укр   eng  
з лікарських засобів та контролю за наркотиками
у Житомирській області
« Грудень   2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213
14
1516
17181920212223
24252627282930
31
дата з:
по:

14.06.2017 В рамках робочого візиту працівники Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Житомирській області ознайомилися з виробничими процесами Приватного акціонерного товариства "Ліктрави".

ПрАТ «Ліктрави» є лідером українського ринку фітопрепаратів. Компанія впроваджує новаторські технології, що використовуються у німецькому холдингу «Martin Bauer Group», частиною якого є саме підприємство.

 

 На підприємстві діє система багатоступеневого контролю якості продукції, яка включає перевірку вхідної рослинної сировини, контроль на проміжних етапах і контроль готової продукції.

 

Сучасна лабораторія підприємства дозволяє проводити випробування за всіма показниками якості та безпеки лікарської рослинної сировини згідно з вимогами Державної Фармакопеї України та інших нормативних актів. Проводиться контроль лікарської рослинної сировини, що надходить на виробництво, на наявність радіонуклідів, цезію-137 та стронцію-90, вміст важких металів – свинцю, кадмію, ртуті, миш'яку.

 

Для якісного та кількісного визначення різних груп діючих речовин в лікарській рослинній сировині в лабораторії використовують метод тонкошарової хроматографії, високоефективної рідинної хроматографії, а також спектрофотометричний метод.

 Функціонує система якості, яка забезпечує виробництво продукції, що відповідає всім вимогам належної виробничої практики (GMP) до лікарських засобів рослинного походження.

 

ПрАТ «Ліктрави» має широкий асортимент лікарських трав, лікарських зборів та дієтичних добавок.

 

Офіційний сайт http://liktravy.ua/