укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Тернопільській області
  23.02.2018  Перший заступник Голови Держлікслужби В. Цілина прийняв участь в семінарі "Практичні аспекти застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів та шляхи їх удосконалення"
16.02.2018 Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки та участі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками провело семінар "Практичні аспекти застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів та шляхи їх удосконалення".
  22.02.2018  Уряд дозволив перевіряти аптеки в 2018 р.
На Урядовому порталі оприлюднено постанову КМУ від 18.12.2017 р. № 1104, якою затверджено перелік органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія мораторію на проведення планових перевірок суб’єктів господарювання. Даний документ набуде чинності з дня його офіційного опублікування. За інформацією отриманою від видання «Урядовий кур’єр», дану постанову планується надрукувати в найближчому номері.
  22.02.2018  Реєстр медичних виробів не видалятиметься з сайту відомства - Держлікслужба
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі — Держлікслужба) повідомляє, що у зв’язку з надходженням до відомства скарг щодо необхідності скасування наказу МОЗ України від 22.12.2017 р. № 1690 «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 16 липня 2012 року № 533», Держлікслужба надає наступну інформацію.
  01.02.2018  Засідання колегії обласної державної адміністрації
31 січня 2018 року керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації під головуванням Барни С.С.
  22.12.2017  Засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області
21 грудня 2017 року відбулось засідання атестаційної комісії з атестації провізорів та фармацевтів при Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області.
  12.02.2018  Проект постанови КМУ "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з виробництва ЛЗ, оптової та роздрібної торгівлі ЛЗ, імпорту ЛЗ(крім АФІ), і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду(контролю) Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками"
  08.02.2018  Курси підвищення кваліфікації провізорів кафедрою фармації Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області надає інформацію про проведення курсів підвищення кваліфікації провізорів кафедрою фармації ННІ ПО ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України"