укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Тернопільській області
  18.09.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у церемонії нагородження професіоналів фармацевтичної галузі України "Панацея"
13 вересня 2018 року, напередодні Дня фармацевтичного працівника, відбулася церемонія нагородження переможців XIX конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України "Панацея 2018".
  18.09.2018  Утилізація ліків: Держлікслужба хоче зобов'язати суб'єктів господарювання надавати інформацію про знищення
17 вересня на сайті Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) оприлюднено для обговорення проект наказу МОЗ України, яким пропонується допов­нити новим положенням Правила утилізації та знищення лікарських засобів, затверд­жені наказом МОЗ України від 24.04.2015 р. № 242.
  18.09.2018  День фармацевтичного працівника: нагородження працівників Служби.
  19.07.2018  Участь в онлайн-курсі "Конфлікт інтересів: треба знати!" головного спеціаліста з питань персоналу Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області Гайдук М.А.
За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агенством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!", який установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показники всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МІТ.
  12.07.2018  Керівник Служби прийняв участь у засіданні робочої групи з питань гуманітарної допомоги.
11 липня 2018 року керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області Пронів Тарас Андрійович прийняв участь в засіданні робочої групи з питань гуманітарної допомоги під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Безпоповцевої.
  30.08.2018  До уваги суб'єктів господарювання!!!! Зміна адреси електронної пошти.
  10.07.2018  До уваги керівників суб'єктів господарювання області, які здійснюють діяльність на ринку медичних виробів! Семінар!
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області повідомляє про проведення семінару для керівників та уповноважених осіб відповідальних за функціонування системи забезпечення якості лікарських засобів та медичної продукції на тему: "Практичні аспекти ринкового нагляду медичних виробів".
  12.06.2018  Телепрограма "Про важливе" на телеканалі ІНТБ
Керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняв участь у телепрограмі "Про важливе" на телеканалі ІНТБ.
  02.05.2018  Інтерв'ю для телеканалу ІНТБ про встановлення заборони на деякі ЛЗ
Інтерв'ю для телеканалу ІНТБ про встановлення заборони на території України та вжиття заходів щодо вилучення з обігу для подальшої утилізації або знищення лікарського засобу Амброксол, таблетки,серії 020315,виробництва АТ "Лекхім-Харків", Україна