укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
в Одеській області
  06.10.2017  До відома споживачів лікарських засобів
Основним завданням Держлікслужби є реалізація державної політики у сферах контролю якості, безпеки лікарських засобів та протидії їх незаконному обігу. Якість лікарського засобу - сукупність властивостей, які надають лікарському засобу здатність задовольняти споживачів відповідно до свого призначення і відповідають вимогам, встановленим законодавством (згідно Закону України "Про лікарські засоби");
  13.09.2017  Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 22.09.2017 р. взяти участь у семінарі.
Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 22.09.2017 р. взяти участь у семінарі "Система управління якістю, ДСТУ ISO 13485:2005 "Вироби медичні. Система управління якістю. Вимоги щодо регулювання" та практичне застосування вимог Закон України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" в частині застосування обмежувальних заходів".
  22.08.2017  ДОСТУПНІ ЛІКИ - урядова программа реінбурсації – механізм повної або часткової оплати лікарських засобів, що включені до деталізованого опису з бюджету
З квітня 2017 року в Україні почала діяти урядова програма "Доступні ліки". Ця програма дозволяє громадянам безкоштовно, або за зниженою ціною отримувати низку препаратів від від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню затверджений наказом МОЗ України від 26 липня 2017 року № 856 (в редакції наказу №875) розміщено на сайті. До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 - України, 4 - Індії, 1 - Ізраїлю.
  22.08.2017  В.о. начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області Шишкіна І.В. виступила 07.08.2017 року на апаратній нараді Одеської обласної державної адміністрації.
Шишкіна І.В. проінформувала про основні напрямки діяльності Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Одеській області (реалізація державної політики у сферах контролю якості та безпеки лікарських засобів та медичних виробів; державний нагляд за дотриманням вимог законодавства щодо: якості та безпеки наркотичних засобів, прекурсорів, медичних імунобіологічних препаратів; порядку відпуску лікарських засобів у аптечних закладах; виконання ліцензійних умов провадження господарської діяльності з оптової та роздрібної торгівлі ліками).
ОГОЛОШЕННЯ

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
.
ДП "УФІЯ"
ДП "УФІЯ"
.
Компендіум
КОМПЕНДІУМ
.
Журнал Аптека
Журнал "Аптека"
.
Фармацевтична Енциклопедія
Перша Фармацевтична Енциклопедія