укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  17.10.2014  Фахівці Держлікслужби України надали роз'яснення стосовно Арбідолу
17 жовтня під стінами Міністерства охорони здоров'я України відбулось пікетування, учасники якого вимагали від МОЗ України та Державної служби України з лікарських засобів України заборонити використання лікарського засобу Арбідол, посилаючись на побічні дії, що загрожують здоров'ю пацієнтів, зокрема дітей. Щоправда, на запитання журналістів, про підстави таких заяв, представник мітингувальників відповісти не зміг; так само як не надав підтверджені факти про небезпечні для життя побічні дії, зафіксовані лікарями.
  16.10.2014  Українські військові можуть користуватись медвиробами, що входять до аптечок НАТО
Перелік медичних виробів, що можуть входити до складу військових аптечок суттєво розширено. Держлікслужба України, враховуючи високу актуальність питання забезпечення українських військовослужбовців сучасними медичними виробами, доклала всіх зусиль для того, щоб оперативно зареєструвати в Україні необхідну продукцію
  16.10.2014  Михайло Пасічник провів прес-сніданок з представниками фармацевтичної преси
Голова Держлікслужби України Михайло Пасічник сьогодні провів прес-сніданок з керівниками та журналістами провідних профільних фармацевтичних видань, де під час неформального спілкування відповів на запитання та розповів чим зараз живе відомство, які має напрацювання та плани.
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
ІНШІ НОВИНИ
Міжнародні новини