укр   eng  
???mainPage???
України з лікарських засобів
  22.12.2014  Держлікслужбою України затверджено план перевірок суб'єктів господарювання на перший квартал 2015 року
Держлікслужба України затвердила план перевірок додержання суб'єктами господарювання вимог законодавства щодо якості лікарських засобів у процесі їх виробництва (в умовах аптек), зберігання, реалізації, медичного застосування та ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва (в умовах аптек), оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами на І квартал 2015 року.
  18.12.2014  Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі зустрівся з представниками вітчизняних фармпідприємств
17 грудня відбулася зустріч Міністра охорони здоров'я України Олександра Квіташвілі з представниками провідних вітчизняних фармпідприємств. У зустрічі також брали участь Юрій Савко заступник Міністра з питань європейської інтеграції та Михайло Пасічник Голова Державної служби України з лікарських засобів. На зустрічі обговорювались питання необхідних змін в законодавстві.
  17.12.2014  Набрав чинності наказ МОЗУ "Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі"
Набрав чинності наказ МОЗ України "Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі". Наказ спрямований на:
ДЛЯ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ
Міжнародні новини