укр   eng  
???mainPage???
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Запорізькій області
  20.03.2018  Роз’яснення ДФС щодо оподаткування ПДВ медичних виробів
Державна фіскальна служба України надала роз’яснення щодо застосування положення п. 193.1 ст. 193 розділу V Податкового кодексу України, яким, зокрема, передбачено, що з 1 січня 2018 р. ставку податку на додану вартість (ПДВ) у розмірі 7% встановлено на операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України медичних виробів, які внесені до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення (далі — Реєстр медичних виробів) або відповідають вимогам відповідних технічних регламентів, що підтверджується документом про відповідність, та дозволені для надання на ринку та/або введення в експлуатацію та застосування в Україні.
  20.03.2018  Оприлюднено постанову щодо реєстрації дезінфекційних засобів
Постановою КМУ від 14.03.2018 р. № 178 викладається в новій редакції Порядок державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів (далі — Порядок), затверджений постановою КМУ від 03.07.2006 р. № 908. Документ набуде чинності з дня його офіційного опублікування.
  06.03.2018  Зі святом, дорогі жінки!
Дорогі жінки! Нехай цей день 8 березня стане початком найсвітлішої смуги у вашому житті, щоб були присутні тільки позитивні емоції, тільки гарний настрій, посмішки, сміх і радість! А в професійному плані – кар’єрного зростання та підвищення зарплати! Будьте щасливі, наші найкрасивіші і ніжні!
  07.02.2018  4 лютого Всесвітній день боротьби проти раку
Круглий стіл присвячений Всесвітньому дню боротьби проти раку відбувся 2 лютого поточного року в Запорізькому обласному клінічному онкологічному диспансері.
  01.02.2018  У Запорізькій обласній клінічній лікарні пройшов Перший українсько-польський симпозіум
18-19 січня на базі Запорізької обласної клінічної лікарні пройшов Перший українсько-польський симпозіум «Актуальні питання інтервенційної кардіології і ангіології». Протягом двох днів в головній установі області налагоджували міжнародне співробітництво та обмінювалися досвідом з польськими колегами провідні кардіологи України.
  15.12.2017  Гаряча лінія директора Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації
13 грудня поточного року відбулася гаряча лінія директора Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації Клименко В.І.
  27.02.2018  Гармонізацію українського законодавства у сфері охорони здоров’я з європейськими вимогами виконано на 4%
23 лютого 2018 р. відбулася презентація Звіту про виконання Угоди про асоціацію між Україною, з одного боку, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їх державами-членами, з іншого (далі — Угода про асоціацію між Україною та ЄС) у 2017 р. (далі – Звіт).
  09.02.2018  Міністерство охорони здоров’я України оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році
У 2018 році МОЗ продовжить розробку eHealth і зосередиться на створенні постійних структур, що сприятимуть розвитку системи у майбутньому. Найближчими кроками стануть визначення нового адміністратора системи та розробка довгострокової стратегії впровадження eHealth в Україні.
  25.01.2018  МОЗ перерахував протипоказання до вакцинації від кору
Міністерство охорони здоров'я України опублікувало в Facebook протипоказання до вакцинації проти кору. Відповідно до світових стандартів, легкі застуди з температурою до 38°С не є протипоказаннями, зазначає МОЗ.
  11.01.2018  Регуляторний орган Хорватії інспектував українського виробника ліків
З метою підтвердження умов виробництва лікарських засобів вимогам GMP, затверджених в Європейському Союзі, 18-22 грудня 2017 р. Агенцією з лікарських засобів та медичних виробів Хорватії (HALMED) проведено інспектування умов виробництва...
  14.12.2017  Голова Держлікслужби взяла участь у бізнес семінарі "Індія - глобальна сила у фармацевтиці. Надійний партнер для України"
На запрошення Його Високоповажності Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Індія в Україні пана Маноджа Кумара Бхарті 12 грудня поточного року Голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталія Гудзь...
  04.12.2017  Всесвітній день боротьби зі СНІДом: успіхи ООН
Менше половини всіх чоловіків, які живуть з ВІЛ, проходять курс лікування. Серед жінок цей показник становить 60 відсотків. Такі дані наводяться у новій доповіді Об'єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС). Вона була оприлюднена 1 грудня - у Всесвітній день боротьби зі СНІДом...
ОГОЛОШЕННЯ
Запоріжжя

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ
.
ДП "УФІЯ"
ДП "УФІЯ"
.
Компендіум
КОМПЕНДІУМ
.
Журнал Аптека
Журнал "Аптека"
.
Фармацевтична Енциклопедія
Перша Фармацевтична Енциклопедія
Інформація для споживача
запорізька
Інформація для споживача
Повідомлення про побічну реакцію (для пацієнта)
Інформаційна пам'ятка споживачу
.
Департамент охорони здоров'я Запорізької ОДА