укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
у Рівненській області
  01.02.2016  22 січня 2016 року головні спеціалісти Служби взяли участь у відеоконференції Державної служби України з лікарських засобів
22 січня 2016 року головні спеціалісти Служби взяли участь у відеоконференції Державної служби України з лікарських засобів стосовно порядку здійснення планових перевірок характеристик продукції державного ринкового нагляду.
  16.01.2016  У трьох фармацевтичних закладах однієї з аптечних мереж у Рівному поліцейські виявили понад 45 тисяч кодеїновмісних препаратів
Третім управлінням (з обслуговування Волинської, Рівненської та Житомирської областей) Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України спільно зі слідчими СВ Рівненського відділу поліції, представниками Державної служби з лікарських засобів та Головного управління ДФС області проведено заходи щодо ліквідації осередку поширення кодеїновмісних препаратів на території міста Рівне.
  31.12.2015  Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Дорогі друзі! Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
  25.12.2015  Відбулося розширене засідання Комітету з питань охорони здоров'я та фармації
22 грудня 2015 року відбулося розширене засідання Комітету з питань охорони здоров'я та фармації при Торгово - промисловій палаті України за участю представників бізнесу, експертів ДП "Державний експертний центр МОЗ України", представників МОЗ України та експертів Комітету.
  21.12.2015  17 грудня 2015 року начальником Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області взято участь у засіданні "круглого столу"
17 грудня 2015 року начальником Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області взято участь у засіданні "круглого столу" у Рівненському державному базовому медичному коледжі на тему: "Фальсифіковані лікарські засоби в Україні і Рівненській області".
  16.12.2015  Увага! Відбудуться курси підвищення кваліфікації
З 11.01.2016 р. по 04.02.2016 р. на базі ТДВ "Рівнефармація" проводитимуться курси підвищення кваліфікації (ПАЦ) за спеціальностями "Загальна фармація" та "Організація і управління фармацією" - викладачі - кафедра ОTФ, ТЛ та фармакоекономіки ФПДО ЛНМУ ім.Д.Галицького.
  30.11.2015  Роз’яснення МОЗ України щодо ситуації із забезпеченням регіонів вакцинами
Усвідомлюючи проблемну ситуацію, що склалася із забезпеченням вакцинами регіонів України, Міністерство охорони здоров’я вживає всіх необхідних заходів, аби якнайшвидше її виправити. Слід зазначити, що причиною дефіциту багатьох вакцин є, насамперед, недостатня кількість закупівель необхідних імунобіологічних препаратів в попередні роки, у тому числі і у 2014 році. Крім того, на світовому ринку існує брак окремих вакцин, що ускладнює сьогодні їхнє замовлення. Ще однією причиною труднощів є те, що у деяких препаратів закінчився термін дії реєстрації, а окремі види вакцин не зареєстровані в Україні, відтак не можуть бути закуплені.
  20.11.2015  Увага! Виробники та розповсюджувачі медичних виробів!
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1410 "Про затвердження Порядку розроблення та перегляду секторальних планів ринкового нагляду, моніторингу та звітування про їх виконання" Держлікслужба України, як орган ринкового нагляду, здійснює аналіз інформації, одержаної за допомогою міжнародних, регіональних та іноземних систем повідомлення про продукцію, що становить серйозний ризик.
  22.10.2015  Постановою Уряду України Держлікслужбу визначено органом ліцензування
Кабінет Міністрів України 7 жовтня 2015 р. затвердив Постанову № 829 якою внесені зміни до переліку органів ліцензування (Постанова КМУ № 609 від 5 серпня 2015 р.). Зокрема, визначено, що Державна служба з лікарських засобів є органом ліцензування наступних видів господарської діяльності: виробництво лікарських засобів, оптова та роздрібна торгівля лікарськими засобами, імпорт лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).
  22.10.2015  Державна служба України з лікарських засобів здійснює повноваження органу ліцензування господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у штатному режимі
Відповідно до доручення Віце - прем’єр - міністра України – Міністра культури України В.Кириленка від 13.10.2015 №40979.1/1-15, Державна служба України з лікарських засобів здійснює повноваження органу ліцензування господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) у штатному режимі відповідно до Положення про Державну службу України з лікарських засобів, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 № 440.
Актуальна інформація
Новини держлікслужби
Архів новин

Рівненська область
Інші новини
Не забудьте привітати
Телефонограми - riv