укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Львівській області
  28.09.2017  Вилучено близько 25 млн контрафактних ліків на суму близько 51 млн дол. США
Операція Pangea — це міжнародний тиждень дій з боротьби з онлайн-продажем контрафактних та лікарських засобів та медичних виробів, що перебувають у незаконному обігу, а також виявлення небезпек їх придбання через мережу Інтернет. Координація Інтерполом (INTERPOL) щорічної операції об’єднує митників, регуляторів охорони здоров’я, національну поліцію та приватний сектор із різних країн світу, проводять її з 2008 р.
  28.09.2017  Держлікслужба впроваджує електронну систему управління та аналізу в сфері обігу наркотиків
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) впроваджує в експлуатацію уніфіковану систему управління та аналізу в сфері обігу наркотиків — «УСУАН».
  27.09.2017  Протягом січня–вересня 2017 р. Держлікслужбою видано 26 розпоряджень про заборону обігу неякісних та фальсифікованих ліків
Державна служба Украї­ни з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) інформує про кількість виданих протягом останніх років розпоряд­жень про заборону обігу лікарських засобів. Так, протягом 2015 р. Держлікслужбою видано: 44 розпорядження про заборону обігу 41 найменування неякісних лікарських засобів; 33 розпорядження про заборону обігу 22 найменувань фальсифікованих лікарських засобів.

Львівська область