укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Волинській області
  21.12.2016  Голова Держлікслужби Наталя Гудзь провела робочу зустріч з керівниками територіальних Служб
16 грудня 2016 року відбулася робоча нарада голови Державної служби України з лікарських засобів та контрою за наркотиками Наталії Гудзь з керівниками територіальних Служб Держлікслужби України. Голова державного органу виступила з доповіддю щодо основних напрямків діяльності територіальних Служб
  16.12.2016  Думки вголос - Наталія Гудзь
Прийшовши сьогодні на посаду, чого б я найбільше хотіла? Перш за все - мати можливість системної роботи, без авральної необхідності виконувати завдання, що надходять з різних боків, нікому нічого не доводити, а просто працювати у колективі однодумців, що розуміють своє надважливе місце у державному регулюванні обігу лікарських засобів в Україні.
  08.12.2016  В рамках Всеукраїнського тиждня права
Одним із основних конституційних прав людини є право на охорону здоров'я. Головною передумовою для реалізації цього права є право на одержання медичної допомоги, що в свою чергу включає право на доступність лікарських засобів.
  01.12.2016  Призначено Голову Держлікслужби
Уряд призначив Гудзь Наталію Ярославівну Головою Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
  01.12.2016  Уряд затвердив Ліцензійні умови
30 листопада Уряд ухвалив постанову Кабінету Міністрів України "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)", розроблену на виконання частини другої статті 9 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності".
  20.10.2016  Держлікслужба та Головний Фармацевтичний Інспекторат Польщі продовжують реалізацію навчального проекту
17-19 жовтня 2016 року фахівці Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками разом із колегами з Головного Фармацевтичного Інспекторату Польщі продовжили спільну роботу по реалізації Проекту "Поглиблення потенціалу фармацевтичного інспектування".
  26.08.2016  Держлікслужба підтримує прагнення професійної аптечної спільноти до вирішення проблеми немедичного застосування кодеїновмісних препаратів
25 серпня в.о Голови Держлікслужби Ірина Суворова провела робочу зустріч з директором Громадської спілки "Аптечна професійна асоціація України" (ГС АПАУ) Володимиром Руденком.
  26.05.2016  Уряд призначив в.о. Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками
  22.04.2016  З 1 cічня 2017 року паперових ліцензій не буде
1 січня 2017 року держава повністю відмовляється від паперового вигляду ліцензії. Про це повідомила начальник управління державного регулювання оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Держлік служби України Олена Речкіна, виступаючи під час Науково-практичного семінару, що відбувся 21 квітня 2016 р. на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
  05.02.2016  Ліцензування імпорту лікарських засобів: Держлікслужба та імпортери знайшли компроміс
Начальник Управління контролю якості лікарських засобів Держлікслужби, заступник голови комісії з реорганізації Ірина Суворова, в інтерв'ю "Щотижневику АПТЕКА" прокоментувала проблемні питання, які піднімались останнім часом навколо теми ліцензування імпорту лікарських засобів. Раніше коментарі з цього приводу надали представники асоціацій, які об'єднують іноземних виробників лікарських засобів.
  28.08.2015  Держлікслужба України звернулась до Уряду за роз'ясненням, який на сьогодні орган здійснюватиме ліцензування господарської діяльності у сфері виробництва, оптової, роздрібної торгівлі та імпорту лікарських засобів
26 серпня 2015 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", відповідно до якої постанова Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" втратила чинність.
  27.08.2015  Уряд позбавив Держлікслужбу України повноважень органу ліцензування
У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України № 609 від 5 серпня 2015 р. "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", уряд позбавив Державну службу України з лікарських засобів повноважень органу ліцензування. Згідно постанови, органом, що буде здійснювати ці функції, визначено Державну службу з лікарських засобів і контролю за наркотиками.
  25.08.2015  Фахівці Державної служби з лікарських засобів реалізують навчальний проект Головного Фармацевтичного Інспекторату (MPI) Польщі із зміцнення потенціалу Держлікслужби України по нагляду за виробництвом та дистрибуцією лікарських засобів
Протягом місяця тривала реалізація І етапу проекту, започаткованого Головним Фармацевтичним Інспекторатом (MPI) Польщі, "Зміцнення потенціалу Державної служби України з лікарських засобів у сфері нагляду за виробництвом та дистрибуцією лікарських засобів".
  03.07.2015  Держлікслужба України повідомляє про затвердження документів з питань виготовлення лікарських засобів в умовах аптек
Державна служба України з лікарських засобів повідомляє, що наказом Міністерства охорони здоров’я України 01.07.2015 №398 введена в дію низка нових нормативних документів, що стосуються виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки, а саме: – стандарт «Настанова «Вимоги до виготовлення нестерильних лікарських засобів в умовах аптеки. СТ-Н МОЗУ 42-4.5:2015»; – стандарт «Настанова «Вимоги до виготовлення стерильних лікарських засобів в умовах аптеки. СТ-Н МОЗУ 42-4.6:2015»»; – методичні рекомендації «Екстемпоральна рецептура (технологія, аналіз, застосування)».
  03.07.2015  Держлікслужба України затвердила плани перевірок суб'єктів господарювання на ІІІ квартал 2015 року

НАДС
Волинь
Президентський кадровий резерв «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»