укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Рівненській області
  30.12.2016  Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події. Бажаємо усім міцного здоров'я, віри в процвітання нашої країни. Нехай збуваються мрії, удача і благодать приходить у кожен дім. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!
  28.12.2016  28 грудня 2016 року відбулась чергова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації
28 грудня 2016 року відбулась чергова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, в якій взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь
  14.12.2016  Будуть проведені курси підвищення кваліфікації!
З 10 січня 2017 року по 03 лютого 2017 року викладачами Львівського державного медичного університету ім. Д. Галицького будуть проведені курси підвищення кваліфікації (передатестаційні цикли та цикли тематичного удосконалення) зі спеціальностей "Організація та управління фармацією" і "Загальна фармація".
  12.12.2016  Відбувся спільний семінар Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області та Аптечної професійної асоціації України
8 грудня 2016 року у м. Рівне відбувся спільний семінар Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області та Аптечної професійної асоціації України для аптечних закладів Рівненської області з питань діяльності служби та недопущення порушень відпуску комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні речовини.
  02.12.2016  01 грудня відбулася чергова зустріч фармацевтів, що проходять курси підвищення кваліфікації при РДБМК
Відбулася чергова зустріч фармацевтів, що проходять курси підвищення кваліфікації при РДБМК, з начальником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Лебедем С. О., на якій детально було обговорено проблеми фальсифікації лікарських засобів в Україні та світі, а також шляхи, які необхідно здійснити державі для недопущення потрапляння до споживачів підробленої медичної продукції. Фармацевтам аптечних закладів Рівненської області було наголошено на відповідальності, передбаченій ст. 321-1 Кримінального кодексу України за реалізацію завідомо фальсифікованих лікарських засобів.
  01.12.2016  Відбулися ознайомчі екскурсії для студентів Рівненського державного базового медичного коледжу
В період з 16 по 30 листопада 2016 року відбулися ознайомчі екскурсії для студентів відділення "Фармація" Рівненського державного базового медичного коледжу у Лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області.
  22.11.2016  Проект "Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування" продовжується
З 16 по 23 листопада у Держлікслужбі триває реалізація чергових етапів проекту "Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування" за участі українських та польських фармацевтичних інспекторів.
  04.11.2016  Регуляторні органи України та Індонезії підписали Меморандум про взаєморозуміння у фармацевтичній сфері
4 листопада 2016 у Міністерстві охорони здоров'я України відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння у фармацевтичній сфері між Держлікслужбою та Національним агентством з контролю лікарських засобів та харчових продуктів Республіки Індонезія (далі - Меморандум). З індонезійської сторони Меморандум підписала Голова Національного агентства з контролю лікарських засобів та харчових продуктів Республіки Індонезія п. Пенні К. Лукіто, з української - в.о. Голови Держлікслужби Ірина Суворова.
  27.10.2016  27 жовтня 2016 року відбулась чергова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації
27 жовтня 2016 року відбулась чергова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, в якій взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь.
  17.10.2016  PIC/S підтвердила правонаступництво Держлікслужби
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, як правонаступник Державної служби України з лікарських засобів, є членом PIC/S - міжнародної Системи фармацевтичних інспекцій. Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті PIC/S.
Актуальна інформація
Новини держлікслужби
Архів новин

Рівненська область
Інші новини
Не забудьте привітати
Телефонограми - riv