Закону України Про доступ до публічної інформації 3. ЗАКОН УКРАЇНИ Про інформацію
  24.05.2014 
Персонал є найважливішою складовою діяльності будь-якого підприємства. Саме персонал підприємства, будучи невичерпним резервом підвищення ефективності його діяльності, є основою стратегічного потенціалу підприємства, впливає на його конкурентоспроможність, визначає напрями подальшого розвитку. Ефективність роботи аптечних закладів напряму залежить від професіоналізму спеціалістів, що забезпечується рівнем їх кваліфікації в поєднанні з такими рисами характеру як добросовісність старанність та принциповість.

Для споживача
Пам'ятка для споживача