укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Полтавській області
  07.12.2017  Державною службю з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області 07.12.2017 року проведено семінар на тему "Порядок погодження Переліку внутрішньоаптечної заготовки, що виробляє (виготовляє) аптека"".
Державною службю з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області 07.12.2017 року проведено семінар на тему "Порядок погодження Переліку внутрішньоаптечної заготовки, що виробляє (виготовляє) аптека"". На семінарі були присутні представники виробничих аптек Полтавської області.
  05.12.2017  Всеукраїнський тиждень права 2017
Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149, що завжди включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
  04.12.2017  Європейська комісія опублікувала керівні принципи GMP для лікарських засобів передової терапії
Європейська комісія опублікувала перелік керівних принципів належної виробничої практики (GMP) для лікарських засобів передової терапії. Лікарські засоби для передової терапії створені на основі генів або клітин. Їх використання відкриває нові можливості для лікування. Це особливо важливо для тяжких, невиліковних або хронічних захворювань для яких звичайні підходи виявилися неефективними.
  28.11.2017  Регуляторний орган Бразилії провів аудит виробничих дільниць ТОВ "ЮРІЯ-ФАРМ"
З 13 по 17 листопада 2017 року Національним агентством по нагляду за здоров'ям Федеративної Республіки Бразилія Agencia Nacional de Vigilancia Sanitaria проведено інспектування виробництва ТОВ "ЮРІЯ-ФАРМ".
  27.11.2017  Підписаний Меморандум у сфері контролю за якістю лікарських засобів з грузинською стороною
За повідомленням Урядового порталу, у рамках офіційного візиту до Грузії Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, що розпочався 27 листопада, було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Держлікслужбою та Агентством державного регулювання медичної діяльності Міністерства праці, охорони здоров'я та соціального захисту Грузії у сфері контролю за якістю лікарських засобів.

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ