укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Сумській області
    Тиждень права
Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши ці принципи в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.
  01.12.2017  Підсумки листопада місяця по підвищенням кваліфікації
Протягом листопада 2017 року керівництвом та фахівцями сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області (далі - Служба) проводено семінар - навчання з працівниками Сумського міського пологового будинок Пресвятої Діви Марії (10.11.2017) та спільного навчання з працівниками Сумського обласного клінічного психоневрологічного диспансера і Сумського обласного діагностичного центру (30.11.2017).
  26.10.2017  Семінар-навчання з працівниками КЗ СОР "Обласний клінічний перинатальний центр"
25 жовтня 2017 р. під головуванням заступника начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області у складі фахівців сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів проведено семінар-навчання з працівниками Комунального закладу Сумської обласної ради "Обласний клінічний перинатальний центр".
  26.10.2017  Інформація про вакцини проти грипу, які пройшли лабораторний контроль та доступні до обігу на території України
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками інформує, що станом на 25 жовтня 2017 року пройшли лабораторний контроль та доступні до обігу на території України наступні вакцини для профілактики грипу, що містять інактивований спліт-вірус грипу штамів [A/California], [A/Hong Kong] та [B/Brisbane]:
  26.10.2017  Держлікслужба розпочинає реалізовувати Пілотний проект з відстеження в обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача
З 24 жовтня 2017 року Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками запроваджує реалізацію першого етапу Пілотного проекту з впровадження автоматизованої системи відстеження в обігу лікарських засобів від виробника до кінцевого споживача з використанням маркування (кодифікації) та ідентифікації (далі - Пілотний проект).
  12.10.2017  Семінар-навчання з працівниками Комунального закладу "Охтирська центральна районна лікарня"
Продовжуючи навчання медичних працівників області Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області 12 жовтня 2017 р. організовано і проведено навчання медичних фахівців Комунального закладу "Охтирська центральна районна лікарня". Протягом навчання заступником начальника служба та головним спеціалістом сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів ознайомлено медичних фахівців з Правилами утилізації та знищення лікарських засобів, що затверджені наказом МОЗ від 24.04.2015 № 242...
  12.10.2017  Інформація щодо проходження державного контролю вакцин для профілактики грипу
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками надає інформацію стосовно вакцин для профілактики грипу, які надійшли на державний контроль відповідно до Порядку здійснення контролю за відповідністю імунобіологічних препаратів, що застосовуються в медичній практиці, вимогам державних і міжнародних стандартів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 01.10.2014 № 698, станом на 07.10.2017.
    Примірний план занять з представниками лікувально-профілактичних закладів Сумської області на 4 квартал 2017 року
    Про анулювання ліцензії
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області доводить до відому, що 20 грудня 2016 року набули чинності нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгридієнтів), затверджені Постановою КМУ від 30.11.2016 №929. При цьому повідомляємо про необхідність подання заяви на анулювання ліцензії керівником суб'єктів господарювання, які припинили діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової або роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
    Увага! 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії провізорів та фармацевтів
Повідомляємо, що відповідно до графіку засідань атестаційної комісії з атестації проовізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії.
    План нарад з уповноваженими особами на 3 кв. 2017 р.
План занять з представниками суб'єктів господарювання, які здійснюються виробництво лікарських засобів, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами на території Сумської області на 3 квартал 2017 року
    ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар
    Про надання інформації про передачу лікарських засобів на утилізацію або знешкодження
    План нарад з уповноваженими особами на 2 кв. 2017 р.
    Про внесення інформації черз Веб-портал Держлікслужби

Сумська область
Пам'ятка
Пам'ятка для споживача з питань загальних вимог до лікарських засобів, що реалізуються аптечними закладами