укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Львівській області
  08.08.2017  10 серпня 2017 року у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області відбудеться виробнича нарада з керівниками закладів охорони здоров'я на тему "Виконання нормативно-правових документів щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів"
10 серпня 2017 року у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області відбудеться виробнича нарада з керівниками закладів охорони здоров'я на тему "Виконання нормативно-правових документів щодо обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів"
  08.08.2017  11 серпня 2017 року у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області відбудеться виробнича нарада з суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами.
11 серпня 2017 року у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області відбудеться виробнича нарада з суб'єктами господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами.
  03.08.2017  УВАГА! У зв'язку зі встановленням високої температури в Україні
У зв'язку зі встановленням високої температури в Україні, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Львівській області, закликає суб’єктів господарювання уважно віднестися до температурних умов зберігання лікарських засобів та суворо їх дотримуватися. Для кожного лікарського засобу фахівцями визначені притаманні саме йому температурні обмеження, які мають бути забезпечені при транспортуванні та зберіганні цього лікарського засобу. Ні в якому разі не можна зберігати лікарські засоби під впливом прямих сонячних променів. В разі, якщо цей температурний режим буде порушено, діюча речовина лікарського засобу може змінити свої лікувальні властивості, що може замість очікуваної допомоги нанести шкоду здоров’ю людини. Будьте пильними та будьте здорові!

Львівська область