укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
та контролю за наркотиками
у Закарпатській області
   
  07.12.2017  Відбулося засідання постійно діючої робочої групи
06 грудня 2017 року в Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області відбулося засідання постійно діючої робочої групи по відстеженню шляхів розповсюдження фальсифікованих лікарських засобів, субстанцій, ввезених на територію України, руху використаного та списаного технологічного обладнання, що використовуються для виробництва фальсифікованих лікарських засобів за участю представників Управління служби безпеки України в Закарпатській області, Управління захисту економіки в Закарпатській області, митниці ДФС у Закарпатській області.
  29.11.2017  Підписаний Меморандум у сфері контролю за якістю лікарських засобів з грузинською стороною
За повідомленням Урядового порталу, у рамках офіційного візиту до Грузії Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, що розпочався 27 листопада, було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Держлікслужбою та Агентством державного регулювання медичної діяльності Міністерства праці, охорони здоров'я та соціального захисту Грузії у сфері контролю за якістю лікарських засобів.
  24.11.2017  У суботу закарпатці запалять свічки в пам’ять жертв голодоморів
Щорічно, в останню суботу листопада, в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів. В національний пам’ятний день - 25 листопада, в обласному центрі Закарпаття відбудеться траурна хода та запалення свічок.
  24.11.2017  Відбулося чергове засідання атестаційної комісії з проведення атестації провізорів і фармацевтів у Закарпатській області.
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області інформує, що 23 листопада 2017 року відбулося чергове засідання атестаційної комісії з проведення атестації провізорів і фармацевтів у Закарпатській області.
  24.11.2017  До Всеукраїнського тижня права
За ініціативою Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області з 04 по 08 грудня 2017 року відбудуться заходи з нагоди Всеукраїнського тижня права.
  24.11.2017  "Екстемпоральному виготовленню в Україні бути!" - Наталія Гудзь, Голова Держлікслужби
22 листопада 2017 року за підтримки ДП "УФІЯ" під головуванням керівника Держлікслужби Наталії Гудзь відбулась науково-практична конференція на тему: "Проблемні питання екстемпорального виготовлення лікарських засобів в Україні".
  24.11.2017  21 листопада відбулась чергова зустріч керівництва Держлікслужби з представниками Європейської Бізнес Асоціації
21 листопада 2017 року на прохання Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Голова Держлікслужби Наталія Гудзь провела чергову робочу зустріч з представниками Комітету з охорони здоров'я ЄБА.
  21.11.2017 
16 листопада 2017 року у м. Ужгород, професорсько-викладацьким складом Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця проведено навчальний семінар на тему: "Належна фармацевтична практика. Імплементація протоколів провізора/фармацевта" для фахівців закладів охорони здоров'я. В роботі семінару активну участь прийняли фахівці Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області.
  20.11.2017  Голова Держлікслужби Наталія Гудзь провела нараду з вітчизняними виробниками медичних газів на тему "Регуляторні вимоги щодо виробництва та якості кисню медичного"
16 листопада 2017 року в Держлікслужбі відбулась нарада з обговорення проблемних питань державного регулювання виробництва та контролю якості медичного кисню в Україні. До дискусії, яка була зініційована Держлікслужбою, були запрошені заступник Міністра охорони здоров'я України Роман Ілик, керівники підприємств-виробників вітчизняних газів, їх уповноважені особи з якості та представники Держлікслужби.