укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
в Одеській області
  11.05.2018 
На звернення Державної установи "Урядовий контактний центр" , інформує громадян з порушенням слуху про роботу урядової "гарячої лінії", через яку вони можуть звернутися до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови
  04.05.2018  Інформація про побічну реакцію, яка виникає після застосування лікарського засобу
Доводимо до відома уповноважених осіб лікувально-профілактичних закладів інформацію, викладену у неодноразових зверненнях громадян про побічну реакцію, яка виникає після застосування лікарського засобу: - ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ДИФТЕРІЇ, ПРАВЦЯ ТА КАШЛЮКУ, АДСОРБОВАНА, З ЦІЛЬНОКЛІТНИМ КАШЛЮКОВИМ КОМПОНЕНТОМ, суспензія для ін'єкцій, по 10 доз (одна доза 0,5 мл) по 5 мл у флаконах №50 у пачці з картону, виробництва СЕРУМ ІНСТИТУТ ІНДІЇ ПВТ. ЛТД, Індія.
  04.04.2018  Одесі відбулася конференція на тему "Актуальні питання обігу лікарських засобів та медичних виробів в закладах охорони здоров'я України"
30.03.2018 року в Одесі відбулася конференція на тему "Актуальні питання обігу лікарських засобів та медичних виробів в закладах охорони здоров'я України", організатором якої виступила Громадська спілка "Всеукраїнська асоціація захисту прав споживачів лікарських засобів і медичної продукції".
  31.01.2018  25 січня 2018 року голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов презентував головні підсумки 2017-го та пріоритети роботи на 2018 рік.
Результатом роботи у 2017 році голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов вважає відновлення управління областю та лідерство регіону за різними показниками. У 2017 році, порівняно з 2016 роком, зросли темпи промислового виробництва, обсяги будівництва та транспортних перевезень, надходження до місцевих бюджетів, митні надходження. Рекордними за всі роки незалежності України були і показники Одеської області в ремонті доріг у 2017 році: за рік в області були відремонтовані 259 кілометрів доріг (у 2016 - 127 км).
ОГОЛОШЕННЯ

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
.
Компендіум
КОМПЕНДІУМ
.
ДП "УФІЯ"
ДП "УФІЯ"
.
Журнал Аптека
Журнал "Аптека"
.
Фармацевтична Енциклопедія
Перша Фармацевтична Енциклопедія