укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Сумській області
  25.04.2018  "Ізолюючі технології - сучасне виконання "чистих" приміщень. Концепція "Steritest" в контролі лікарських засобів за показником "Стерильність"
  19.04.2018  Безумовно, рак мутує, але він має інші способи протистояти лікуванню
Завдяки досягненням у розробці лікарських засобів та прецизійній (точній) медицині, вчені змогли зосередити певні молекули всередині клітини саме на корені хвороби та розробити спеціальні методи лікування, щоб, таким чином, оздоровити пошкоджені клітини. Сьогодні точне таргетування поєднує в собі терапевтичні рішення з молекулярним розумінням клітин, що дає надію на життя хворому після діагностування раку.
  18.04.2018  Представники Держлікслужби взяли участь у семінарі з питань відомчого та державного контролю при ввезенні ліків в Україну
13 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: "Особливості здійснення відомчого та державного контролю при ввезенні лікарських засобів в Україну", організований Державним підприємством "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: уповноважені особи суб'єктів господарської діяльності (як виробників так і імпортерів), науковці, юристи фармацевтичної спеціалізації та інші зацікавлені представники українського фармацевтичного бізнесу.
  18.04.2018  Інформаційна довідка щодо позиції Держлікслужби до проекту наказу МОЗ "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01 серпня 2000 року № 188"
12 березня 2018 року на сайті МОЗ України було розміщено для громадського обговорення проект наказу МОЗ "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01 серпня 2000 року № 188"
  13.04.2018  Перший заступник Голови Держлікслужби взяв участь у семінарі з питань застосування технічних регламентів
12 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: "Практичні аспекти застосування технічних регламентів щодо медичних виробів сьогодні та погляд у майбутнє. Ринковий нагляд - ключові питання та відповіді", організований державним підприємством "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: аудитори з оцінки відповідності та сертифікації систем управління якістю, уповноважені особи імпортерів, науковці, юристи фармацевтичної спеціалізації.
  05.04.2018  Запрошуємо фахівців Вашого підприємства взяти участь у авторському семінарі: "Особливості здійснення відомчого та державного контролю при ввезенні лікарських засобів в Україну"
  05.04.2018  Запрошуємо фахівців Вашого підприємства взяти участь у авторському семінарі: "Практичні аспекти застосування Технічних регламентів сьогодні та погляд у майбутнє. Ринковий нагляд - ключові питання та відповіді"
    Примірний план занять з представниками лікувально-профілактичних закладів Сумської області на 4 квартал 2017 року
    Про анулювання ліцензії
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області доводить до відому, що 20 грудня 2016 року набули чинності нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгридієнтів), затверджені Постановою КМУ від 30.11.2016 №929. При цьому повідомляємо про необхідність подання заяви на анулювання ліцензії керівником суб'єктів господарювання, які припинили діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової або роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
    Увага! 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії провізорів та фармацевтів
Повідомляємо, що відповідно до графіку засідань атестаційної комісії з атестації проовізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії.
    План нарад з уповноваженими особами на 3 кв. 2017 р.
План занять з представниками суб'єктів господарювання, які здійснюються виробництво лікарських засобів, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами на території Сумської області на 3 квартал 2017 року
    Про надання інформації про передачу лікарських засобів на утилізацію або знешкодження
    ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар
    Про внесення інформації черз Веб-портал Держлікслужби
    План нарад з уповноваженими особами на 2 кв. 2017 р.

Сумська область
Пам'ятка
Пам'ятка для споживача з питань загальних вимог до лікарських засобів, що реалізуються аптечними закладами