укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
у Рівненській області
  05.05.2015  Читайте в газеті "Медичний вісник+" №17 (265) від 05.05.2015 статтю "Мистецтво перемагати хвороби словом"
Кожний фармацевтичний і медичний працівник повинен бути знайомий як із загальною етикою, так і з професійною медичною і фармацевтичною етикою.
  24.04.2015  Проведено зустріч зі студентами 3 курсу фармацевтичного відділення Рівненського державного базового медичного коледжу
Начальником Держаної служби з лікарських засобів у Рівненській області С. Лебедем на запрошення директора Рівненського державного базового медичного коледжу прочитано лекцію для студентів 3 курсу фармацевтичного відділення.
  23.04.2015  Відбудуться курси підвищення кваліфікації
З 19 травня 2015 року по 18 червня 2015 року викладачами Національного фармацевтичного університету будуть проведені курси підвищення кваліфікації для спеціалістів фармації за спеціальностями "Організація та управління фармацією" і "Загальна фармація".
  17.04.2015  До уваги мешканців м. Рівне!
Вдруге протягом останнього тижня надійшла інформація про те, що невідомі особи віком 20-25 рр. ходять по квартирах міста, пропонують мешканцям збиратися в дворі будинку ніби-то для прослуховування лекції про фальсифіковані ліки, що реалізовуються в аптеках, мотивуючи, що це робиться за дорученням управління охорони здоров'я. Жодних доручень на такі дії ні управлінням охорони здоров'я, ні Державною службою з лікарських засобів у Рівненській області, нікому не надавалося. Будьте обережні, оскільки маєте справу з шахраями, спільники яких в цей час можуть обкрадати квартири, або ж під час так званих лекцій пропонувати купувати у них побутові прилади під виглядом медичних, або ж інші сумнівні засоби. При появі таких осіб радимо вимагати пред'явити будь-який документ, що посвідчує особу та телефонувати до правоохоронних органів.
  14.04.2015  Читайте в газеті "Медичний вісник+" №14 (262) від 14.04.2015 статтю "Звичайні ліки - незвичайні наслідки"
Звичайні ліки - незвичайні наслідки Фенобарбітал - протисудомний засіб з групи барбітуратів. Зазвичай фенобарбітал розглядають як снодійний, протиепілептичний, а у малих дозах заспокійливий засіб. Кожна аптека має у своєму асортименті лікарські засоби, "бабусині ліки", які користуються попитом здебільшого у людей похилого віку, а саме - краплі Корвалол, Барбовал, Валокордин, Валекард-Здоров'я. 1 мл вказаних лікарських засобів містить у своєму складі від 18 до 18,4 мг діючої речовини фенобарбітал. Флакони по 20-25 мл відпускаються з аптек без рецепта, флакони по 50 мл - за рецептом лікаря.
  06.04.2015  03 квітня 2015 року відбувся круглий стіл на тему: "Анонімні Наркомани - безкорисна допомога одного залежного іншому"
03 квітня 2015 року у рамках розвитку взаємодії Товариства Анонімних Наркоманів з профільними установами відбувся круглий стіл на тему: "Анонімні Наркомани - безкорисна допомога одного залежного іншому".
  01.04.2015  Аптечні заклади області продовжують долучатися до допомоги Рівненському військовому госпіталю та правоохоронцям і мобілізованим, що відправляються в зону АТО
Аптечні заклади області продовжують долучатися до допомоги Рівненському військовому госпіталю та правоохоронцям і мобілізованим, що відправляються в зону АТО для захисту нашої держави. Так, протягом січня - березня 2015 року до допомоги долучилися та безкоштовно надали медикаментів ТДВ "Рівнефармація", (на понад 21000 грн), ТОВ "Тетрамед", м. Рівне (на понад 15000 грн), ТОВ "Лікфарм", м. Рівне (на понад 9000 грн), ПФ "Інтер-Сем-Х", м. Рівне (на понад 8000 грн), ТОВ "Фітолек", м. Харків, ТзОВ "Стева", м. Рівне, ФОП Олексійовець, Дубровицький район, ФОП Коготюк, м. Дубно, КП "Міжлікарняна аптека" Млинівської районної ради, КП "Дубенська центральна районна аптека" Дубенської районної ради та інші.
  05.03.2015  Державною службою з лікарських засобів у Рівненській області завершено цикл нарад із уповноваженими особами аптечних закладів Рівненської області
Державною службою з лікарських засобів у Рівненській області завершено цикл нарад із уповноваженими особами аптечних закладів Рівненської області. З метою посилення контролю за якістю лікарських засобів та запобігання обігу фальсифікованих лікарських засобів, Державною службою з лікарських засобів у Рівненській області у період з 06 лютого по 05 березня 2015 року було проведено 10 нарад, у яких взяли участь 230 уповноважених осіб 111 суб'єктів господарювання
  04.03.2015  Питання процедур та передумов укладання між Україною та ЄС Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислових товарів (Agreement on conformity assessment and acceptance of industrial products, АСАА) у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров'я
В Україні створена європейська система контролю обігу лікарських засобів, ефективність та відповідність якої підтверджена міжнародною фармацевтичною спільнотою, а саме експертами ВООЗ, Європейського Директорату з якості лікарських засобів, міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S). Законодавство України щодо обігу лікарських засобів, в тому числі з питань впровадження належної виробничої практики для фармацевтичної продукції, гармонізовано відповідно до вимог законодавства ЄС. Україна у 2011 році, в особі центрального органу виконавчої влади Державної служби України з лікарських засобів, стала членом міжнародної Системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S), що об'єднує країни з жорсткою регуляторною політикою в сфері контролю обігу лікарських засобів
  04.03.2015  Увага! Виробники та розповсюджувачі медичних виробів!
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.12.2011 № 1410 "Про затвердження Порядку розроблення та перегляду секторальних планів ринкового нагляду, моніторингу та звітування про їх виконання" Держлікслужба України, як орган ринкового нагляду, здійснює аналіз інформації, одержаної за допомогою міжнародних, регіональних та іноземних систем повідомлення про продукцію, що становить серйозний ризик.
Актуальна інформація
Новини держлікслужби
Архів новин

Рівненська область
Інші новини
Не забудьте привітати
Телефонограми - riv