укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Вінницькій області
  22.06.2017  На Вінниччині під час засідання «круглого столу» фахівці оцінили результативність відшкодування вартості препарату інсуліну
Сьогодні, 22 червня, громадська рада при облдержадміністрації провела засідання «круглого столу» щодо реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України « Про деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну».
  22.06.2017  Сумський обласний центр служби крові відвідала Голова Держлікслужби
16 червня Голова Держлікслужби Наталя Гудзь відвідала Сумський обласний центр служби крові (СОЦСК) де ознайомилась з методами та умовами заготівлі плазми донорської крові для фракціонування і подальшого виробництва лікарських засобів. СОЦСК - приклад успішного досвіду державно-приватного партнерства, коли приватний інвестор в особі ПрАТ "Біофарма" вклав значні ресурси в модернізацію обласного закладу служби крові, реконструював та обладнав за сучасними європейськими стандартами.
  21.06.2017  Про результати позапланових перевірок вітчизняних виробників лікарських засобів
Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками продовжує роботу відповідно до покладених на неї завдань Урядом України та здійснює контроль за дотриманням суб'єктами господарювання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 929.
  13.06.2017  Інтерв'ю з Головою Держлікслужби, Наталією Гудзь для сайту "PharmaBoardroom"
Сайт "PharmaBoardroom" розмістив інтерв'ю з Головою Держлікслужби Наталією Гудзь. Незабаром інтерв'ю буде опубліковане і в журналі "Pharmaceutical Executive". З люб'язної згоди редакції PharmaBoardroom надаємо переклад інтерв'ю українською мовою.
  24.05.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів у Вінницькій області прийняв участь у нараді
  22.05.2017  В рамках робочого візиту працівники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області відвідали ПрАТ "Інфузія", під час якого ознайомилися з виробничими процесами підприємства та його історією.
  19.05.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області взяв участь у засіданні круглого столу на тему: "Нові ліцензійні умови-шлях до покращення належної практики"
  17.05.2017  "Вся правда про наркотики" - навчально - інформаційна лекція на базі Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету.
  15.05.2017  Начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області прийняв участь у щомісячній нараді за участю Голови ОДА Валерія Коровія
  21.06.2017  ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар
Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут якості» за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками 7липня 2017 року проводить семінар на тему: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РИНКОВОГО НАГЛЯДУ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ
  28.03.2017  До уваги суб'єктів господарювання. Інформація щодо здійснення заходів державного ринкового нагляду в 2017 році територіальними органами Держлікслужби
  13.12.2016  Курси підвищення кваліфікації
  13.12.2016  Курси підвищення кваліфікації
  06.02.2015  До уваги суб’єктів господарювання та уповноважених осіб!
Звертаємо Вашу увагу, що набув чинності НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ № 677 від 29.09.2014 "Про затвердження Порядку контролю якості лікарських засобів під час оптової та роздрібної торгівлі"

Вінницька область
ВІННИЦЯ-"МІСТО ФОНТАНІВ"
ОГОЛОШЕННЯ