укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Сумській області
  19.03.2018  Інформація щодо введення в дію Доповнення № 2 до Державної Фармакопеї України (II видання), затверджене наказом МОЗ України від 14.03.2018 № 476
З 16 березня 2018 року наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14.03.2018 № 476 затверджено та введено в дію Доповнення № 2 до Державної Фармакопеї України (ІІ видання), яке розроблено Державним підприємством "Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів" та Державною службою України з лікарських засобів і контролю за наркотиками.
  06.03.2018  Угода про взаємне визнання інспекцій регуляторних органів ЄС і США поширюється ще на чотири країни ЄС
Дія Угоди про взаємне визнання інспекцій виробничих майданчиків лікарських засобів, призначених для людського застосування, яка укладена між ЄС і США, тепер поширюється ще на 4 держави - члена ЄС. Так, Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами (FDA), США, підтвердило можливість для національних регуляторних органів Чехії, Греції, Угорщини і Румунії проводити інспекції виробничих майданчиків підприємств на відповідність їх діяльності вимогам належної виробничої практики (Good Manufacturing Practice - GMP) на рівні, еквівалентному для регуляторного органу США.
  26.02.2018  Щодо проведення Держлікслужбою заходів державного нагляду (контролю)
Держлікслужба інформує про наявність правової основи для проведення у повному обсязі державним регулятором та його територіальними органами заходів державного нагляду (контролю)
  23.02.2018  Голова Держлікслужби Наталія Гудзь презентувала публічний звіт про підсумки діяльності відомства у 2017 році
23.02.2018 Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь виступила з публічним звітом про підсумки діяльності відомства у 2017 році.
  21.02.2018  19.02.2018 пройшло засідання постійно діючої робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів
19.02.2018 пройшло засідання постійно діючої робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію України, руху використаного та списаного технологічного обладнання, що може бути використане для виробництва фальсифікованих лікарських засобів.
  16.02.2018  Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту
23 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Гудзь Наталії Ярославівни про підсумки діяльності відомства у 2017 році.
  22.01.2018  Вітання Голови Держлікслужби до Дня Соборності України
Сердечно вітаю всіх з величним державним святом - Днем Соборності України! Нехай паростки національної єдності міцно проростуть у серці кожного й стануть символічним щитом від усього злого. Злагоди, добра та міцності переконань! Слава українському народові! Слава Україні! З повагою Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Н.Я. Гудзь
    Примірний план занять з представниками лікувально-профілактичних закладів Сумської області на 4 квартал 2017 року
    Про анулювання ліцензії
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області доводить до відому, що 20 грудня 2016 року набули чинності нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгридієнтів), затверджені Постановою КМУ від 30.11.2016 №929. При цьому повідомляємо про необхідність подання заяви на анулювання ліцензії керівником суб'єктів господарювання, які припинили діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової або роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
    Увага! 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії провізорів та фармацевтів
Повідомляємо, що відповідно до графіку засідань атестаційної комісії з атестації проовізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії.
    План нарад з уповноваженими особами на 3 кв. 2017 р.
План занять з представниками суб'єктів господарювання, які здійснюються виробництво лікарських засобів, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами на території Сумської області на 3 квартал 2017 року
    Про надання інформації про передачу лікарських засобів на утилізацію або знешкодження
    ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар
    План нарад з уповноваженими особами на 2 кв. 2017 р.
    Про внесення інформації черз Веб-портал Держлікслужби

Сумська область
Пам'ятка
Пам'ятка для споживача з питань загальних вимог до лікарських засобів, що реалізуються аптечними закладами