укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Тернопільській області
  20.07.2018  FDA попереджає про підроблені попереджувальні листи
FDA попереджає споживачів про злочинні елементи, які підроблюють попереджувальні листи регулятора та направляють їх особам, які намагалися купити ліки через інтернет або по телефону, повідомляє WorldPharmaNews.
  20.07.2018  EMA: майже половина фармацевтичних компаній не готова до BREXIT
За даними дослідження, проведеного Європейським агентством з лікарських засобів (EMA), 42% фармацевтичних компаній, у яких важливий етап регуляторних процесів відбувається в Великобританії, не підготовлені до того, щоб зберегти за собою реєстраційні посвідчення після Brexit, повідомляє In-Pharma Technologist
  19.07.2018  Ознайомчий візит в ТОКМА №157
Продовжується процес ознайомлення керівником Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області Пронів Т.А. аптечних закладів, що здійснюють виробництво лікарських засобів в умовах аптеки. 18 липня 2018 року разом з завідувачем лабораторії з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції Дмитрів М.І. було здійснено ознайомчий візит в ТОКМА №157, а також структурні підрозділи цієї аптеки: Аптечний пункт №1 та Аптечний пункт №2, які працюють цілодобово.
  19.07.2018  Участь в онлайн-курсі "Конфлікт інтересів: треба знати!" головного спеціаліста з питань персоналу Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області Гайдук М.А.
За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агенством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів "Прометеус" створено безкоштовний навчальний онлайн-курс "Конфлікт інтересів: треба знати!", який установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показники всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МІТ.
  12.07.2018  Керівник Служби прийняв участь у засіданні робочої групи з питань гуманітарної допомоги.
11 липня 2018 року керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області Пронів Тарас Андрійович прийняв участь в засіданні робочої групи з питань гуманітарної допомоги під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Безпоповцевої.
  10.07.2018  До уваги керівників суб'єктів господарювання області, які здійснюють діяльність на ринку медичних виробів! Семінар!
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області повідомляє про проведення семінару для керівників та уповноважених осіб відповідальних за функціонування системи забезпечення якості лікарських засобів та медичної продукції на тему: "Практичні аспекти ринкового нагляду медичних виробів".
  10.07.2018  Керівникам аптечних та лікувально-профілактичних закладів області всіх форм власності
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області, у зв'язку з встановленням високої температури повітря, наголошує на необхідності дотримання належних умов зберігання та транспортування лікарських засобів.
  12.06.2018  Телепрограма "Про важливе" на телеканалі ІНТБ
Керівник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Тернопільській області прийняв участь у телепрограмі "Про важливе" на телеканалі ІНТБ.
  02.05.2018  Інтерв'ю для телеканалу ІНТБ про встановлення заборони на деякі ЛЗ
Інтерв'ю для телеканалу ІНТБ про встановлення заборони на території України та вжиття заходів щодо вилучення з обігу для подальшої утилізації або знищення лікарського засобу Амброксол, таблетки,серії 020315,виробництва АТ "Лекхім-Харків", Україна