укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Рівненській області
  04.12.2017  4 грудня стартує Всеукраїнський тиждень права, покликаний утверджувати верховенство права, піднімати рівень правової культури серед громадян та формувати суспільно-правову свідомість.
В термін проведення акції (з 4 по 8 грудня 2017 року) бажаючі громадяни мають можливість звернутися до спеціалістів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області та отримати безкоштовну первинну правову допомогу з питань реалізації та захисту прав людини у межах компетенції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відповідно до Закону України "Про звернення громадян" за адресою: місто Рівне, вул. 16 Липня, 38. http://region.diklz.gov.ua/control/riv/uk/publish/article/1070307
  01.12.2017  Відбулася зустріч з фармацевтами аптечних закладів Рівненської області.
30 листопада 2017 року начальником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області С. Лебедем, на запрошення директора Рівненського державного базового медичного коледжу, проведено зустріч з фармацевтами Рівненської області, що проходять курси підвищення кваліфікації на базі РДБМК, де обговорено питання фармацевтичного фальсифікату в Україні та світі.
  30.11.2017  Підвищення рівня професійності фахівців лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції
29 листопада провідні фахівці Лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції та заступник начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області (уповноважена особа з якості лабораторії) вивчали досвід інших лабораторій на базі Випробувального центру ДП "Рівнестандартметрологія", з метою підвищення рівня професійності фахівців лабораторії.
  29.11.2017  Доступність паліативної допомоги та адекватне знеболення
29 листопада 2017 року на запрошення Управління охорони здоров'я Рівненської міської ради, заступником начальника служби - завідувачем сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Нецькою С.Д. взято участь у семінарі "Доступність паліативної допомоги та адекватне знеболення в лікувально-профілактичних закладах Рівненської області" для головних лікарів та лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги. Учасникам була представлена доповідь на тему: "Відпуск лікарських засобів при надані паліативної допомоги". Семінар відбувся в рамках реалізації проекту "Налагодження міжсекторальної співпраці органів влади та громадських організацій сфери охорони здоров'я та соціального захисту населення".
  28.11.2017  24 листопада 2017 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відбулося чергове навчання за участю фахівців Служби для працівників аптечних та лікувально-профілактичних закладів області
Опрацьовано вимоги Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори", Постанови КМУ від 3 червня 2009 р. N 589 "Про затвердження Порядку провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом", Постанови КМУ від 13 травня 2013 р. № 333 "Про затвердження Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров'я", Наказу МОЗ України від 07.08.2015 № 494 "Про деякі питання придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров'я".У навчанні взяли участь представники 23 суб'єктів господарювання, 27 фахівців.
  24.11.2017  Регуляторний орган Бразилії інспектував українського виробника
З 02 по 05 жовтня 2017 року інспекторами національного агентства по нагляду за здоров’ям Бразилії Agencia Nacional de Vigilancia Sanitaria (ANVISA) проведена інспекція виробництва стерильних медичних виробів виробничої дільниці компанії ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ», що розташована в м. Черкаси, за участі представників ТОВ «ЮРІЯ-ФАРМ» і Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
  30.10.2017  27 жовтня 2017 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відбулося чергове навчання для працівників аптечних закладів.
Опрацьовано вимоги Наказу МОЗ України від 19.07.2005 № 360 "Про затвердження Правил виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків та вимог-замовлень" та Наказу МОЗ України від 24.04.2015 №242 "Про затвердження Правил утилізації та знищення лікарських засобів". У навчанні взяли участь представники 25-ти суб'єктів господарювання, 38 фахівців аптечної галузі.
  25.10.2017  25 жовтня 2017 року відбулось засідання чергової колегії Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації в якому взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь.
На колегії розглядались питання: Про стан реформування та надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Корецькому районі. Про стан надання хірургічної допомоги населенню Зарічненського, Дубровицького, Володимирецького районів. Про стан розвитку та модернізації закладів охорони здоров'я ПМСД. Про підготовку закладів охорони здоров'я до функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років Про стан керованої групи інфекцій та їх профілактики, виконання рішення колегії від 26.10.2016 № 5/3. Різне.
  24.10.2017  Держлікслужба розпочинає реалізовувати Пілотний проект з відстеження в обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача
З 24 жовтня 2017 року Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками запроваджує реалізацію першого етапу Пілотного проекту з впровадження автоматизованої системи відстеження в обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача з використанням маркування (кодифікації) та ідентифікації (далі - Пілотний проект).
  23.10.2017  З 25жовтня по 23 листопада 2017 року на базі ТДВ "Рівнефармація" будуть проводитися курси підвищення кваліфікації тематичного удосконалення за спеціальністю: "Організація і управління фармацією" та "Загальна фармація".
Реєстрація курсантів відбудеться 25 та 26 жовтня о 10 год. за адресою м. Рівне, м-н Незалежності,3. Для отримання більш детальної інформації звертатися до Янчук Алли Іванівни (0362 264662).