укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Сумській області
  03.08.2017  Участь у семінарі "Практичне застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів органами з оцінки відповідності та органами державного ринкового нагляду"
Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 17.08.2017 взяти участь у семінарі "Практичне застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів органами з оцінки відповідності та органами державного ринкового нагляду".
  21.06.2017  Делегація Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками відвідала Сумський обласний цент служби крові
16 червня до Сумського обласного центу служби крові завітала делегація Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на чолі з головою служби Наталією Ярославівною Гудзь. Сумський обласний центр служби крові заготовляє плазму не лише для медичних закладів області, а й для виготовлення лікувальних препаратів на заводі ПрАТ "Біофарма". Гостям показали всі процеси, що проходять в стінах центру крові, розповіли, як обстежуються донори до донації, як на найновітнішому обладнанні проходять перевірку отримані плазма і кров, як здійснюються технологічні процеси по замороженню плазми та витримуванню її в карантині, виготовленню компонентів крові для переливань.
  31.05.2017  Про зміну електронної адреси
15.05.2017 підписаний Указ Президента України №133/2017 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", згідно якого на 3 роки мають заблокувати активи російських сайтів "Мейл. Ру", "Яндекс" та заборонити інтернет - провайдерам надавати доступ до вказаних ресурсів. Служба звертається з проханням терміново змінити електронні пошти в разі наявності електронної адреси, що розміщена на закордонних ресурсах із закінченням ".ru". В разі зміни електронної адреси надати її на е-mail: sumy1@dls.gov.ua.
  23.05.2017  Купуємо ліки: як не натрапити на фальсифікат
Інтерв'ю начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області Ситнік Л.А. в громадсько-політичній газеті Білопільського району "Білопільщина" (від 20.05.2017 №66-69): Як свідчить статистика, у 2008 році в Україні реалізовувалося до 20% фальшивих ліків, та з появою Інтернет-аптек ситуація стала ще гіршою: до 2016 року кількість фальсифікату зросла ще на 20%. Окрім грубих підробок, здоров'ю українців загрожують препарати з порушеною пропорцією діючої речовини, брак на виробництві й недотримання умов зберігання.
  22.05.2017  Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області провела семінар для керівників та уповноважених осіб аптечних закладів Конотопського району
17.05.2017 в приміщенні Конотопської центральної лікарні спеціалістами Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області був проведений семінар, на якому були розглянуті питання: - Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджені постановою КМУ від 30.11.2016 № 929 - Наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.09.2014 № 677 "Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі" - Належні практики фармації - Державний ринковий нагляд
  17.05.2017  Зустріч з Головою Сумської районної державної адміністрації
15.05.2017 відбулася зустріч начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області (далі Служба) з Головою Сумської районної державної адміністрації Дорошенком Геннадієм Володимировичем, під час якої обговорювались питання щодо якості лікарських засобів, які виникли на колегії Сумської РДА. Начальник Служби відмітила, що на сьогодні діє мораторій на проведення планових перевірок, звернула увагу на підстави для проведення позапланових перевірок та дій громадян у разі виникнення сумніву щодо якості лікарських засобів.
  04.05.2017  "Усі ми маємо право на інформацію"
26.04.2017 в приміщенні бібліотеки - філії № 8 Сумської МЦБС відбулися заходи до Всеукраїнського тижня права в яких прийняв участь також головний спеціаліст - юрисконсульт Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області. Захід, що пройшов у формі "юридичного лабіринту" під назвою "Усі ми маємо право на інформацію", був проведений для старшокласників Загальноосвітньої школи № 15 м. Суми.
    Про анулювання ліцензії
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області доводить до відому, що 20 грудня 2016 року набули чинності нові Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгридієнтів), затверджені Постановою КМУ від 30.11.2016 №929. При цьому повідомляємо про необхідність подання заяви на анулювання ліцензії керівником суб'єктів господарювання, які припинили діяльність з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової або роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
    Увага! 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії провізорів та фармацевтів
Повідомляємо, що відповідно до графіку засідань атестаційної комісії з атестації проовізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області 27 вересня 2017 р. відбудеться засідання атестаційної комісії.
    План нарад з уповноваженими особами на 3 кв. 2017 р.
План занять з представниками суб'єктів господарювання, які здійснюються виробництво лікарських засобів, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами на території Сумської області на 3 квартал 2017 року
    ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар
    Про внесення інформації черз Веб-портал Держлікслужби
    Про надання інформації про передачу лікарських засобів на утилізацію або знешкодження
    План нарад з уповноваженими особами на 2 кв. 2017 р.
    До відома!
Суб'єкти господарювання, які провадять діяльність, пов'язану з обігом засобів і речовин, включених до таблиць II і III та списку 1 таблиці IV переліку препаратів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори в кількості, що перевищує гранично допустиму, відповідно до пункту 18 "Порядку провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, та контролю за їх обігом" , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 р. N 589 подать звіти за формою згідно з додатками 7, 8 і 9 до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками за адресою: проспект Перемоги, 120, м. Київ, 03115

Сумська область
Пам'ятка
Пам'ятка для споживача з питань загальних вимог до лікарських засобів, що реалізуються аптечними закладами