укр   eng  
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Луганській області
« Грудень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213
14
1516
17181920212223
24252627282930
31
дата з:
по:

23.07.2018 FDA попереджає про підроблені попереджувальні листи

 

FDA попереджає споживачів про злочинні елементи, які підроблюють попереджувальні листи регулятора та направляють їх особам, які намагалися купити ліки через інтернет або по телефону, повідомляє WorldPharmaNews.

З огляду на попередній досвід зіткнення з шахраями, що видають себе за співробітників FDA, в агентстві стурбовані тим, що ці підроблені листи можуть бути пов'язані з міжнародною групою шахраїв-вимагачів. FDA зазвичай не надсилає листи-попередження особам, які здійснюють покупки медикаментів онлайн.

За словами керівника FDA Скотта Готліба, регулятори використовують попереджувальні листи як інструмент забезпечення відповідності стандартам безпеки. Агентство зазвичай направляє їх безпосередньо компаніям і особам, які беруть участь у виробництві або дистрибуції регульованих FDA продуктів. Пан Готліб зазначив, що споживачі, які не беруть участі у виробництві або дистрибуції регульованих FDA продуктів, повинні бути напоготові в разі отримання попередження від FDA: ймовірно, це - підробка і спроба вимагання.

Керівник FDA також нагадав споживачам про ризики, пов'язані з купівлею медикаментів через інтернет, починаючи від ризику наразитися на нелегальний веб-сайт або нелегальну онлайн-аптеку до ризику покупки незареєстрованих / підроблених препаратів або небезпеки стати мішенню шахраїв-вимагачів.

FDA стало відомо, що замість препаратів, які споживачі намагалися купити через інтернет або по телефону, вони отримували попереджувальні листи від FDA або FDA і Федеральної торгової комісії США, які виглядали, як справжні офіційні листи, але насправді були фальшивками. У цих листах повідомлялося про те, що в результаті вивчення бандеролі з ліками, призначеної для відправки даному споживачеві, і аналізу його акаунта в соціальних мережах було нібито виявлено порушення законодавства про обіг лікарських засобів. Споживачеві також повідомляли про те, що розслідування причин виявлених порушень триває, і погрожували вжиттям необхідних юридичних заходів у разі виявлення підозрілої діяльності з його боку.

 

 

За інформацією: http://www.worldpharmanews.com