укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
у Рівненській області
  21.01.2015  22-23 січня за ініціативи Держлікслужби України відбудеться Всеукраїнська нарада "Актуальні питання щодо виготовлення ліків в умовах аптеки"
22-23 січня 2015 р. в м. Харкові за ініціативи Державної служби України з лікарських засобів та за підтримки Національного фармацевтичного університету відбудеться Всеукраїнська нарада "Актуальні питання щодо виготовлення ліків в умовах аптеки". Мета зустрічі - визначити необхідні умови для підтримки та розвитку виготовлення лікарських засобів в умовах аптек.
  14.01.2015  Держлікслужба України тимчасово заборонила обіг підозрілих щодо фальсифікації лікарських засобів
Держлікслужба України спільно зі Слідчим відділом Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області проводить роботу щодо випадку викриття діяльності у Київській області підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих лікарських засобів та виявлення підозрілих щодо фальсифікації лікарських засобів. За цим фактом, Держлікслужба України тимчасово заборонила обіг наступних підозрілих щодо фальсифікації лікарських засобів
  12.01.2015  Втратили чинність накази Держлікслужби про затвердження планів перевірок
Законом України від 28 грудня 2014 року № 76 - VIII "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" встановлено, що перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців контролюючими органами (крім Державної фіскальної служби України та Державної фінансової інспекції України) здійснюються протягом січня-червня 2015 року виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб'єкта господарювання щодо його перевірки
  29.12.2014  Дорогі друзі! Шановні колеги!
Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Хай множиться сімейним щастям, щирою любов'ю, гараздами та достатком Ваша оселя. Нехай Новий рік подарує Вам багато сюрпризів, приємних несподіванок та казковий настрій, буде для Вас щедрим на нові досягнення та враження!
  29.12.2014  26 грудня 2014 року відбулося засідання атестаційної комісії при Державній службі з лікарських засобів у Рівненській області
26 грудня 2014 року відбулося засідання атестаційної комісії при Державній службі з лікарських засобів у Рівненській області. Згідно поданих заяв атестовано 40 фахівців: 5 фармацевтів та 35 провізорів, із них присвоєна друга кваліфікаційна категорія - 1 фахівцю, перша - 9. Також 30 спеціалістам присвоєна та/або підтверджена вища кваліфікаційна категорія.
  24.12.2014  До відома суб'єктів господарювання!
Державна служба з лікарських засобів у Рівненській області запроваджує практику щомісячного інформування аптечних закладів про окремі найбільш цікаві судові рішення з питань обігу лікарських засобів та дотримання вимог законодавства у фармацевтичній сфері, прийняті судовими інстанціями, розташованими на території Рівненської області.
  19.12.2014  Набрав чинності наказ МОЗУ "Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі"
Набрав чинності наказ МОЗ України "Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі". Наказ спрямований на:
  19.12.2014  Суб'єктам господарювання для використання у роботі
  11.12.2014  До відома керівників суб'єктів господарювання, які займаються реалізацією, зберіганням, застосуванням лікарських засобів
Доводимо до Вашого відома, що з 08.01.2015 р. по 03.02.2015 р. на базі ТДВ "Рівнефармація" кафедра ОЕФ та технології ліків ФПДО ЛНМУ ім.Д.Галицького проводитиме ПАЦ для спеціалістів з "загальної фармації" та "організації і управління фармацією" (1 міс.).
  26.11.2014  Відбулась чергова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації
26 листопада 2014 року відбулась чергова колегія Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації, в якій взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів у Рівненській області Сергій Лебедь.
Актуальна інформація
Новини держлікслужби
Архів новин
Інформація для пацієнтів щодо цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту станом на 15.10.2013
Інформація для ПРОВІЗОРІВ щодо цін на лікарські засоби, на які поширюється дія пілотного проекту станом на 15.10.2013

Рівненська область
Інші новини
Не забудьте привітати
Телефонограми - riv