укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Сумській області
  12.10.2017  Семінар-навчання з працівниками Комунального закладу "Охтирська центральна районна лікарня"
Продовжуючи навчання медичних працівників області Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області 12 жовтня 2017 р. організовано і проведено навчання медичних фахівців Комунального закладу "Охтирська центральна районна лікарня". Протягом навчання заступником начальника служба та головним спеціалістом сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів ознайомлено медичних фахівців з Правилами утилізації та знищення лікарських засобів, що затверджені наказом МОЗ від 24.04.2015 № 242...
  12.10.2017  Інформація щодо проходження державного контролю вакцин для профілактики грипу
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками надає інформацію стосовно вакцин для профілактики грипу, які надійшли на державний контроль відповідно до Порядку здійснення контролю за відповідністю імунобіологічних препаратів, що застосовуються в медичній практиці, вимогам державних і міжнародних стандартів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 01.10.2014 № 698, станом на 07.10.2017.
  04.10.2017  Відбулось засідання постійно діючої робочої групи з відстеження шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію Сумської області...
03.10.2017 при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області відбулося засідання постійно діючої робочої групи з відстеження шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію Сумської області, руху використаного та списаного технологічного обладнання, що може бути застосоване для виробництва фальсифікованих лікарських засобів.
  03.10.2017  Проведено чергове навчання з медичними працівниками
28 вересня 2017 р. на базі Комунальної установи "Сумська обласна дитяча клінічна лікарня" відбулось підвищення кваліфікації медичних працівників установи. Під час навчання керівництвом та фахівцями Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області з працівниками Обласної дитячої клінічної лікарні були обговорені законодавчі акти у сфері лікарських засобів, ринкового нагляду, ліцензійних умов....
  03.10.2017  Вилучено близько 25 млн контрафактних ліків на суму близько 51 млн дол. США
Операція Pangea — це міжнародний тиждень дій з боротьби з онлайн-продажем контрафактних та лікарських засобів та медичних виробів, що перебувають у незаконному обігу, а також виявлення небезпек їх придбання через мережу Інтернет. Координація Інтерполом (INTERPOL) щорічної операції об’єднує митників, регуляторів охорони здоров’я, національну поліцію та приватний сектор із різних країн світу, проводять її з 2008 р.
  22.09.2017  Підвищуємо кваліфікацію спільними зусиллями
19 вересня 2017 р. заступник начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області спільно із фахівцями сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів, медичної продукції та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів провели семінар-навчання з працівниками Комунального закладу Сумської обласної ради "Сумський обласний кардіологічний диспансер".
  22.09.2017  Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у черговому засіданні Комітету PIC/S
Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь взяла участь у черговому, 95-му, засіданні Комітету Міжнародної системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S) та у семінарі PIC/S "Quality Control Laboratories: How to inspect", які проходили 11 - 15 вересня поточного року у м. Тайбей, Китайський Тайбей.
    Примірний план занять з представниками лікувально-профілактичних закладів Сумської області на 4 квартал 2017 року
    Про анулювання ліцензії
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області доводить до відому, що 20 грудня 2016 року набули чинності нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгридієнтів), затверджені Постановою КМУ від 30.11.2016 №929. При цьому повідомляємо про необхідність подання заяви на анулювання ліцензії керівником суб'єктів господарювання, які припинили діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової або роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
    Увага! 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії провізорів та фармацевтів
Повідомляємо, що відповідно до графіку засідань атестаційної комісії з атестації проовізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії.
    План нарад з уповноваженими особами на 3 кв. 2017 р.
План занять з представниками суб'єктів господарювання, які здійснюються виробництво лікарських засобів, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами на території Сумської області на 3 квартал 2017 року
    Про надання інформації про передачу лікарських засобів на утилізацію або знешкодження
    ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар
    Про внесення інформації черз Веб-портал Держлікслужби
    План нарад з уповноваженими особами на 2 кв. 2017 р.

Сумська область
Пам'ятка
Пам'ятка для споживача з питань загальних вимог до лікарських засобів, що реалізуються аптечними закладами