укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Луганській області
  23.06.2017  ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар.
Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут якості» за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками 7липня 2017 року проводить семінар на тему: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РИНКОВОГО НАГЛЯДУ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ
  22.06.2017  Про результати позапланових перевірок вітчизняних виробників лікарських засобів
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками продовжує роботу відповідно до покладених на неї завдань Урядом України та здійснює контроль за дотриманням суб’єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 929.
  14.06.2017  Інтерв'ю з Головою Держлікслужби, Наталією Гудзь для сайту "PharmaBoardroom"
Сайт «PharmaBoardroom» розмістив інтерв’ю з Головою Держлікслужби Наталією Гудзь. Незабаром інтерв’ю буде опубліковане і в журналі «Pharmaceutical Executive».
  23.05.2017  Перший заступник Голови Держлікслужби Владислав Цілина приступив до виконання посадових обов’язків
22 травня 2017 року перший заступник Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Владислав Цілина був представлений колективу та приступив до виконання обов’язків.
  12.05.2017  Інформацію про переможця конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця категорії "В" - головного спеціаліста - юрисконсульта!
Відповідно до пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області надає інформацію про переможця конкурсу
  13.04.2017  У парламенті зареєстровано законопроекти щодо реформи фінансування охорони здоров’я
10 квітня в Парламенті зареєстровано проекти Закону України «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» за реєстраційним № 6327 , «Про додаткові державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів особам, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність в антитерористичній операції та забезпечують її проведення»
  03.03.2017  Уряд схвалив зміни до Закону України про рекламу щодо заборони рекламування дієтичних добавок по телефону
1 березня відбулося чергове засідання Уряду, на якому серед іншого було ухвалено проект змін до Закону України «Про рекламу», розроблені МОЗ України
  08.02.2017  Профільний Комітет ініціює проведення парламентських слухань щодо раціональної фармацевтичної політики
7 лютого у Парламенті відбулося відкриття шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. Серед іншого на порядку денному засідання Парламенту розгляд проекту Постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Раціональна фармацевтична політика та забезпечення населення ефективними, безпечними та доступними лікарськими засобами (19 квітня 2017 року)».
  01.03.2017  Медицина для всіх: 4850 осіб з непідконтрольної території Луганщини отримали медичну допомогу
Питання створення на території Луганської області медичної галузі сучасного рівня та підтримка регіональних лікувальних центрів є одним з пріоритетних завдань голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза. На особливому контролі надання медичної допомоги жителям Луганщини, які проживають на тимчасово окупованій території.
  26.10.2016  Передатестаційний цикл та цикл стажування на контрактних умовах за спеціальністю: "Загальна фармація" з 14.11. 2016 року
Кафедра технології ліків, організації та економіки фармації з фармакологією ДЗ "Луганський державний медичний університет" м. Рубіжне запрошує Вас на передатестаційний цикл та цикл стажування на контрактних умовах за спеціальністю: "Загальна фармація" з 14.11. 2016 року
  22.01.2015  Графік проведення курсів підвищення кваліфікації
Фармацевтичний факультет ДЗ "Луганський державний медичний університет" запрошує на проходження підвищення кваліфікації на контрактних платних умовах провізорів загального профілю та провізорів - організаторів аптечної мережі недержавної форми.
  30.04.2014  Среди школьников Луганщины прошли соревнования санпостов
В рамках Всеукраинского месячника Красного Креста, проходившего с 1 апреля по 1 мая 2014 года под лозунгом «Миссия благотворительности», в Луганской области среди учащейся молодежи были проведены городские и районные соревнования санитарных постов. Об этом сообщила Лидия Загребина, заместитель председателя Луганской областной организации Общества Красного Креста Украины.
  03.03.2017  До вашої уваги відео сюжет телеканалу СТВ з брифінгу начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області.
До вашої уваги відео сюжет телеканалу СТВ з брифінгу начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області.
  01.03.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Дмитро Володимирович Шевченко виступив на бріфінгу в прес-центре ОДА
28 лютого 2017 року начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками Дмитро Володимирович Шевченка виступив на брифінгу в прес-центрі Луганської обласної військово-цівільної адміністрації.
  17.01.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області Шевченко Д. В. прийняв участь у радіо програмі
Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області Шевченко Д. В. прийняв участь у радіо програмі Телерадіокомпанії "Рубіжне"
  12.05.2017  Інформацію про переможця конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця категорії "В" - головного спеціаліста - юрисконсульта!
Відповідно до пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області надає інформацію про переможця конкурсу
  11.04.2017  Увага! Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади: "головного спеціаліста - юрисконсульта"!
Увага! Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади: "головного спеціаліста - юрисконсульта"!
  06.03.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області прийняв участь у колегії Департаменту охорони здоров'я.
03 березня 2017 року відбулася колегія Департаменту охорони здоров'я Луганської обласної державної адміністрації.

Луганська область
Луганська Діклз
До відома уповноважених осіб СГД
До відома уповноважених осіб СГД
Запобігання проявам корупції
Запобігання проявам корупції
Звіт по виконанню плану роботи Державної служби з лікарських засобів у Луганській області з питань запобігання і протидії корупції за 2016 рік
Затверджено план заходів щодо запобігання та виявлення корупції в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Луганській області в 2017 році
Луганська обласна державна адміністрація
Луганськ
Луганська ОДА