укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Запорізькій області
  28.08.2018  Відшкодування вартості ліків в умовах трансформації медичних закладів — роз’яснення МОЗ
Згідно з українським законодавством комунальні некомерційні підприємства не можуть виступати розпорядниками бюджетних коштів. Саме тому самоврядні органи місцевої влади мають у місячний термін своїми рішеннями визначити розпорядниками бюджетних коштів обласні, районні, державні адміністрації та об’єднання територіальних громад. На цьому наголошують у МОЗ України, керівникам обласних департаментів охорони здоров’я було направлено офіційне роз’яснення з цього приводу.
  15.08.2018  Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню: кінцева редакція включає 59 безкоштовних ліків
Нагадаємо, що аптечні заклади мають можливість протягом 30 календарних днів завершити реалізацію залишків лікарських засобів, закуплених до 23 липня 2018 р.,......
  08.08.2018  Установчі збори Громадської ради при Держлікслужбі відбудуться 25 вересня 2018 р.
Установчі збори з питань формування Громадської ради при Державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками відбудуться 25 вересня 2018 р. за адресою: просп. Перемоги, 120А, м. Київ, приміщення Держлікслужби, зала засідань (к. 25).
  15.08.2018  З початку року за «доступними ліками» звернулися майже пів мільйона запорізьких пацієнтів
Заступник Міністра охорони здоров’я України Роман Ілик провів селекторну нараду з представниками профільних департаментів облдержадміністрацій з питання реалізації урядової програми «Доступні ліки» на територіях.
  10.07.2018  Ситуація з захворюваністю на кір у Запорізькій області стабільна
Запорізький обласний лабораторний центр інформує громадян, що наразі в області не спостерігається критична ситуація щодо захворюваність на кір ......
  22.06.2018  Якщо вкусив комар: що потрібно знати
  02.08.2018  МОЗ України адаптуватиме найкращий світовий досвід у функціоналі е-рецепту
З 25 по 27 липня 2018 року, проект SAFEMed провів серію семінарів щодо підвищення ефективності доступу до лікарських засобів в Україні для фахівців МОЗ, НСЗУ та ДП “Електронне здоров’я”. Майкл Греміллон, міжнародний експерт з питань фармацевтичних систем, презентував усі можливі функціональні рішення, що можна буде інтегрувати в систему електронного здоров’я за допомогою е-рецепту.
  19.07.2018  Україна переходить на використання міжнародного класифікатора у закупівлях медичних виробів
18 липня МОЗ України, Мінекономрозвитку та GMDN Агенція підписали меморандум про співпрацю. Це означає,що вже з наступного року українські медзаклади почнуть закуповувати медичні вироби за визнаним у розвинених країнах уніфікованим класифікатором – GMDN. Це спростить процес закупівель, унеможливить корупцію і в результаті лікарні зможуть купувати більше необхідних якісних матеріалів, інструментів, імплантів та медичного обладнання.
  13.07.2018  Копії документів для підписання декларації з лікарем тепер не потрібні
3 липня 2018 р. набули чинності зміни до Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу. Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності відповідним наказом МОЗ України від 28.05.2018 р. № 1023, дійсні і не анулюються.
  08.08.2018  Внимание, валсартан! Обновленная информация ЕМА
Европейское агентство по лекарственным средствам (European Medicines Agency — EMA) проводит обзор возможных последствий для здоровья пациентов, которые принимали препараты валсартана....
  31.07.2018  В июле 2018 г. CHMP рекомендовал к одобрению 16 препаратов
По результатам встречи 23–26 июля Комитет по лекарственным средствам для применения у человека (Committee for Medicinal Products for Human Use — CHMP) Европейского агентства по лекарственным средствам (European Medicines Agency — EMA) рекомендовал к одобрению 16 лекарственных средств. Среди них — 2 орфанных, 3 биосимиляра и 3 генерика.
  11.07.2018  FDA предупреждает о новых побочных реакциях фторхинолонов
Управление по контролю за пищевыми продуктами и лекарственными средствами США (Food and Drug Administration — FDA) требует внести изменения в маркировку относительно профиля безопасности антибиотиков класса фторхинолонов.
ОГОЛОШЕННЯ
Запоріжжя

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
.
Компендіум
КОМПЕНДІУМ
.
ДП "УФІЯ"
ДП "УФІЯ"
.
Журнал Аптека
Журнал "Аптека"
.
Фармацевтична Енциклопедія
Перша Фармацевтична Енциклопедія
Інформація для споживача
запорізька
Інформація для споживача
Повідомлення про побічну реакцію (для пацієнта)
Інформаційна пам'ятка споживачу
.
Департамент охорони здоров'я Запорізької ОДА