укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Вінницькій області
  12.12.2017  Виробникам та уповноваженим представникам виробників медичних виробів
Державне підприємство «Український медичний центр сертифікації» МОЗ України (далі – ДП "УМЦС") висловлює Вам свою повагу та повідомляє останні новини, які можуть бути корисними у практичній діяльності.
  11.12.2017  Всеукраїнський тиждень права 2017
Відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини в Україні, започатковано проведення Всеукраїнського тижня права, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 1948 році Загальної декларації прав людини.
  04.12.2017  Європейська комісія опублікувала керівні принципи GMP для лікарських засобів передової терапії
Європейська комісія опублікувала перелік керівних принципів належної виробничої практики (GMP) для лікарських засобів передової терапії. Лікарські засоби для передової терапії створені на основі генів або клітин. Їх використання відкриває нові можливості для лікування. Це особливо важливо для тяжких, невиліковних або хронічних захворювань для яких звичайні підходи виявилися неефективними.
  24.11.2017  "Екстемпоральному виготовленню в Україні бути!" - Наталія Гудзь, Голова Держлікслужби
22 листопада 2017 року за підтримки ДП «УФІЯ» під головуванням керівника Держлікслужби Наталії Гудзь відбулась науково-практична конференція на тему: «Проблемні питання екстемпорального виготовлення лікарських засобів в Україні».
  08.12.2017  До проведення Всеукраїнського тижня права. Права людини і громадянина в Україні
Указом Президента України від 8 грудня 2008 року, з нагоди річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону та прав людини 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини.
  06.12.2017  До проведення Всеукраїнського тижня права. Генезис прав людини
Права людини є складним, багатовимірним явищем. У різні епохи проблема прав людини, незмінно залишаючись політико-правовою, набувала релігійно-етичного, філософського звучання.
  05.12.2017  Звернення Управління Служби Безпеки України у Вінницькій області до мешканців регіону та Пам'ятку щодо першочергових дій у разі виявлення вибухових пристроїв чи схожих на них предметів, Пам'ятку щодо зовнішніх ознак та дій особи (групи осіб), що можуть вказувати на її належність до терористичної діяльності.
На виконання розпорядження голови Вінницької обласної державної адміністрації від 23 листопада 2017 року № 840 "Про додаткові роз'яснювально-профілактичні заходи з підвищення рівня антитерористичної та протидиверсійної безпеки", Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області, доводить до відома громадян положення
  04.12.2017  Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області долучиться до проведення Всеукраїнського тижня права.
В Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області також пройдуть заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права, тому всі бажаючі громадяни мають можливість звернутися до фахівців Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області та отримати безкоштовну первинну правову допомогу з питань реалізації та захисту прав людини у межах компетенції Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, каб. 715-716.
  27.11.2017  Погодження Переліку внутрішньо аптечної заготовки , що виробляє (виготовляє) аптека
29.11.2017 Заступник начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Вінницькій області та завідувач лабораторією з контролю якості лікарських засобів та медичної продукції провели навчання з суб'єктами господарювання, які провадять діяльність з виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки на тему: "Порядок погодження Переліку внутрішньо аптечної заготівки, що виробляє (виготовляє) аптека" (виготовляє) аптека.
  11.09.2017  Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 22.09.2017 р. взяти участь у семінарі "Система управління якістю, ДСТУ ISO 13485:2005 "Вироби медичні. Система управління якістю. Вимоги щодо регулювання" та практичне застосування вимог Закон України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" в частині застосування обмежувальних заходів".
  05.09.2017  З 19 вересня 2017 року Вінницька обласна Асоціація фармацевтів "Сum Deo(З Богом)" організовує виїздний цикл післядипломної підготовки для фармацевтів та провізорів
  23.08.2017  До уваги суб'єктів господарювання! Інформація щодо нанесення на продукцію ідентифікаційного номера органу з оцінки відповідності у форматі не передбаченому законодавством у ході здійснення державного ринкового нагляду в 2017 році територіальними органами Держлікслужби
  03.08.2017  УВАГА, СЕМІНАР! 17.08.2017р. "Практичне застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів органами з оцінки відповідності та органами державного ринкового нагляду"
  21.06.2017  ДП "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Держлікслужби 7 липня 2017 року проводить семінар
Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут якості» за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками 7липня 2017 року проводить семінар на тему: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РИНКОВОГО НАГЛЯДУ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ

УВАГА
Написати про корупційні діяння
Архітектурна доступність для маломобільних груп населення
Архітектурна доступність для маломобільних груп населення
Вінницька область
ВІННИЦЯ-"МІСТО ФОНТАНІВ"
ОГОЛОШЕННЯ