укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Рівненській області
  19.04.2018  19 квітня 2018 року проведено нараду з керівниками аптечних закладів м. Рівне та Рівненського району.
Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області в конференц-залі Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука проведено нараду, на якій обговорено проблемні питання застосування норм законодавства стосовно ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів в умовах аптеки та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, порядку відпуску лікарських засобів, якості лікарських засобів, обігу лікарських засобів, що містять підконтрольні речовини, державного ринкового нагляду.
  13.04.2018  У Держлікслужбі у Рівненській області відбулася нарада за участі завідувача сектору Державної регуляторної служби у Рівненській області Самсона В.О.
11 квітня 2018 року у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відбулася нарада начальника служби, працівників сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів за участі завідувача сектору Державної регуляторної служби у Рівненській області Віталія Самсона. Віталій Самсон ознайомив присутніх з повноваженнями та діяльністю Державної регуляторної служби України та зазначив, що одним із основних напрямків її діяльності є нагляд і контроль у сфері господарської діяльності. Також наголосив, що в процесі проведення перевірок контролюючими органами важливим і актуальним є дотримання норм чинного законодавства, зокрема і антикорупційного.
  05.04.2018  Шановні колеги! Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом - Воскресінням Христовим!
Нехай Великодні свята принесуть у Ваші домівки достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров'я, наповнять серця добром та милосердям. Нехай сяйво Христового Воскресіння завжди зігріває Вашу душу теплом, радістю, добром і Божою благодаттю, зміцнить віру, вселяє надію, принесе у Ваш дім любов і благополуччя, у справах нові успіхи. Великих і щасливих Вам Великодніх свят! Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області.
  28.03.2018  Відбулася підсумкова колегія управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації.
28 березня 2018 року відбулася підсумкова колегія управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, в якій взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь.
  28.03.2018  28 березня 2018 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відбулося засідання постійно діючої робочої групи
28 березня 2018 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відбулося засідання постійно діючої робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію України, руху використаного та списаного технологічного обладнання, що використовуються для виробництва фальсифікованих лікарських засобів за участю представника Рівненської митниці.
  22.03.2018  21 березня 2018 року проведено виїзну нараду на базі Млинівської центральної районної лікарні з керівниками аптечних закладів Млинівського та Демидівського районів
Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області на базі Млинівської центральної районної лікарні проведено виїзну нараду з керівниками аптечних закладів Млинівського та Демидівського районів, на якій обговорено проблемні питання застосування норм законодавства стосовно ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів в умовах аптеки та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, порядку відпуску лікарських засобів, якості лікарських засобів, обігу лікарських засобів, що містять підконтрольні речовини, державного ринкового нагляду.
  07.03.2018  Відбулася селекторна нарада під головуванням Віце-прем'єр-міністра України щодо стану забезпечення Урядової програми "Доступні ліки".
06 березня 2018 року начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області С.О. Лебедь взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка, в рамках якої обговорено стан забезпечення Урядової програми "Доступні ліки", напрями її вдосконалення та проведення вакцинації. В Рівненській області створені всі умови для ефективної реалізації програми "Доступні ліки". Понад 252 тисячі жителів Рівненщини скористалися програмою "Доступні ліки" у 2017 році. Зокрема, сердечникам, хворим на діабет ІІ типу і бронхіальну астму з початку дії урядової програми виписали понад 500 тисяч рецептів на препарати, що входять до програми. Ліки хворі змогли придбати у 279 аптечних закладах області, які долучилися до програми. На кінець 2017 року аптечним закладам області, що беруть участь у програмі, відшкодовано понад 17 млн. грн.
  26.02.2018  Курси підвищення кваліфікації
За повідомленням ТДВ "Рівнефармація", курси підвищення кваліфікації провізорів будуть проводитись викладачами НФаУ з 14.03 по 15.04 2018. Провізори, які планують підвищувати кваліфікацію, можуть звертатись до ТДВ "Рівнефармація" - м. Рівне, м-н Незалежності, 3, телефон (0362) 26-46-62, контактна особа Янчук Алла Іванівна.
  23.02.2018  22.02.2018 проведено виїзну нараду на базі Гощанської центральної районної лікарні з керівниками аптечних закладів Гощанського та Корецького районів
Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області на базі Гощанської центральної районної лікарні проведено виїзну нараду з керівниками аптечних закладів Гощанського та Корецького районів, на якій обговорено проблемні питання застосування норм законодавства стосовно ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів в умовах аптеки та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, порядку відпуску лікарських засобів, якості лікарських засобів, обігу лікарських засобів, що містять підконтрольні речовини, державного ринкового нагляду. Нарада відбулася в режимі запитання - відповідь, в ході якої учасники активно задавали питання та ділилися власним досвідом. До відома учасників наради доведено характерні порушеннях вимог технічних регламентів, виявлених в ході перевірок державного ринкового нагляду у 2017 році та наголошено на неухильному дотриманні вимог законодавства.
  30.01.2018  ДП "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 16.02.2018 р. взяти участь у семінарі "Практичні аспекти застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів та шляхи їх удосконалення".
ДП "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 16.02.2018 р. взяти участь у семінарі «Практичні аспекти застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів та шляхи їх удосконалення». Місце проведення: м. Київ, вул. Малишко 1, готель «Братислава», конференц-зал зал «Аудиторія» ІІ поверх. Реєстрація слухачів 16 лютого з 09.30 до 10.00 год. Семінар відбуватиметься за підтримки та участі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Детальна інформація та програма семінару – за посиланням http://www.diklz.gov.ua/doccatalog/document?id=1094453