укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Вінницькій області
  18.05.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції "Біотехнологія та її роль в забезпеченні здоров'я людей та тварин"
16 травня 2018 року Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь взяла участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції «Біотехнологія та її роль в забезпеченні здоров’я людей та тварин», яка була організована Держпродспоживслужбою України та Державним науково-контрольним інститутом біотехнології і штамів мікроорганізмів – провідною установою в галузі розробки, експертизи, реєстрації та контролю якості ветеринарних імунобіологічних препаратів, 20-ти річчю якої і було присвячено конференцію.
  16.05.2018  Наталія Гудзь зустрілась з італійськими колегами
У рамках візиту до Італії Голова Держлікслужби Наталія Гудзь 11 травня 2018 р. провела робочу зустріч з генеральним директором Італійської агенції з лікарських засобів (The Italian Medicines Agency, AIFA) проф. Маріо Меладзіні (Mario Melazzini). У зустрічі також взяли участь дипломатичний радник Міністерства охорони здоров'я Італії Луіджі Феррарі (Luigi Ferrari), керівник департаменту міжнародних відносин AIFA Гібріелла Конті (Gabriella Conti) та керівник департаменту інспектувань і сертифікації Доменіко ді Жоржіо (Domenico Di Giorgio).
  16.05.2018  Голова Держлікслужби взяла участь в українсько-італійському бізнес-форумі
9-10 травня 2018 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь перебувала з робочим візитом у м. Флоренція, Італія, де взяла участь в українсько-італійському бізнес-форумі "Партнерство України і Тоскани в галузі фармацевтики та охорони здоров'я". Захід був організований за участі та сприяння посольства України в Італійській Республіці, Торгово-промислової палати України, об'єднання промисловців і підприємців Тоскани "Confindustria Firenze". У роботі бізнес-форуму взяли участь представники італійських виробників фармацевтичної продукції, медичних виробів, технологічних рішень для медичної та фармацевтичної галузей.
  27.04.2018  Представники Держлікслужби взяли участь у науково-практичному семінарі в рамках Міжнародного форуму "Менеджмент в охороні здоров'я"
26 квітня 2018 року відбувся науково-практичний семінар в рамках Міжнародного форуму "Менеджмент в охороні здоров'я" на тему: "Практичні аспекти менеджменту та економіки аптечної мережі", організований державним підприємством "Український фармацевтичний інститут якості" за сприянням Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: суб'єкти господарської діяльності аптечних мереж, завідуючі аптечними закладами, експерти з питань фармацевтики та фармакології та інші зацікавлені представники українського фармацевтичного бізнесу.
  12.03.2018  Лекція на тему "Наркотичні засоби, психотропні речовини та іх аналоги. Ознаки наркотичного сп'яніння"
  22.02.2018  Наркотичні засоби, психотропні речовини та їх аналоги. Ознаки наркотичного сп'яніння
  06.02.2018  2 лютого 2018 року відбувся семінар на тему: "Актуальні питання аптек в Україні"
Спеціалісти Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області прийняли участь у семінарі для керівників, уповноважених осіб аптечних та лікувально- профілактичних закладів, провізорів та фармацевтів
  22.12.2017  Одним із шляхів реалізації загальнодержавної політики на регіональному рівні - є взаємодія з правоохоронними органами, громадянами, громадськими організаціями у сфері протидії незаконному обігу наркотичних засобів.
Згідно із Стратегією державної політики України та Положенням про Державну службу з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області головними спеціалістами служби та за участю провідного інспектора Управління протидії наркозлочинності Головного управління наркозлочинності у Вінницькій області протягом 2017 року в навчальних закладах області було прочитано низку лекцій для підлітків та молоді
  08.12.2017  До проведення Всеукраїнського тижня права. Права людини і громадянина в Україні
Указом Президента України від 8 грудня 2008 року, з нагоди річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону та прав людини 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини.

УВАГА
Написати про корупційні діяння
Доступність для населення
Архітектурна доступність для маломобільних груп населення
Для громадян з порушенням СЛУХУ!
Вінницька область
ВІННИЦЯ-"МІСТО ФОНТАНІВ"
ОГОЛОШЕННЯ