укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
у Рівненській області
  30.10.2014  Рівненщина - серед лідерів у реалізації пілотного проекту
Нарада-семінар за участю головного терапевта МОЗ України, члена-кореспондента НАМН України, професора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, д.м.н. Василя Нетяженка відбулася нещодавно в Рівному. На ній ішлося про вдосконалення реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою на 2014 рік.
  29.10.2014  Відбулась підсумкова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації
29 жовтня 2014 року відбулась підсумкова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, в якій взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області Сергій Лебедь.
  29.10.2014  Держлікслужба України готується до євроінтеграції
На Рівненщині з діловим візитом вперше побував начальник Державної служби України з лікарських засобів Михайло Пасічник. Він провів робочу нараду з представниками фармацевтичної спільноти нашого краю, щоб дати відповіді на їхні запитання та розповісти про курс, яким рухатиметься служба надалі.
  22.10.2014  Начальник Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області взяв участь у семінарі
21 жовтня 2014 року начальник Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області Сергій Лебедь під час робочого візиту до Львова взяв участь у семінарі "Актуальні питання фармацевтичного ринку" та робочій нараді керівників територіальних органів Держлікслужби західного регіону.
  20.10.2014  Голова Державної служби України з лікарських засобів Михайло Пасічник відвідав Рівненську область
20 жовтня 2014 року Голова Державної служби України з лікарських засобів Михайло Пасічник відвідав з робочим візитом Рівненську область, під час якого побував в аптечних закладах регіону та провів робочу зустріч із суб'єктами господарської діяльності, які займаються реалізацією лікарських засобів на території Рівненської області.
  17.10.2014  Гіпертонікам і надалі продаватимуть ліки за пільговими рецептами
Наступного року пілотний проект щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, вірогідно, перейменують у програму допомоги хворим на гіпертонію, але хворі від цього нічого не втратять. Читайте статтю у Рівненському тижневику "Сім днів" №42 (1085), четвер, 16 жовтня 2014 року
  14.10.2014  Подяка колективу Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області
На адресу Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області надійшла подяка колективу служби від командира військової частини А1446, полковника медичної служби О. В. Кльонова за моральну, духовну та матеріальну підтримку поранених бійців учасників АТО, які знаходяться на лікуванні у Рівненському військовому госпіталі. В свою чергу Державна служба з лікарських засобів у Рівненській області дякує фармацевтичним компаніям ТзОВ "БаДМ", ТзОВ "Фітолек", ТзОВ "ВІСА", ТзОВ "Тетрамед", ТзОВ "Укрфарм", ТзОВ "НІЖИ", КП "Аптека" Дубенської міської ради, КП "Міжлікарняна аптека" Млинівської районної ради за допомогу в організації благодійної медикаментозної допомоги пораненим військовослужбовцям та правоохоронцям, що направляються в зону АТО.
  13.10.2014  Держлікслужба звернулась до керівників суб'єктів господарювання, які займаються реалізацією, зберіганням і застосуванням лікарських засобів
З метою недопущення до споживача неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів, Держлікслужба України доручає забезпечити неухильне виконання Правил зберігання та проведення контролю якості лікарських засобів у лікувально-профілактичних закладах, затверджених наказом МОЗ України від 16.12.2003 № 584 (далі - Правила) та Інструкції про порядок контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі", затвердженої наказом МОЗ України від 30.10.2001 № 436 (далі - Інструкція), щодо перевірки наявності лікарських засобів неналежної якості, обіг яких заборонено розпорядженнями Держлікслужби України.
  08.10.2014  На Рівненщині майже 50 тисяч гіпертоніків отримали дешевші ліки
Цьогоріч в Рівненській області вже 54 тисячі людей із гіпертонічною хворобою отримали пільгові рецепти на відшкодування вартості лікарських препаратів. І вже більше 48 тисяч гіпертоніків звернулися в аптеки за дешевшими медикаментами.
  01.10.2014  Начальник Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області взяв участь у науково-практичній конференції
Начальник Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області Сергій Лебедь взяв участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Здобутки та перспективи управління фармацевтичною системою" присвяченій 50-літтю створення кафедри організації та економіки фармації Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, яка відбулась 25-26 вересня у м. Львові.
  27.12.2013  Відбулось засідання атестаційної комісії
27.12.2013 року відбулося засідання атестаційної комісії при Державній службі з лікарських засобів у Рівненській області. Атестовано 10 фахівців: 8 фармацевтів (перша кваліфікаційна категорія присвоєна 1 спеціалісту ; вища категорія - 7 спеціалістам) також присвоєні: друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності "Клінічна фармація" - 1 фахівцю та перша зі спеціальності "Організація і управління фармацією" - 1 провізору
  17.12.2013  Провідний фахівець лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області взяв участь у науково-методичному семінарі
17 грудня 2013 року провідний фахівець лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області - Ковальчук Т.В. взяла участь у науково-методичному семінарі за результатами 10-го раунду Програми професійного тестування лабораторій з контролю якості лікарських засобів, що відбувся за підтримки Державної служби України з лікарських засобів у м. Києві
  22.11.2013  Екскурсія для студентів-фармацевтів
22 листопада 2013 року студенти-фармацевти Рівненського державного базового медичного коледжу відвідали Лабораторію з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області.
  21.11.2013  В аптеках торгують простроченими ліками (газета "Рівне вечірнє" №88, 21-11-2013)
На майже 50 тисяч гривень оштрафувала цьогоріч Державна служба з лікарських засобів у Рівненській області аптеки за виявлені порушення.
Актуальна інформація
Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило наказ від 15.08.2013 р. № 726
Набула чинності постанова КМУ від 12.06.2013р. № 554
Новини держлікслужби
Архів новин
Інформація для пацієнтів щодо цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту станом на 15.10.2013
Інформація для ПРОВІЗОРІВ щодо цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту станом на 15.10.2013

Рівненська область
Інші новини
Не забудьте привітати
Телефонограми - riv