укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Рівненській області
  05.12.2016  5 грудня стартує Всеукраїнський тиждень права
5 грудня стартує Всеукраїнський тиждень права, покликаний утверджувати верховенство права, піднімати рівень правової культури серед громадян та, відповідно, формувати суспільно-правову свідомість. За ініціативою Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області з 05 по 09 грудня 2016 р. будуть проводитись заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права.
  02.12.2016  01 грудня відбулася чергова зустріч фармацевтів, що проходять курси підвищення кваліфікації при РДБМК
Відбулася чергова зустріч фармацевтів, що проходять курси підвищення кваліфікації при РДБМК, з начальником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Лебедем С. О., на якій детально було обговорено проблеми фальсифікації лікарських засобів в Україні та світі, а також шляхи, які необхідно здійснити державі для недопущення потрапляння до споживачів підробленої медичної продукції. Фармацевтам аптечних закладів Рівненської області було наголошено на відповідальності, передбаченій ст. 321-1 Кримінального кодексу України за реалізацію завідомо фальсифікованих лікарських засобів.
  01.12.2016  Відбулися ознайомчі екскурсії для студентів Рівненського державного базового медичного коледжу
В період з 16 по 30 листопада 2016 року відбулися ознайомчі екскурсії для студентів відділення "Фармація" Рівненського державного базового медичного коледжу у Лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області.
  22.11.2016  Проект "Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування" продовжується
З 16 по 23 листопада у Держлікслужбі триває реалізація чергових етапів проекту "Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування" за участі українських та польських фармацевтичних інспекторів.
  04.11.2016  Регуляторні органи України та Індонезії підписали Меморандум про взаєморозуміння у фармацевтичній сфері
4 листопада 2016 у Міністерстві охорони здоров'я України відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння у фармацевтичній сфері між Держлікслужбою та Національним агентством з контролю лікарських засобів та харчових продуктів Республіки Індонезія (далі - Меморандум). З індонезійської сторони Меморандум підписала Голова Національного агентства з контролю лікарських засобів та харчових продуктів Республіки Індонезія п. Пенні К. Лукіто, з української - в.о. Голови Держлікслужби Ірина Суворова.
  27.10.2016  27 жовтня 2016 року відбулась чергова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації
27 жовтня 2016 року відбулась чергова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, в якій взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь.
  17.10.2016  PIC/S підтвердила правонаступництво Держлікслужби
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, як правонаступник Державної служби України з лікарських засобів, є членом PIC/S - міжнародної Системи фармацевтичних інспекцій. Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті PIC/S.
  20.09.2016  Начальником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергієм Лебедем взято участь у роботі VIII Національного з'їзду фармацевтів України
13-16 вересня 2016 року начальником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергієм Лебедем взято участь у роботі VIII Національного з'їзду фармацевтів України у м. Харкові на базі Національного фармацевтичного університету за підтримки Міністерства охорони здоров'я України.
  16.09.2016  З днем фармацевтичного працівника!
Шановні колеги! Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем фармацевтичного працівника! Нехай і в подальшому Ваша відданість обраній професії, досвід і висока кваліфікація служать благородній справі-збереженню здоров'я населення! Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, миру, достатку й злагоди. Бажаємо Вам частіше бачити вдячність на обличчях людей за Вашу доброзичливість, уважність та професіоналізм.
  25.08.2016  Увага! Будуть проведені курси підвищення кваліфікації
З 06 вересня 2016 року викладачами Національного фармацевтичного університету будуть проведені курси підвищення кваліфікації (передатестаційні цикли та цикли тематичного удосконалення) зі спеціальностей "Організація та управління фармацією" і "Загальна фармація". Заяву надавати за адресою: м. Рівне, майдан Незалежності, 3, ТДВ "Рівнефармація", тел. (0362) 26-46-62, факс (0362) 63-34-84. Відповідальна особа: Янчук Алла Іванівна.
Актуальна інформація
Новини держлікслужби
Архів новин

Рівненська область
Інші новини
Не забудьте привітати
Телефонограми - riv