укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Волинській області
  11.09.2017  Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 22.09.2017 р. взяти участь у семінарі "Система управління якістю, ДСТУ ISO 13485:2005 "Вироби медичні. Система управління якістю. Вимоги щодо регулювання" та практичне застосування вимог Закон України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" в частині застосування обмежувальних заходів".
  06.09.2017  Кабінетом Міністрів України призначено заступника Голови Держлікслужби
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 р. № 603-р Ісаєнка Романа Миколайовича призначено на посаду заступника Голови Держлікслужби.
  05.09.2017  Затверджено уніфіковані форми актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)
05.09.2017 набрав чинності наказ Міністерства охорони здоров'я України від 04.07.2017 № 759 "Про затвердження уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб'єктом господарювання вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)", який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26.07.2017 за № 909/30777
  01.08.2017  Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 17.08.2017 р. взяти участь у семінарі "Практичне застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів органами з оцінки відповідності та органами державного ринкового нагляду"
Державне підприємство "Український фармацевтичний інститут якості" запрошує 17.08.2017 р. взяти участь у семінарі "Практичне застосування Технічних регламентів щодо медичних виробів органами з оцінки відповідності та органами державного ринкового нагляду". Про час та місце проведення семінару буде повідомлено додатково. Семінар відбуватиметься за підтримки та участі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
  22.06.2017 
Державне підприємство «Український фармацевтичний інститут якості» за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками 7липня 2017 року проводить семінар на тему: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ РИНКОВОГО НАГЛЯДУ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ
  05.04.2017  Начальник служби Колотуха Валентин Володимирович прийняв участь у нараді з заступником Міністра охорони здоров’я України Романом Іликом
3 квітня на Волині з робочим візитом перебував Заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик. В рамках свого візиту посадовець поспілкувався з керівництвом охорони здоров’я області та лікарями первинної ланки медичної допомоги регіону. Мета його перебування – надання роз’яснювальної інформації щодо реформування галузі медицини в рамках децентралізації.
  28.03.2017  Відбувся семінар для керівників та уповноважених осіб суб'єктів господарювання
28 березня 2017 року начальник служби Колотуха Валентин Володимирович та спеціалісти Служби провели семінар для керівників та уповноважених осіб суб'єктів господарювання Волинської області
  23.03.2017  Підписано Меморандум про співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Волинській області, Управлінням Служби безпеки України у Волинській області та Головним Управлінням Національної поліції у Волинській області щодо протидії витоку у незаконний обіг підконтрольних лікарських засобів
З метою забезпечення населення Волинської області ефективними, безпечними та якісними лікарськими засобами та протидії незаконному обігу лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори та сильнодіючі і отруйні лікарські засоби
  17.02.2017  Начальник служби Колотуха Валентин Володимирович та спеціалісти служби взяли участь у семінарі, організованому групою компаній "МедЕксперт"
  21.12.2016  Голова Держлікслужби Наталя Гудзь провела робочу зустріч з керівниками територіальних Служб
16 грудня 2016 року відбулася робоча нарада голови Державної служби України з лікарських засобів та контрою за наркотиками Наталії Гудзь з керівниками територіальних Служб Держлікслужби України. Голова державного органу виступила з доповіддю щодо основних напрямків діяльності територіальних Служб
  16.12.2016  Думки вголос - Наталія Гудзь
Прийшовши сьогодні на посаду, чого б я найбільше хотіла? Перш за все - мати можливість системної роботи, без авральної необхідності виконувати завдання, що надходять з різних боків, нікому нічого не доводити, а просто працювати у колективі однодумців, що розуміють своє надважливе місце у державному регулюванні обігу лікарських засобів в Україні.
  08.12.2016  В рамках Всеукраїнського тиждня права
Одним із основних конституційних прав людини є право на охорону здоров'я. Головною передумовою для реалізації цього права є право на одержання медичної допомоги, що в свою чергу включає право на доступність лікарських засобів.
  01.12.2016  Призначено Голову Держлікслужби
Уряд призначив Гудзь Наталію Ярославівну Головою Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
  01.12.2016  Уряд затвердив Ліцензійні умови
30 листопада Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)", розроблену на виконання частини другої статті 9 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності".
  20.10.2016  Держлікслужба та Головний Фармацевтичний Інспекторат Польщі продовжують реалізацію навчального проекту
17-19 жовтня 2016 року фахівці Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками разом із колегами з Головного Фармацевтичного Інспекторату Польщі продовжили спільну роботу по реалізації Проекту "Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування".

НАДС
Волинь
Президентський кадровий резерв «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»