укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Рівненській області
  07.03.2018  Відбулася селекторна нарада під головуванням Віце-прем'єр-міністра України щодо стану забезпечення Урядової програми "Доступні ліки".
06 березня 2018 року начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області С.О. Лебедь взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка, в рамках якої обговорено стан забезпечення Урядової програми "Доступні ліки", напрями її вдосконалення та проведення вакцинації. В Рівненській області створені всі умови для ефективної реалізації програми "Доступні ліки". Понад 252 тисячі жителів Рівненщини скористалися програмою "Доступні ліки" у 2017 році. Зокрема, сердечникам, хворим на діабет ІІ типу і бронхіальну астму з початку дії урядової програми виписали понад 500 тисяч рецептів на препарати, що входять до програми. Ліки хворі змогли придбати у 279 аптечних закладах області, які долучилися до програми. На кінець 2017 року аптечним закладам області, що беруть участь у програмі, відшкодовано понад 17 млн. грн.
  26.02.2018  Курси підвищення кваліфікації
За повідомленням ТДВ "Рівнефармація", курси підвищення кваліфікації провізорів будуть проводитись викладачами НФаУ з 14.03 по 15.04 2018. Провізори, які планують підвищувати кваліфікацію, можуть звертатись до ТДВ "Рівнефармація" - м. Рівне, м-н Незалежності, 3, телефон (0362) 26-46-62, контактна особа Янчук Алла Іванівна.
  23.02.2018  22.02.2018 проведено виїзну нараду на базі Гощанської центральної районної лікарні з керівниками аптечних закладів Гощанського та Корецького районів
Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області на базі Гощанської центральної районної лікарні проведено виїзну нараду з керівниками аптечних закладів Гощанського та Корецького районів, на якій обговорено проблемні питання застосування норм законодавства стосовно ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів в умовах аптеки та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, порядку відпуску лікарських засобів, якості лікарських засобів, обігу лікарських засобів, що містять підконтрольні речовини, державного ринкового нагляду. Нарада відбулася в режимі запитання - відповідь, в ході якої учасники активно задавали питання та ділилися власним досвідом. До відома учасників наради доведено характерні порушеннях вимог технічних регламентів, виявлених в ході перевірок державного ринкового нагляду у 2017 році та наголошено на неухильному дотриманні вимог законодавства.
  30.01.2018  ДП "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 16.02.2018 р. взяти участь у семінарі "Практичні аспекти застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів та шляхи їх удосконалення".
ДП "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 16.02.2018 р. взяти участь у семінарі «Практичні аспекти застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів та шляхи їх удосконалення». Місце проведення: м. Київ, вул. Малишко 1, готель «Братислава», конференц-зал зал «Аудиторія» ІІ поверх. Реєстрація слухачів 16 лютого з 09.30 до 10.00 год. Семінар відбуватиметься за підтримки та участі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Детальна інформація та програма семінару – за посиланням http://www.diklz.gov.ua/doccatalog/document?id=1094453
  29.01.2018  24 січня 2018 року студенти ІI курсу, відділення "Фармація -бакалаврат" Рівненського державного базового медичного коледжу відвідали Лабораторію з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області.
Перед початком екскурсії студенти були ознайомлені з правилами техніки безпеки та правилами поводження у лабораторії. Під час екскурсії студенти дізнались про порядок контролю якості лікарських засобів та принцип роботи засобів вимірювальної техніки, допоміжного та випробувального обладнання, яке дає змогу контролювати лікарські засоби на досить високому рівні. На завершальному етапі екскурсії, з підведенням підсумків діяльності лабораторії студенти ознайомились з виставкою субстандартних, фальсифікованих та незареєстрованих лікарських засобів, виявлених на території Рівненської області.
  15.01.2018  Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у семінарі на тему "Ділова досконалість - основа конкурентоспроможності та сталого розвитку компаній і економіки"
12 січня 2018 року за сприяння Голови Держлікслужби Наталії Гудзь в рамках виконання доручення Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбувся семінар на тему "Ділова досконалість - основа конкурентоспроможності та сталого розвитку компаній і економіки".
  28.12.2017  Дорогі друзі! Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай збудуться Ваші мрії, нехай Новий рік стане для Вас і Ваших рідних роком добрих змін! Бажаємо Вам, щоб родинне тепло, дружня підтримка та щирість посмішок навколишніх не покидали Вас упродовж усього наступного року. Здоров'я Вам та Вашим близьким, радості у домівки, щастя і спокою у Ваші серця! Нехай прийдешній рік буде щедрим на цікаві плани та творчі задуми, принесе Вам смак нових досягнень, впевненість у виборі мети та енергію для її досягнення. Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області
  27.12.2017  Засідання постійно діючої робочої групи
27 грудня 2017 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області відбулося засідання постійно діючої робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію України, руху використаного та списаного технологічного обладнання, що використовуються для виробництва фальсифікованих лікарських засобів за участю представників Управління охорони здоров'я облдержадміністрації та Рівненської митниці. На засіданні було обговорено резонансні випадки виявлення фальсифікованих лікарських засобів на території України протягом жовтня - грудня 2017 року та проблемні питання виявлення фальсифікованих лікарських засобів. Заслухано інформацію про фальсифіковані лікарські засоби, виявлені на території України протягом 4 кварталу 2017року, відповідно до розпоряджень Держлікслужби та звіт про результати роботи Служби.
  27.12.2017  27 грудня 2017 року відбулось засідання чергової колегії Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації в якому взяв участь член колегії, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області Сергій Лебедь.
На колегії розглядались питання: - Про стан реалізації в області Закону України від 20.10.2014 № 1708-VII "Про затвердження загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки" та заходів управління охорони здоровя облдержадміністрації щодо медичного забезпечення хворих ВІЛ-інфекції/СНІДом у Костопрільському, Дубенському районах та м. Рівне. -Про стан реалізації регіональної пронрами "Діти Рівненщини". -Затвердження плану роботи на 2018 рік. - Різне.
  22.12.2017  До уваги суб'єктів господарювання!
Затверджено План здійснення ринкового нагляду Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області на 2018 рік. План розміщено на суб-сайті Служби в розділі МЕДИЧНІ ВИРОБИ/Ринковий нагляд, за посиланням: http://region.diklz.gov.ua/control/riv/uk/publish/category/789661