укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
та контролю за наркотиками
у Закарпатській області
   
  14.06.2018  Шановні медичні працівники!
У день професійного свята прийміть найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. З повагою, колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області!!!
  05.06.2018  Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у заслуховуванні звіту за результатами громадської експертизи діяльності з управління якістю процесів і послуг у Держлікслужбі
31 травня 2018 року за сприяння Голови Держлікслужби Наталії Гудзь в рамках виконання доручення Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва відбувся розгляд та обговорення звіту за результатами громадської експертизи діяльності з управління якістю процесів і послуг у Держлікслужбі, проведеної громадською спілкою "Українська асоціація досконалості та якості".
  01.06.2018  Увага!!! У зв'язку з настанням літнього періоду
У зв'язку з настанням літнього періоду та із значним підвищенням температури, Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області, просить керівників суб'єктів господарювання, які провадять діяльність з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, забезпечити дотримання температурних режимів для лікарських засобів, визначених виробником.
  01.06.2018  Увага, шахраї!!!
За інформацією, яка надходить від суб'єктів господарювання, в деяких районах області в аптечні заклади заходять громадяни (шахраї), які представляються працівниками Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області з метою проведення відповідних перевірок.
  17.05.2018  Набув чинності новий перелік ліків, які відпускаються з аптек без рецептів
У зв’язку з опублікуванням 15 травня у газеті «Офіційний вісник» № 37 набув чинності наказ МОЗ України від 02.04.2018 р. № 599, яким затверджено новий Перелік лікарських засобів, дозволених до застосування в Украї­ні, які відпускаються без рецептів з аптек та їх структурних підрозділів
  17.05.2018  Наталія Гудзь зустрілась з італійськими колегами
У рамках візиту до Італії Голова Держлікслужби Наталія Гудзь 11 травня 2018 р. провела робочу зустріч з генеральним директором Італійської агенції з лікарських засобів (The Italian Medicines Agency, AIFA) проф. Маріо Меладзіні (Mario Melazzini). У зустрічі також взяли участь дипломатичний радник Міністерства охорони здоров'я Італії Луіджі Феррарі (Luigi Ferrari), керівник департаменту міжнародних відносин AIFA Гібріелла Конті (Gabriella Conti) та керівник департаменту інспектувань і сертифікації Доменіко ді Жоржіо (Domenico Di Giorgio).
  16.05.2018  Урядовий контактний центр приймає звернення від осіб з порушенням слуху, використовуючи жестову мову
Відповідно до статті 9 Конвенції про права осіб з інвалідністю Україна, як держава-учасниця, має вживати належних заходів для забезпечення таким особам нарівні з іншими доступу до інформаційних, комунікаційних та інших служб.
  16.05.2018  Затверджено десятий випуск Державного формуляра лікарських засобів
Наказом МОЗ Украї­ни від 10.05.2018 р. № 868 затверджено десятий випуск Державного формуляра лікарських засобів, який визначає перелік зареєстрованих в Україні лікарських засобів, що включає ліки з доведеною ефективністю, допустимим рівнем безпеки, використання яких є економічно прийнятним, як складової системи галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я.
  16.05.2018  Голова Держлікслужби взяла участь в українсько-італійському бізнес-форумі
9-10 травня 2018 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь перебувала з робочим візитом у м. Флоренція, Італія, де взяла участь в українсько-італійському бізнес-форумі "Партнерство України і Тоскани в галузі фармацевтики та охорони здоров'я". Захід був організований за участі та сприяння посольства України в Італійській Республіці, Торгово-промислової палати України, об'єднання промисловців і підприємців Тоскани "Confindustria Firenze". У роботі бізнес-форуму взяли участь представники італійських виробників фармацевтичної продукції, медичних виробів, технологічних рішень для медичної та фармацевтичної галузей.