укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  27.11.2014  Михайло Пасічник узяв участь у засіданні Громадської ради при Держлікслужбі України
26 листопада відбулося чергове засідання Громадської ради при Держлікслужбі України (далі - Громадська рада) на яке був запрошений Голова Державної служби України з лікарських засобів Михайло Пасічник.
  26.11.2014  Здобутки та ініціативи Держлікслужби України - відкритий діалог із ЗМІ
Голова Держлікслужби України Михайло Пасічник зустрівся із журналістами вітчизняних видань. У рамках відкритого діалогу він розповів, що вдалося зробити за 5 місяців та про деякі нові ініціативи відомства щодо дерегуляції ринку та децентралізації управлінських функцій, відповів на запитання.
  25.11.2014  Семінар ЮНФПА/ВООЗ з питань контролю контрацептивів "Практичний семінар ВООЗ/ЮНФПА на тему стандартів і лабораторного контролю якості продукції в області репродуктивного здоров'я" (WHO/UNFPA Workshop on Standards and Laboratory Quality Control for RH Products)
17-20 листопада 2014 р. в м. Баку (Азербайджан) Фондом народонаселення ООН (ЮНФПА) та Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) проведено семінар, присвячений питанням контролю якості лікарських засобів та медичної продукції. В семінарі взяв участь директор ДП "Центральна лабораторія з контролю якості лікарських засобів і медичної продукції" Роман Маркін.
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ІНШІ НОВИНИ
Міжнародні новини