укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Запорізькій області
  19.07.2018  Роз’яснення ДФС щодо заокруглення сум у фіскальних чеках
У зв’язку з прийняттям Правлінням Національного банку України постанови від 15.03.2018 р. № 25 «Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів» Державна фіскальна служба України надає роз’яснення щодо заокруглення сум реалізованих товарів (наданих послуг) у фіскальних чеках суб’єктами господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) або інші операції з готівкою з використанням реєстраторів розрахункових операцій.
  13.07.2018  Держлікслужба розглядає можливість створення спеціальної навчальної програми для уповноважених осіб з якості підприємств-імпортерів
Створення спеціальної навчальної програми для осіб, які претендують на отримання (підтвердження) статусу уповноважених осіб з управління системою якості лікарських засобів суб’єктів господарювання, які займаються імпортом лікарських засобів в Україну, на сьогоднішній день є назрілою необхідністю – вважає Голова Держлікслужби Наталія Гудзь – адже саме уповноважена особа імпортера відповідає за здійснення вхідного контролю якості імпортованих ліків, а у разі виявлення невідповідностей, повинна відбракувати такі лікарські засоби, чітко їх ідентифікувати, зберігати окремо в зонах з обмеженим доступом до прийняття рішення про подальші дії з ними та повідомити про це регуляторний орган. Розслідування ситуацій щодо виявлених невідповідностей теж належить до компетенції уповноваженої особи.
  13.07.2018  Про зміни в умовах поставки лікарського засобу Пегаспаргаза (3759 МО у флаконах)
МОЗ України повідомляє, що виробник змінив характеристики лікарського засобу Пегаспаргаза, 3750 MО y флаконах, зокрема, відповідно до короткої характеристики на лікарській засіб, затвердженої Європейською Медичною Агенцією, повний строк придатності препарату складає 8 місяців.
  10.07.2018  Ситуація з захворюваністю на кір у Запорізькій області стабільна
Запорізький обласний лабораторний центр інформує громадян, що наразі в області не спостерігається критична ситуація щодо захворюваність на кір ......
  22.06.2018  Якщо вкусив комар: що потрібно знати
  02.05.2018  Рентгенапарат «OPERA-T90 csx»
Після реорганізації КУ «Міська лікарня № 1» обслуговує жителів Комунарського та Шевченківського районів, а також працівників «Укрзалізніці». Для рентгенологічного відділення було закуплено новий рентгенапарат «OPERA-T90 csx»
  19.07.2018  Україна переходить на використання міжнародного класифікатора у закупівлях медичних виробів
18 липня МОЗ України, Мінекономрозвитку та GMDN Агенція підписали меморандум про співпрацю. Це означає,що вже з наступного року українські медзаклади почнуть закуповувати медичні вироби за визнаним у розвинених країнах уніфікованим класифікатором – GMDN. Це спростить процес закупівель, унеможливить корупцію і в результаті лікарні зможуть купувати більше необхідних якісних матеріалів, інструментів, імплантів та медичного обладнання.
  13.07.2018  Копії документів для підписання декларації з лікарем тепер не потрібні
3 липня 2018 р. набули чинності зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності відповідним наказом МОЗ України від 28.05.2018 р. № 1023, дійсні і не анулюються.
  10.07.2018  «Проти опіків»: результати спільної роботи пілотного українсько-американського проекту профілактики опіків в Україні
Опік — це травма шкіри або інших тканин організму,....
  11.07.2018  FDA предупреждает о новых побочных реакциях фторхинолонов
Управление по контролю за пищевыми продуктами и лекарственными средствами США (Food and Drug Administration — FDA) требует внести изменения в маркировку относительно профиля безопасности антибиотиков класса фторхинолонов.
  11.07.2018  Некоторые препараты, содержащие валсартан, отозваны с рынка ЕС
Канцерогенная примесь N-нитрозодиметиламина (NDMA) выявлена в активном веществе валсартан, поставляемом китайской компанией «Zhejiang Huahai» производителям лекарственных средств.
  03.07.2018  EMA рекомендовало к одобрению 2 препарата передовой терапии для лечения лейкоза
ОГОЛОШЕННЯ
Запоріжжя

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
.
Компендіум
КОМПЕНДІУМ
.
ДП "УФІЯ"
ДП "УФІЯ"
.
Журнал Аптека
Журнал "Аптека"
.
Фармацевтична Енциклопедія
Перша Фармацевтична Енциклопедія
Інформація для споживача
запорізька
Інформація для споживача
Повідомлення про побічну реакцію (для пацієнта)
Інформаційна пам'ятка споживачу
.
Департамент охорони здоров'я Запорізької ОДА