укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Полтавській області
  28.03.2017  Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Полтавській області 28 березня 2017 року проведено семінар з уповноваженими особами
28.03.2017р спеціалістами Державної служби з лікарськихзасобів та контролю за наркотиками у Полтавській області було проведено семінар на тему "Практика виконання розпоряджень Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками щодо заборони обігу лікарських засобів, що знаходяться на державному контролі та етапи здійснення відслідкування шляхів даних лікарських засобів".
  28.03.2017  Голова Держлікслужби та Посол Республіки Індії провели робочу зустріч
22 березня Голова Держлікслужби Наталя Гудзь та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні пан Манодж Кумар Бхарті провели робочу зустріч, у ході якої обговорили низку питань, що стосувались роботи індійських фармвиробників в Україні.
  27.03.2017  Набув чинності оновлений Національний перелік основних лікарських засобів
Постановою КМУ від 16 березня 2017 р. № 180 затверджено нову редакцію Національного переліку основ­них лікарських засобів (далі - Національний перелік), який набув чинності 25 березня у зв'язку з опублікуванням документа в "Урядовому кур'єрі" № 57.
  27.02.2017  Наталя Гудзь: "Спрощення вимог для ведення аптечного бізнесу можливе за умови виконання додаткових зобов'язань із якості"
23 лютого Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у конференції ГС "Аптечна професійна асоціація України" (далі - АПАУ) та обговорила з учасниками нагальні питання розвитку роздрібного сегменту фармацевтичного ринку, зокрема щод о окремих положень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), планових та позапланових заходів державного контролю тощо.
  20.02.2017  Готуються зміни до наказу МОЗ № 1130
16 лютого відбулась робоча зустріч Голови Держлікслужби Наталії Гудзь з менеджментом компанії "Тева Україна". У ході зустрічі обговорювались процедурні питання, пов'язані з видачею висновків щодо підтвердження відповідності вимогам Належної виробничої практики

Про головне
Полтавська область