укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
та контролю за наркотиками
у Закарпатській області
   
  14.09.2018  Нагородження грамотою Закарпатської обласної ради!
За вагомий внесок у забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров'я, розвиток медицини краю, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня фармацевта, грамотою Закарпатської обласної ради нагороджено Яцука Петра Івановича - начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області.
  14.09.2018  З Днем фармацевтичного працівника!
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника! Зичимо наснаги, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням! З повагою, колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області!
  14.09.2018  Щодо проблемних питань дотримання окремих вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)
  12.09.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у 18-й Міжнародній конференції регуляторних органів
З 2 по 9 вересня 2018 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у 18-й Міжнародній конференції регуляторних органів (ICDRA) на тему: "Належний безпековий нагляд: Підхід щодо підвищення безпеки лікарських засобів протягом усього життєвого циклу", яка відбулась у місті Дублін, Ірландія. В заході взяли участь більше 500 делегатів із 94 країн світу, зокрема представники від національних регуляторних органів, фармацевтичної індустрії, медичної спільноти та міжнародних організацій: Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Європейської медичної агенції (ЕМА), Європейського директорату з якості лікарських засобів (EDQM), Міжнародної коаліції регуляторних органів з лікарських засобів (ICMRA) Асоціації виробників фармацевтичної продукції (IFPMA).
  23.08.2018  З Днем незалежності України!!!
Колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області щиро вітає Вас із визначним святом - Днем незалежності України! Бажаємо вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.
  23.08.2018  УВАГА!!! ЗМІНА ЕЛЕКТРОННОЇ АДРЕСИ!!!
У Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області змінилась електронна адреса
  07.08.2018  Доступні ліки: відтепер у програмі 59 безоплатних препаратів
Наказом МОЗ України від 3 серпня 2018 р. № 1446 затверджено нову редакцію Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, станом на 23 липня 2018 р.
  06.08.2018  Пам`ятка з питань дотримання належних умов зберігання під час транспортування від виробника до імпортера та здійснення вхідного контролю якості Уповноваженою особою вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного
Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) оприлюднено пам’ятку з питань дотримання належних умов зберігання під час транспортування від виробника до імпортера та здійснення вхідного контролю якості Уповноваженою особою вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного.
  14.06.2018  Шановні медичні працівники!