укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів
та контролю за наркотиками
у Закарпатській області
   
  31.10.2018  УВАГА!!! ЗМІНЕНО АДРЕСУ ОФІЦІЙНОГО ВЕБ-САЙТУ!!!
Повідомляємо про зміну адреси та формату офіційного веб-сайту Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
  29.10.2018  Аудиторська група РIC/S завершила повторну оцінку Держлікслужби
22 - 26 жовтня 2018 р. аудиторською групою РIC/S проведена стандартна повторна оцінка Держлікслужби на відповідність вимогам РIC/S.
  26.10.2018  Держлікслужба отримала сертифікат щодо відповідності системи управління якістю вимогам стандарту ISO 9001:2015
12 жовтня 2018 року Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками за результатами аудиту ТОВ "Міжгалузевий центр якості "ПРИРОСТ" одержала сертифікат № 170122QM15 відповідності власної системи управління якістю вимогам національному стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 "Системи управління якістю. Вимоги".
  18.10.2018  Відбулося засідання атестаційної комісії з проведення атестації провізорів і фармацевтів у Закарпатській област
Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області інформує, що 18 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання атестаційної комісії з проведення атестації провізорів і фармацевтів у Закарпатській області.
  18.10.2018  Реалізація Урядової програми «Доступні ліки» на Закарпатті
Вже 1,5 року реалізується Урядова програма «Доступні ліки». Її мета – збільшення прихильності хворих до лікування, зменшення ризиків виникнення ускладнень протікання хвороб, подовження тривалості життя в Україні. Програма передбачає надання за рецептом лікаря в аптеці певних медикаментів безкоштовно, або з незначною доплатою хворим на серцево-судинні захворювання, астму та цукровий діабет 2-го типу. Нагадаємо, що лікар в рецепті вказує непатентовану назву медикаменту, а в аптеці хворий купує визначений для себе препарат певного виробника. Джерело фінансування програми - кошти Державного бюджету.
  14.09.2018  Нагородження грамотою Закарпатської обласної ради!
За вагомий внесок у забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони здоров'я, розвиток медицини краю, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня фармацевта, грамотою Закарпатської обласної ради нагороджено Яцука Петра Івановича - начальника Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області.
  14.09.2018  З Днем фармацевтичного працівника!
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем фармацевтичного працівника! Зичимо наснаги, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням! З повагою, колектив Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Закарпатській області!
  14.09.2018  Щодо проблемних питань дотримання окремих вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів)
  12.09.2018  Голова Держлікслужби взяла участь у 18-й Міжнародній конференції регуляторних органів
З 2 по 9 вересня 2018 року Голова Держлікслужби Наталія Гудзь взяла участь у 18-й Міжнародній конференції регуляторних органів (ICDRA) на тему: "Належний безпековий нагляд: Підхід щодо підвищення безпеки лікарських засобів протягом усього життєвого циклу", яка відбулась у місті Дублін, Ірландія. В заході взяли участь більше 500 делегатів із 94 країн світу, зокрема представники від національних регуляторних органів, фармацевтичної індустрії, медичної спільноти та міжнародних організацій: Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Європейської медичної агенції (ЕМА), Європейського директорату з якості лікарських засобів (EDQM), Міжнародної коаліції регуляторних органів з лікарських засобів (ICMRA) Асоціації виробників фармацевтичної продукції (IFPMA).