укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Волинській області
  12.04.2018  Інформаційна довідка щодо позиції Держлікслужби до проекту наказу МОЗ "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01 серпня 2000 року № 188"
12 березня 2018 року на сайті МОЗ України було розміщено для громадського обговорення проект наказу МОЗ "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01 серпня 2000 року № 188"
  12.04.2018  Перший заступник Голови Держлікслужби взяв участь у семінарі з питань застосування технічних регламентів
12 квітня 2018 року відбувся семінар на тему: "Практичні аспекти застосування технічних регламентів щодо медичних виробів сьогодні та погляд у майбутнє. Ринковий нагляд - ключові питання та відповіді", організований державним підприємством "Український фармацевтичний інститут якості" за підтримки Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. У заході взяли участь фахівці фармацевтичної галузі України, зокрема: аудитори з оцінки відповідності та сертифікації систем управління якістю, уповноважені особи імпортерів, науковці, юристи фармацевтичної спеціалізації.
  29.03.2018  ЕМА видано рекомендації щодо складу вакцин проти сезонного грипу на 2018 - 2019 роки
Європейське агентство з лікарських засобів опублікувало рекомендації щодо штамів вірусу грипу, які повинні бути включені виробниками до складу вакцини проти грипу для профілактики сезонного грипу починаючи з осені 2018 року.
  27.03.2018  Актуальні питання забезпечення якості лікарських засобів у лікувально - профілактичних закладах. Роль уповноваженої особи в системі контролю якості лікарських засобів
26 березня 2018 року Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Волинській області було організовано та проведено організаційно - методичний семінар для уповноважених осіб лікувально - профілактичних закладів Волинської області на тему: "Актуальні питання забезпечення якості лікарських засобів у лікувально - профілактичних закладах. Роль уповноваженої особи в системі контролю якості лікарських засобів".
  23.03.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у ІІ-му Legal Pharma & Medicine Forum
Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь взяла участь ІІ-му Legal Pharma & Medicine Forum, який відбувся 21 березня.
  21.03.2018  61-а сесія Комісії ООН з наркотичних засобів
Представники Держлікслужби взяли участь у 61-й сесії Комісії ООН з наркотичних засобів у м. Відень 12-16 березня 2018 року. Понад 100 делегацій представляли країни світу та міжнародні організації. Чергова сесія Комісії надала можливість неупереджено і прагматично обговорити питання щодо глобального прогресу у боротьбі проти відмивання грошей, корупції, незаконного обігу наркотиків та міжнародної злочинності, забезпечення доступу до наркотичних засобів і психотропних речовин у медичних і наукових цілях.
  19.03.2018  Інформація щодо введення в дію Доповнення № 2 до Державної Фармакопеї України (II видання), затверджене наказом МОЗ України від 14.03.2018 № 476
З 16 березня 2018 року наказом Міністерства охорони здоров'я України від 14.03.2018 № 476 затверджено та введено в дію Доповнення № 2 до Державної Фармакопеї України (ІІ видання), яке розроблено Державним підприємством "Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів" та Державною службою України з лікарських засобів і контролю за наркотиками.
  09.02.2018  "Гарячий" лютий Держлікслужби: основні заходи, які відбудуться у поточному місяці за участі представників Держлікслужби
  06.02.2018  Європейська Комісія оприлюднила звіт, присвячений питанням боротьби з фальсифікованими лікарськими засобами в країнах Європейського Союзу
У звіті, зокрема, зазначається, що держави-члени ЄС повинні запроваджувати як кримінальні покарання, так і адміністративні санкції, щоб захистити легальний ланцюжок постачання лікарських засобів та боротися з нелегальною торгівлею фальсифікованими ліками.
  07.12.2017  Увага атестація провізорів та фармацевтів суб'єктів господарювання Волинської області
З 14 по 15 грудня 2017 року відбудеться атестація провізорів та фармацевтів суб'єктів господарювання Волинської області
  06.12.2017  В рамках Всеукраїнського тижня права
На виконання плану заходів Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками з проведення у 2017 році Всеукраїнського тижня права
  06.12.2017  Маєш право!
Кожна людина від свого народження володіє певними правами і свободами, які вона може реалізувати у своєму житті з віком. Безперечно кожний має знати свої права і свободи, вміти користуватися ними, задовольняючи при цьому свої потреби, духовно і матеріально збагачуючись та розвиваючись, і одночасно своєю правомірною поведінкою сприяти консолідації та розвитку в різних сферах своєї держави. Держава у свою чергу забезпечує наявність, гарантію і захист у разі порушення основних прав і свобод, притаманних людині і громадянину. Така взаємодія та взаємовплив сприяє розвитку як самої людини, так і держави.
  01.12.2017  30 листопада відбувся організаційно - методичний семінар для суб'єктів господарювання Волинської області
  25.10.2017  Інформація про вакцини проти грипу, які пройшли лабораторний контроль та доступні до обігу на території України
Інформація про вакцини проти грипу, які пройшли лабораторний контроль та доступні до обігу на території України
  25.10.2017  Голова Держлікслужби відвідала урочистості з нагоди відзначення Дня ООН
На запрошення Представництва ООН в Україні Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь в урочистому заході з нагоди святкування Міжнародного дня ООН та 25-річчя діяльності Офісу ООН в Україні.

НАДС
Волинь
Президентський кадровий резерв «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»