укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Рівненській області
  24.09.2018  Атестація спеціалістів фармації
21.09.2018 року відбулося чергове засідання атестаційної комісії при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області. Згідно поданих документів, на засіданні було атестовано 19 спеціалістів фармації, із них 8 присвоєно (підтверджено) вищі кваліфікаційні категорії зі відповідних спеціальностей. Звертаємо увагу, що засідання атестаційної комісії проводяться 1 раз в квартал згідно затвердженого річного плану, відповідна інформація розміщена на сайті. Спеціалісти, які планують проходження атестації подають документи до атестаційної комісії за 2 місяці до початку засідання.
  27.07.2018  Відбулася колегія управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації.
26 липня 2018 року відбулася підсумкова колегія управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, в якій взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь. На колегії розглядались питання: - Про підсумки діяльності органів та закладів охорони здоров'я області в І півріччі 2018 року завдань та заходів з реформування галузі охорони здоров'я та контроль за виконанням рішень колегії 2017 року; - Про стан забезпечення реалізації та гарантування Конституційного права громадян на звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у закладах охорони здоров'я області Рокитнівського, Рівненського та Гощанського районів; - Про стан організації надання медичної допомоги дітям 1 року життя та реалізації заходів щодо зниження малюкової та перинатальної смертності у Дубенському, Здолбунівському, Зарічненському районах та м.Рівне. - Різне.
  13.07.2018  11 липня 2018 року проведено виїзну нараду на базі Дубровицької центральної районної лікарні з керівниками аптечних закладів Дубровицького та Зарічненського районів
Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області проведено виїзну нараду з 22 керівниками аптечних закладів Дубровицького та Зарічненського районів. В ході наради було наголошено на основних порушеннях вимог технічних регламентів, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, законодавства щодо якості лікарських засобів, виявлених в ході перевірок у 2018 році та відповідальності, що наступає при їх встановлені. Учасники наради отримали вичерпні відповіді на питання, що виникали в ході наради.
  06.07.2018  Курси підвищення кваліфікації для провізорів
За повідомленням ТДВ "Рівнефармація", курси підвищення кваліфікації провізорів будуть проводитись викладачами НФаУ з 04.09 по 03.10 2018 року. Провізори, які планують підвищувати кваліфікацію, можуть звертатись до ТДВ "Рівнефармація" - м. Рівне, м-н Незалежності, 3, телефон (0362) 26-46-62, 63-34-84, контактна особа Янчук Алла Іванівна.
  27.06.2018  Атестація спеціалістів фармації
Відповідно до затвердженого річного плану 27.06.2018 року відбулося засідання атестаційної комісії при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області. Згідно поданих документів, на засіданні було атестовано 16 спеціалістів фармації, із них 10 присвоєно (підтверджено) вищі кваліфікаційні категорії зі спеціальності "Загальна фармація" або "Організація і управління фармацією". Звертаємо увагу, що документи до атестаційної комісії подаються за 2 місяці до початку засідання, та атестаційною комісією звіт направляється на рецензію висококваліфікованим спеціалістам.
  23.06.2018  Працівники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області нагороджені Почесними грамотами
З нагоди професійного свята - Дня державної служби за високу професійну майстерність, сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов'язків, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері державної служби, активну громадянську позицію заступник начальника служби Наливайко Зоя Сергіївна та завідувач сектору бухгалтерського обліку та економіки - головний бухгалтер Шульга Наталія Анатоліївна нагороджені Почесною грамотою Рівненської міської ради, головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Капітула Юрій Миколайович нагороджений Почесною грамотою та пам'ятним знаком Рівненської обласної ради, та головний спеціаліст з питань персоналу Касянчук Юлія Сергіївна нагороджена Почесною грамотою та пам'ятним знаком Рівненської обласної державної адміністрації. Вітаємо колег з високими відзнаками!
  20.06.2018  20 червня 2018 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відбулося засідання постійно діючої робочої групи
20 червня 2018 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відбулося засідання постійно діючої робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію України, руху використаного та списаного технологічного обладнання, що використовуються для виробництва фальсифікованих лікарських засобів за участю представників Рівненської митниці, Головного управління державної фіскальної служби у Рівненській області та управління охорони здоров'я.
  19.06.2018  19 червня 2018 року спеціалістами Служби проведено нараду з керівниками аптечних закладів Сарненського та Рокитнівського районів
В ході наради, в якій взяли участь 27 керівників аптечних закладів зазначених районів, було обговорено типові порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності, вимог законодавства щодо якості лікарських засобів, виявлених після відновлення планових перевірок у 2018 році та вимог технічних регламентів, що виявлялися в ході перевірок державного ринкового нагляду протягом 2017-2018 років. Професіонали аптечної справи отримали вичерпні відповіді на питання стосовно маркування виробів медичних, відповідальності суб'єктів господарювання при розповсюдженні продукції, що не відповідає вимогам Технічних регламентів, забезпечення доступності до аптек осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення та з інших питань фармацевтичної діяльності.
  15.06.2018  Фахівці Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області нагороджені грамотами
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданність справі, активну громадянську позицію та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника заступник начальника служби-завідувач сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Нецька Світлана Денисівна нагороджена Почесною грамотою Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, та головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Сунак Тетяна Степанівна нагороджена Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації. Вітаємо колег з високими відзнаками! Зичимо нових успіхів в роботі, міцного здоров'я, фінансового достатку та сімейного благополуччя!
  14.06.2018  Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем медичного працівника!
Прийміть щирі побажання міцного здоров'я, щастя, сімейного добробуту, творчої наснаги! Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, злагоди, впевненості у власних силах, поваги колег, наснаги у здійсненні всіх Ваших задумів! Нехай вдячність та шана людей і надалі надихають Вас на подальші успіхи та професійні здобутки!