укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Сумській області
  25.06.2018  Професіоналізація державних службовців Сумської області, підготовка та підвищення кваліфікації управлінських кадрів
23 червня 2018 року Сумським державним університетом спільно з Сумської обласною державною адміністрацією, Міжрегіональним управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях, за участю голови Сумської обласної державної адміністрації, проведено форум на тему "Професіоналізація державних службовців Сумської області, підготовка та підвищення кваліфікації управлінських кадрів".
  12.06.2018  Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у заслуховуванні звіту за результатами громадської експертизи діяльності з управління якістю процесів і послуг у Держлікслужбі
  31.05.2018  Атестація провізорів та фармацевтів Сумської області
31 травня 2018 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області відбулося засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Сумській області. Засідання очолювала завідувач кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Гарна Світлана Василівна.
  25.04.2018  "Ізолюючі технології - сучасне виконання "чистих" приміщень. Концепція "Steritest" в контролі лікарських засобів за показником "Стерильність"
  19.04.2018  Безумовно, рак мутує, але він має інші способи протистояти лікуванню
Завдяки досягненням у розробці лікарських засобів та прецизійній (точній) медицині, вчені змогли зосередити певні молекули всередині клітини саме на корені хвороби та розробити спеціальні методи лікування, щоб, таким чином, оздоровити пошкоджені клітини. Сьогодні точне таргетування поєднує в собі терапевтичні рішення з молекулярним розумінням клітин, що дає надію на життя хворому після діагностування раку.
  18.04.2018  Представники Держлікслужби взяли участь у семінарі з питань відомчого та державного контролю при ввезенні ліків в Україну
13 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: "Особливості здійснення відомчого та державного контролю при ввезенні лікарських засобів в Україну", організований Державним підприємством "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: уповноважені особи суб'єктів господарської діяльності (як виробників так і імпортерів), науковці, юристи фармацевтичної спеціалізації та інші зацікавлені представники українського фармацевтичного бізнесу.
  18.04.2018  Інформаційна довідка щодо позиції Держлікслужби до проекту наказу МОЗ "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01 серпня 2000 року № 188"
12 березня 2018 року на сайті МОЗ України було розміщено для громадського обговорення проект наказу МОЗ "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01 серпня 2000 року № 188"

Сумська область
Пам'ятка
Пам'ятка для споживача з питань загальних вимог до лікарських засобів, що реалізуються аптечними закладами